x
Підписатись на статті

Харчук Катерина Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог, Лікар (спеціаліст)
  • Досвід роботи: 6 років
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія» на базі Луцького клінічного пологового будинку та Волинської обласної клінічної лікарні

Професійний досвід:

Працює у Горохівській центральній районній лікарні лікарем акушер-гінекологом центру планування сім’ї та пологового відділення, з лютого 2016 року – в лікарем – гінекологом медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Брала участь у численних конференціях та симпозіумах, зокрема у міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здорову міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я», у циклі семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок в Україні», у роботі майстер класу «Особливості ведення вагітності при деяких видах тромбофілій», національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» та ін.

Пріоритетні напрямки роботи:

Допоміжні репродуктивні технології, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних. Гістеросальпінгографія (оцінка прохідності маткових труб), кольпоскопія, спостереження вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

  • Віка
2019-01-12
Мені17 років і у мене нема місячних але ідуть білого коляру виділення але раптом у мене пішли 1 день коричневі виділеня що це означає
Вікторіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • Саша
2018-12-29
Доброго ранку! Що робити коли сечовипускання відбувається дуже часто ?
Сашо, можливо має місце якийсь запальний процес у сечостатевій системі. Вам слід звернутися до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • Олена
2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна користуватись хімічними засобами контрацепції при кольпіті? Якщо так,то якими саме?
Олено, онлайн ми не надаємо подібних рекомендвацій. При бажанні, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру, щоб підібрати відповідний контрацептив, виходячи із Ваших потреб і даних анамнезу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • Люда
2018-10-27
Доброго дня, вчора виписалася з вашої клініки після лапороскопії (видалили 10 міом+кісти), у вечері вдома пішли місячні (в мене серединациклу, місячні мали б піти числа 7-8 листопада). Це нормально після операції, чи мені варто щось приймати????? Дякую
Людмило, незначні виділення можуть бути. Проте Вам слід звернутися на консультацію до лікаря, який Вас оперував.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх