x
Подписаться на статьи

Петровский Вадим Валентинович

Директор и главный врач МЦ «Боголюбы», врач-акушер гинеколог, врач первой категории, кандидат медицинских наук
 • Опыт работы: 12 лет
 • количество отзывов: 2
история

Образование:

Закончил Тернопольский медицинский университет им.И.Я. Горбачевского, факультет «лечебное дело», прошел интернатуру по специальности «Хирургия», в2008 году прошел специализацию по специальности «акушерство и гинекология». В 2008 пройшовнавчання по лапароскопической хирургии на базе Одеськоиобласнои клинической больницы под руководством докторамедичних наук Гладчук Игоря Зиновьевича. В 2009пройшов курс малоинвазивной хирургии. Запозичивпровидни лапароскопические методики во французских таиталийських коллег через онлайн курсы. Участвовал в многочисленных конференциях и симпозиумах в Украине таза рубежом, в том числе в качестве докладчика.

Научная деятельность, публикации:

Работал акушер-гинекологом на базе Волинськоиобласнои клинической больницы. С 2010 года возглавляет МЦ «Боголюбы» в качестве директора и с 2016 года в качестве главного врача.

Профессиональный опыт:

В общем провел более 7000000 операций состоянию на конец 2016 года, в том числе большинство из нихлапароскопичним методом. Среди проведенихопераций особое внимание привлекают надскладниоперативни вмешательства у пациентов с злуковоюхворобою. Провел первую в Западной Украине операциюпо удалению фибромиомы особо крупных розмиривлапароскопичним методом. Провел первую на Волининадпихвову гистерэктомию (удаление матки) лапароскопическим методом. Первым начал проводитиоперации на яичниках при поликистозе методом дрилингу, функция яичников восстанавливается в течение 24-36 часов, данный метод позаимствовал у итальянских коллег тазапровадив на Украине. Эта методика дозволяевагитниты в первые 2-3 месяца после операции 60% пациентов. Ввел применения передовых технологий таких, как биологическая сварка тканей (бесшовное малотравматическую соединения тканей), морцеляция удаленных тканей (метод позволяет за помощью специального прибора -морцелятора, удалить через маленькое лапароскопический розризвеликий фиброматозный узел или другие патологичниутворы), ввел применение лазерного скальпеля и аргоновой коагуляции тканей , что дозволяепрактично полностью избежать кровотечения во время таписля операции.Як репродуктолог помог стать родителями больше ниж1500 супружеской пары ам. Применяет современные подходы доказательства протоколов стимуляции яйцеклеток. Маеуспишни результаты в случаях лечения складногокомбинованого бесплодия. Свою работу якрепродуктолог основывает на последних дослидженняхдоказовои медицины и опыте зарубежных коллег. Лечению бесплодия подходит комплексно, работая на положительный результат.

Приоритетные направления работы:

Лапароскопическая хирургия и репродуктология

 • Зоя
2018-08-13
Доброго дня. Хочу запитати що робити в такому випадку. Розміри матки: 62*53*42 мм. Контури матки рівніб чітки. Ехоструктура міометрія неоднорідна: за рахунок субендометріальних рідинних включень діаметром до 3 мм. За маткою не визначається вільний анехогенний вміст. Ендометрії загальною товщиною: 5мм. Звичайної ехочтруктури. Порожнина матки бех дуформації. В порожнині матки ВМК. Шийка матки: наботові кісти діаметром до 12 мм. Правий яйник: візуалізація задовільна, розміри: 31*23*17 мм. Містить округле рідинне включення діаметром 15 мм. з гомогенним дисперсним вмістом, і ущільненими стінками. Ехоструктура без особливостей. В ділянці лівих додатків багатокамерний рідинний утвір розмірами: 51*41*42 мм, з тонкими перегородками, частина кіст має однорідний вміст, дві кістози порожнини 37*32 мм, 16*15 мм, мають ущільнені стінки та гомогенний дисперсний вміст. До заду від матки визначається гіпоехогенний утвір, розміри 30*25*15 мм, що поширюється на задню стінку матки і на передню стінку прямої кишки. Заключення: Ознаки аденоміозу. Двобічні ендометріоїдні кісти. Ознаки глибокого інфільтративного ендометріозу, з поширенням на стінку прямої кишки. ВМК.
Зоє, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Світлана
2018-08-11
Доброго дня .Хочу запитати при моєму діагнозі якому хірургічному лікуванні я підлягаю Тіло матки візуалізується.розміщена антефлексія.контури чіткі.не рівні.збільшена за рахунок фіброматозеого вузлового утворив розміром 105мм.по задній стінці.та фібрамьтозного утвору у дні розміром 35мм.інтрамурально.не деформує ендометрій
Світлано, Вам варто з приводу цього питання звернутися на очну консультацію до гінеколога із даними обстежень, а при потребі - пройти додаткові, та огляд спеціаліста. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Федір
2018-08-04
Скажіть будьласка скільки коштує ВАЗЕКТОМІЯ, і чи входить у вартість все необхідне для операції. Дякую.
Федоре, вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 3 500 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Марія
2018-07-31
Скажіть будь -ласка при статевому житті болить знизу живіт що це може бути і не можна завагітніти
Маріє, для діагностики Вашої проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Людмила
2018-07-26
Доброго дня! Мені 31 рік. Мала одну вагітність. Виявили фіброміому матки. Контури не рівні, горбисті, форма не правильна. Розміри збільшені 62*60*64мм. Структура змінена за рахунок вогнищевих змін, попередньо- боковий ст зліва міжм. вузол 43 мм з кровоплином. Порожнина матки деформована, не розширена. Порадьте, як в таких випадках краще лікувати? Зараз приймаю Депапілін 2 таблетки на день 3 місяці (1 місяць приймаю). А далі пропонують ставити спіраль Мірена. Чи є більш альтернативні засоби лікування даноі хвороби?
Людмило, альтернативою може бути хірургічний метод.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оксана
2018-07-16
Скажіть будь ласка скільки коштує лапороскопія по видаленню ендометриоїдної кісти яйника? І чи залежить вартість від величини даної кісти?
Оксано, вартість втручання не залежить від величини кісти і становить орієнтовно 14000 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-07-11
Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо діток вже більше року, але не виходить!!! Місячні не регулярні, останні були в квітні місяці, а вже липень.Зараз дуже часто болить живіт знизу. Коли до вас краще записатись на прийом ??
Ірино, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-06-30
Доброго вечора, скажіть будь-ласка у мене було дві вагітності , було проведено кесаревий розтин під час другого було перев'язано труби. Хочемо завагітніти ще раз, чи можна провести ЕКО?
Так, Ірино, можна. Для початку Вам разом із чоловіком варто записатися на консультацію до репродуктолога. Попередній запис здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Катерина
2018-06-17
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме процедура ЕКЗ у вашому центрі? І до якого лікаря краще звернутися? Дякую.
Катерино, вартість ЕКЗ без врахування медикаментів - 28 000 грн. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2018-06-10
скільки коштує лапароскопія ендометріоїдної кісти?
Ольго, вартість втручання від 10971 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Наталія
2018-05-07
Доброго вечора, Валентинович, постійно ходила до вас на консультацію, ви дуже хороший лікар, сьогодні зателефонувала , і ваш адміністратор сказала ,що вагітних вже не консультуєте, це правда?
Наталіє, якщо для Вас важливо, щоб саме Вадим Валентинович Вас проконсультував, звичайно, ми можемо записати Вас на прийом. Проте справді Вадим Валентинович вагітностей не веде, цим займаються інші лікарі.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2018-04-14
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія ендометріоїдной кісти?
Ольго, лапароскопічна операція на додатках (все включено*, окрім анестезії) коштує 10 971 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • ТаНЯ
2018-04-04
чи можна ставити спіраль якщо є спайки
Тетяно, внутрішньоматкова спіраль може сприяти спайковому процесу. Лікують спайки лапароскопічно.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-04-02
Доброго дня. В вашому центрі роблять гістероскопію утра? Якщо так то скільки це коштує.
Так, Ірино, роблять. Вартість процедури від 3100 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ліля
2018-03-20
Доброго дня!Коротко опишу проблему. МЕНІ 29р, маю дитину 6 р, 4 роки тому була проведена операція по видаленню лопнувшої кісти яєчника(всі органи збережено) 3 роки пила Джаз, тепер 6 місяців як не можу завагітніти. Чи могла операція спровокувати спайки маткових труб, чи проводите ви таку діагностику і які аналізи і обстеження потрібні для проведення процедери?
Ліліє, операція не повинна була спровокувати проблем. Ви можете у нас перевірити прохідність труб (метросальпінгографія), крім цього варто пройти комплексне обстеження: здати гормони репродукції, зробити УЗД органів малого тазу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Катя
2018-02-28
А якщо не було інфекційних статевих захворювань та всього того, що тут в статті перечислено, то чи може бути непрохідність труб? Чи швидше проблема через чоловіка??? Активно рухливих сперматозоїдів у нього 17%.
Катерино, щоб знати напевно причину проблеми, варто пройти повне обстеження сімейної пари. 50% проблем непліддя через чоловічий фактор.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Людмила
2018-01-27
скажіть будьласка вагітність у16років яким методом краще перервати хірургічним або медикаментозним і чи може бути ризик для здоровя.
Людмило, у нашому центрі не роблять абортів. Ризик для здоров'я, звичайно, є і він високий. Про наслідки переривання вагітнсті Ви можете ознайомитися у статті https://bogolybu.com.ua/ua/article/naslidky-shtuchnoho-abortu/
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Іван, Тамара
2018-02-02
Щира подяка головному лікареві Петровський Вадим Валентинович " МЦ Боголюби" Ви нам допомогли відчути, що таке стати майбутніми батьками, Хочемо висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому, та за роботу центру репродуктивної медицини, У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Вадима Валентиновича. Зокрема подяка Подібко Оксані Петрівні, за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнтів, чуйне серце. Від вдячних пацієнтів Тамари та Івана (13,11,2017р.)
 • Ольга
2017-07-17
Петровський Вадим Валентинович — це лікар, якому я буду вдячна все своє життя! Він допоміг мені нарешті стати мамою. Я завагітніла через пів-року після успішної операції. До того 7 років не могла завагітніти. Дякую!
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх