x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Свєта2019-10-07
Яка повна вартість ВМІ?( з медикаментами)
Cвітлано, орієновна вартість - 50000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
микола2019-10-07
Добрий день.Скажіть будь ласка як повисити ерекцію
Миколо, на сьогодні існують доволі ефективні препарати, які викликають розслаблення гладкої мускулатури кавернозних тіл статевого члена, забезпечуючи тим самим більш послідовну і міцну ерекцію. Відносно доцільності призначення таких препаратів Вам слід звернутися на очну консультацію до андролога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2019-10-07
Скільки коштує у вас , зменшення та підтяжка молочних залоз
Зменшення грудей коштує 50 000 грн. Підтяжка грудей з вертикальним рубцем - 40 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-10-07
Які аналізи потрібно здати для оперативного лікування варикозу? Який метод є ефективним чи це індивідуально визначає лікар?
Для початку Вам варто звернутися на очну консультацію до судинного хірурга, і після огляду та ознайомлення із Вашим анамнезом, лікар призначить необхідні обстеження. Так, Оксано, метод лікування визначає лікар індивідуально.
Была для Вас полезной эта информация?
Віктор2019-10-06
Скільки коштує оперативне вирівнювання члену без втрати довжини, і чи воно можливе?
Вікторе, хірургічних підходів може бути декілька, Вам варто обговорити це із оперуючим хірургом на індивідуальній консультації. Хірургічне усунення хвороби Пейроні (все включено, окрім анестезії) - 3 795 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-10-04
Добрий день!Була у вас на прийомі....призначили мені Алактин,але в наших аптеках його не має,в аптеці придлагають Достинекс,кажуть що це те саме.Можна брати ,чи шукати Алактин?
Оксано, і у "Алактина", і у "Достінекса" та сама діюча речовина - каберголін. Це аналогові препарати.
Была для Вас полезной эта информация?
Ярослав2019-10-04
Що може бути причиною сильного металічного смаку у роті. І до кого мені звернутися
Ярославе, причин для цього може бути багато. Металічний присмак буває при отруєннях тяжкими металами (свинець, ртуть), хворобах - анемії, холецеститі, гінгівіті, гаймориті, цукровому діабеті і т.д. Зверніться до сімейного лікаря, отоларинголога чи гастроентеролога. У штаті центру немає таких спеціалістів. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-76-76.
Была для Вас полезной эта информация?
Петро2019-10-04
Скільки коштує операція на грижу пахову ,якщо вона велика.
Петре, герніопластика пахової грижі (все включено*, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 7 475 грн. Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено*, окрім анестезії та вартості сітки) - 11 270 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталья2019-10-04
Чи проводиться у Вашій клініці хірургічне лікування ожиріння(гастропластика, шунтування і т. д. )?
Ні, Наталіє, ожиріння згаданими Вами методами у нас не лікують. Проте в центрі виконується ліпосакція (живота, стегон, сідниць, підборіддя і т.д.).
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-10-03
Дяукую! Я б хотіла знати щодня чи в визначені дні тижня у вас проводяться ці процедури?
Олено, у нас проводиться ця процедура. Проте Вам необхідно попередньо записатися. Запис здійснюється у телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (420)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх