x
Підписатись на статті

Харчук Катерина Віталіївна

Лікар акушер-гінеколог, Лікар (спеціаліст)
 • Досвід роботи: 6 років
 • кількість відгуків: 1
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, пройшла інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія» на базі Луцького клінічного пологового будинку та Волинської обласної клінічної лікарні

Професійний досвід:

Працює у Горохівській центральній районній лікарні лікарем акушер-гінекологом центру планування сім’ї та пологового відділення, з лютого 2016 року – в лікарем – гінекологом медичному центрі «Боголюби».

Стажування за кордоном, конференції та семінари:

Брала участь у численних конференціях та симпозіумах, зокрема у міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здорову міжнародній науково- практичній конференції «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я», у циклі семінарів «Актуальні питання збереження репродуктивного здоров’я жінок в Україні», у роботі майстер класу «Особливості ведення вагітності при деяких видах тромбофілій», національного циклу семінарів у форматі телемосту «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги» та ін.

Пріоритетні напрямки роботи:

Допоміжні репродуктивні технології, профілактика та лікування гінекологічних захворювань, спостереження вагітних. Гістеросальпінгографія (оцінка прохідності маткових труб), кольпоскопія, спостереження вагітностей, у тому числі й тих, які настали після екстракорпорального запліднення.

 • Мар'яна
2019-09-01
Доброго дня в мене таке питання,в моєї доньки були перші місячні,потім 2 місяці небуло,зарас є але тривають 2 дні і не дуже рясно,підкажіть чи це нормально
Мар'яно, так, це нормально, цикл тільки починає встановлюватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Руслан
2019-01-30
Доброго дня, мене цікавить таке питання, ми займалися з дівчиною сексом в презервативі, після цього я прийняв душ і був в туалеті , ) пройшла година, ми почали дурачитися і я в неї забив пеніс 3 рази не дуже глубоко, але без презерватива з мене виділялася змаска,яку я витер полотенцем, до дня овуляції залишалося 1 тиждень, можлива вагітність? Потім вона заболіла корем і в неї була температура аж до 39.7, а вже типер на сьогоднішній час вона здорова температура 36.6, тож можлива вагітність? Бо в інтернеті багато, що пише, то аж страшно, пише, що якщо вагітність, то температура 37.1 37, яка не спадає, але у неї нема, й ніяких признаків також нема.
Так, вагітність можлива. Щоб перевірити чи так це, чи ні, нехай Ваша партнерка зробить високочутливий тест на вагітність. Діагностувати вагітність можна також з допомогою УЗД та аналізу крові на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Віка
2019-01-12
Мені17 років і у мене нема місячних але ідуть білого коляру виділення але раптом у мене пішли 1 день коричневі виділеня що це означає
Вікторіє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Саша
2018-12-29
Доброго ранку! Що робити коли сечовипускання відбувається дуже часто ?
Сашо, можливо має місце якийсь запальний процес у сечостатевій системі. Вам слід звернутися до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Олена
2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна користуватись хімічними засобами контрацепції при кольпіті? Якщо так,то якими саме?
Олено, онлайн ми не надаємо подібних рекомендвацій. При бажанні, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру, щоб підібрати відповідний контрацептив, виходячи із Ваших потреб і даних анамнезу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Люда
2018-10-27
Доброго дня, вчора виписалася з вашої клініки після лапороскопії (видалили 10 міом+кісти), у вечері вдома пішли місячні (в мене серединациклу, місячні мали б піти числа 7-8 листопада). Це нормально після операції, чи мені варто щось приймати????? Дякую
Людмило, незначні виділення можуть бути. Проте Вам слід звернутися на консультацію до лікаря, який Вас оперував.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Катя
2019-03-17
Катерина Віталіївна хочу вам теж подякувати за чуйність і повагу до людей які мають інші релігійні переконання, ви пояснюєте усе з терпінням і зрозуміло. Бажаю вам зростати в своїй справі і багато вдячних пацієнтів ! З повагою Кулик Катя
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх