x
Подписаться на статьи

Харчук Екатерина Витальевна

Врач акушер-гинеколог, Врач (специалист)
 • Опыт работы: 6 лет
 • количество отзывов: 1
дипломы и сертификаты
история

Образование:

Закончила Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, прошла интернатуру по специальности «акушерство и гинекология» на базе Луцкого клинического роддома и Волынской областной клинической больницы

Профессиональный опыт:

Работает в Гороховском центральной районной больнице врачом акушер-гинекологом центра планирования семьи и родильного отделения, с февраля 2016 года - в врачом - гинекологом медицинском центре «Боголюбы».

Стажировка за границей, конференции и семинары:

Принимала участие в многочисленных конференциях и симпозиумах, в том числе в международной научно-практической конференции «Интеграция мирового опыта в сфере репродуктивного здоровую международной научно-практической конференции« Интеграция мирового опыта в сфере репродуктивного здоровья », в цикле семинаров« Актуальные вопросы сохранения репродуктивного здоровья я женщин в Украине », в работе мастер-класса« Особенности ведения беременности при некоторых видах тромбофилий », национального цикла семинаров в формате телемоста« Международные и отечественные с тандартам предоставления гинекологической помощи »и др.

Приоритетные направления работы:

Вспомогательные репродуктивные технологии, профилактика и лечение гинекологических заболеваний, наблюдение беременных. Гистеросальпингография (оценка проходимости маточных труб), кольпоскопия, наблюдения беременностей, в том числе и тех, которые наступили после экстракорпорального оплодотворения

 • Руслан
2019-01-30
Доброго дня, мене цікавить таке питання, ми займалися з дівчиною сексом в презервативі, після цього я прийняв душ і був в туалеті , ) пройшла година, ми почали дурачитися і я в неї забив пеніс 3 рази не дуже глубоко, але без презерватива з мене виділялася змаска,яку я витер полотенцем, до дня овуляції залишалося 1 тиждень, можлива вагітність? Потім вона заболіла корем і в неї була температура аж до 39.7, а вже типер на сьогоднішній час вона здорова температура 36.6, тож можлива вагітність? Бо в інтернеті багато, що пише, то аж страшно, пише, що якщо вагітність, то температура 37.1 37, яка не спадає, але у неї нема, й ніяких признаків також нема.
Так, вагітність можлива. Щоб перевірити чи так це, чи ні, нехай Ваша партнерка зробить високочутливий тест на вагітність. Діагностувати вагітність можна також з допомогою УЗД та аналізу крові на хоріонічний гонадотропін.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Віка
2019-01-12
Мені17 років і у мене нема місячних але ідуть білого коляру виділення але раптом у мене пішли 1 день коричневі виділеня що це означає
Вікторіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Саша
2018-12-29
Доброго ранку! Що робити коли сечовипускання відбувається дуже часто ?
Сашо, можливо має місце якийсь запальний процес у сечостатевій системі. Вам слід звернутися до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олена
2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна користуватись хімічними засобами контрацепції при кольпіті? Якщо так,то якими саме?
Олено, онлайн ми не надаємо подібних рекомендвацій. При бажанні, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру, щоб підібрати відповідний контрацептив, виходячи із Ваших потреб і даних анамнезу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Люда
2018-10-27
Доброго дня, вчора виписалася з вашої клініки після лапороскопії (видалили 10 міом+кісти), у вечері вдома пішли місячні (в мене серединациклу, місячні мали б піти числа 7-8 листопада). Це нормально після операції, чи мені варто щось приймати????? Дякую
Людмило, незначні виділення можуть бути. Проте Вам слід звернутися на консультацію до лікаря, який Вас оперував.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Катя
2019-03-17
Катерина Віталіївна хочу вам теж подякувати за чуйність і повагу до людей які мають інші релігійні переконання, ви пояснюєте усе з терпінням і зрозуміло. Бажаю вам зростати в своїй справі і багато вдячних пацієнтів ! З повагою Кулик Катя
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх