ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Харчук Катерина Віталіївна

Харчук Катерина Віталіївна

Лікар-акушер-гінеколог. Лікар другої категорії
Досвід роботи: 9 років Кількість відгуків: 4
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія» на базі Луцького клінічного пологового будинку та Волинської обласної клінічної лікарні

Професійний досвід:

Працює у Горохівській центральній районній лікарні лікарем акушер-гінекологом центру планування сім’ї та пологового відділення, з лютого 2016 року – в лікарем – гінекологом медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Брала участь у численних конференціях та симпозіумах, зокрема у міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здорову міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я», у циклі семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок в Україні», у роботі майстер класу «Особливості ведення вагітності при деяких видах тромбофілій», національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» та ін.

Пріоритетні напрямки роботи:

Допоміжні репродуктивні технології, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних. Гістеросальпінгографія (оцінка прохідності маткових труб), кольпоскопія, спостереження вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

Юлія 2020-08-26
Доброго дня! Хотіла би мільйон разів подякувати персоналу МЦ Боголюби, а особливо його директору та головному лікарю Вадиму Валентиновичу за яскравий приклад того, що і в нас на Україні можливе існування медичного закладу ТАКОГО ВИСОКОГО РІВНЯ. Моє перебування в клініці, було схоже на короткий відпочинок в санаторії. Адже навколо мене всі ці дні були люди, які посміхалися, які з повагою і турботою відносилися до кожного відвідувача, до кожного пацієнта. На жаль, так виходить у житті, що найчастіше в лікарню ми йдемо з проблемами, і не рідко серйозними. Багато хто до останнього моменту "відтягує" такі візити - просто ми боїмося почути невтішні для себе слова, побачити невдоволеного чимось лікаря, медсестру, відчути на собі руки лікаря, які пробачте "виросли не з того місця"...АЛЕ, ті дні, що я була у цьому закладі зламали всі стереотипи. Українці, почуйте і повірте, Є медичний центр, в якому тобі посміхаються, в якому про тебе турбуються, в якому до тебе ставляться як до людини, що потребує психологічної підтримки і медичної допомоги. І що найголовніше - ви ВСЕ це отримаєте на найвищому рівні. Вадим Валентинович, я бажаю Вам і вашому колективу всього самого-самого найкращого. Ви підібрали таку команду висококваліфікованих фахівців, Ви створили таку дружню атмосферу, Ви наповнили центр тим позитивом, що допомагає кожному з нас одужати. Ви перенесли частинку європейського рівня медицини (якого всі так бажають) в Україну. Але Ваш медичний центр ще кращий, адже він на рідній землі, поряд з рідними людьми і рідною мовою. Дуже хотілось би, щоб кожний медичний заклад України прагнув досягнути того рівня, тієї кваліфікації персоналу, що є у Вашому центрі. Уклін ВАМ до самої землі! Дякую ВАМ УСІМ!!! Бережіть себе і нехай доля кожного з вас буде щедрою на успіх, радість і процвітання!!!!
Дуже дякуємо, Юліє, за Ваш відгук.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Світлана 2020-01-31
Доброго вечора ,чи можливий поліпоз сечового міхура у дитини 10 років?
Світлано, у центрі немає педіатричного напрямку, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Валя 2020-01-14
Доброго дня, на узі виявили фіброзний поліп, на який день циклу його можна видалити і яка вартість?
Валентино, вартість втручання - 7500 грн, видаляється поліп на 7-9 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Христя 2019-11-26
Якшо приймаю лікарські медикаменти то тест на вагітність може бути негативним якшо вагітність все таки є?
Христе, лікарські препарати не впливають на показники тесту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Діма 2019-11-22
Доброго дня в мене таке запитання ми з дівчино дурачились після чого я кінчив але в неї я непроникав взагалі але був зовнішній контакт з її статевим органом але небільше на другій день в неї повинні були початись місячні але вже затримка 5 день сьогодні зранку робили тест і він негативний чи можливо що вона завагітніла?
Дмитре, якщо тест негативний, то Ваша партнерка не вагітна. Для більш точної діагностики можна зробити ще один тест або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Мар'яна 2019-09-01
Доброго дня в мене таке питання,в моєї доньки були перші місячні,потім 2 місяці небуло,зарас є але тривають 2 дні і не дуже рясно,підкажіть чи це нормально
Мар'яно, так, це нормально, цикл тільки починає встановлюватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Руслан 2019-01-30
Доброго дня, мене цікавить таке питання, ми займалися з дівчиною сексом в презервативі, після цього я прийняв душ і був в туалеті , ) пройшла година, ми почали дурачитися і я в неї забив пеніс 3 рази не дуже глубоко, але без презерватива з мене виділялася змаска,яку я витер полотенцем, до дня овуляції залишалося 1 тиждень, можлива вагітність? Потім вона заболіла корем і в неї була температура аж до 39.7, а вже типер на сьогоднішній час вона здорова температура 36.6, тож можлива вагітність? Бо в інтернеті багато, що пише, то аж страшно, пише, що якщо вагітність, то температура 37.1 37, яка не спадає, але у неї нема, й ніяких признаків також нема.
Так, вагітність можлива. Щоб перевірити чи так це, чи ні, нехай Ваша партнерка зробить високочутливий тест на вагітність. Діагностувати вагітність можна також з допомогою УЗД та аналізу крові на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Віка 2019-01-12
Мені17 років і у мене нема місячних але ідуть білого коляру виділення але раптом у мене пішли 1 день коричневі виділеня що це означає
Вікторіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Саша 2018-12-29
Доброго ранку! Що робити коли сечовипускання відбувається дуже часто ?
Сашо, можливо має місце якийсь запальний процес у сечостатевій системі. Вам слід звернутися до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна користуватись хімічними засобами контрацепції при кольпіті? Якщо так,то якими саме?
Олено, онлайн ми не надаємо подібних рекомендвацій. При бажанні, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру, щоб підібрати відповідний контрацептив, виходячи із Ваших потреб і даних анамнезу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Люда 2018-10-27
Доброго дня, вчора виписалася з вашої клініки після лапороскопії (видалили 10 міом+кісти), у вечері вдома пішли місячні (в мене серединациклу, місячні мали б піти числа 7-8 листопада). Це нормально після операції, чи мені варто щось приймати????? Дякую
Людмило, незначні виділення можуть бути. Проте Вам слід звернутися на консультацію до лікаря, який Вас оперував.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2023-02-27
Олена Щиро дякую лікарю,Катерині Віталіївні ,за її високий професіоназізм,доброту,за добросовісне відношення до пацієнітів.Доброго здоров'я Вам імирного неба
Христина 2022-08-05
Дякую Катерині Віталіївній за якісно проведену роботу і людську повагу.
Юлія 2020-02-01
В грудні 2019 року прооперували мою маму,відношення ніяке.Після операції даний лікар зателефонував до мами тільки один раз,коли через місяць після операції ми приїхали в клініку і попросили направити до даного лікаря нам відмовили(хоча у нас було багато питань),тільки на узд відправили.Коли ми попросили дати тел.лікарши,дівчата на рецепції скаали шо це неможливо...Перепрошую,але це приватна клініка,де ми платимо немалі гроші,і відношення теж би хотілося б кращого,особливо даного лікаря. Маємо з чим порівняти,тому шо пару років тому прооперували нашу сестру,і відношення було інше,телефонували кожного тиждня,консультували,навіть стосовно харчування були роз'яснення.Дуже не приємне таке відношення,не рекомендувала попасти до даного лікаря(про інших нічого сказати не можу). Юлія тел.0936763080
Катя 2019-03-17
Катерина Віталіївна хочу вам теж подякувати за чуйність і повагу до людей які мають інші релігійні переконання, ви пояснюєте усе з терпінням і зрозуміло. Бажаю вам зростати в своїй справі і багато вдячних пацієнтів ! З повагою Кулик Катя
Наші партнери
Вверх