x
Підписатись на статті

Харчук Катерина Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог, Лікар (спеціаліст)
  • Досвід роботи: 6 років
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія» на базі Луцького клінічного пологового будинку та Волинської обласної клінічної лікарні

Професійний досвід:

Працює у Горохівській центральній районній лікарні лікарем акушер-гінекологом центру планування сім’ї та пологового відділення, з лютого 2016 року – в лікарем – гінекологом медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Брала участь у численних конференціях та симпозіумах, зокрема у міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здорову міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я», у циклі семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок в Україні», у роботі майстер класу «Особливості ведення вагітності при деяких видах тромбофілій», національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» та ін.

Пріоритетні напрямки роботи:

Допоміжні репродуктивні технології, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних. Гістеросальпінгографія (оцінка прохідності маткових труб), кольпоскопія, спостереження вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх