x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Юлія2019-04-22
Доброго дня! Маю поліп ендометрію 5*3мм за результатами УЗД річної давності, також дисплазію 1 ступеню з негативними показниками по ВПЛ (медлабораторія діла не виявлено) і довготривалі незначні болі зліва знизу, схожі на заземлення нерва, причому різні гінекологи не бачили проблем в яйниках... Що в моєму випадку потрібно робити, яка черговість, який проміжок часу між видами лікування повинен пройти і скільки це може коштувати?
Юліє, дані УЗД у Вас застарілі. Необхідно повторне УЗД, кольпоскопія, свіжі мазки - для визначення лікування дисплазії. Щодо черговості: спочатку видалити поліп, а потім лікувати шийку матки. Перелік лікування визначає лікар після огляду та відповідних дообстежень.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія
до статті Геморой
2019-04-22
Чи приймає завтра лікар Вірун Володимир?
Наталіє, в штаті центру немає такого лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина Богданівна2019-04-21
Яка загальна вартість операції по збільшенню грудей, включаючи консультацію, аналізи, анестезію і т. д.
Ірино Богоданівно, загальна вартість втручання орієнтовно становитиме 50000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
діана2019-04-21
якщо півтора місяці небуло сексу чи може після нього іти кров
Діано, як правило, статевий акт не провокує кровотечу. Можливо, має місце якась гінекологічна проблема. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-04-19
Доброго дня!скільки буде коштувати видалення поліпа в матці загальна вартість з анастезією?
Олено, вартість втручання становитиме орієновно 6000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Несті
до статті Ринопластика
2019-04-19
Добрий день. Яка ціна ринопластики?
Безопераційна корекція носа від 5400 грн. Попередня консультація у лікаря естетичної медицини - Петрук Ольги. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2019-04-18
Здравствуйте. Скажите пожалуйста можно ли записаться на приём к врачу- гинекологу и УЗИ при беременности 1 триместр на 26 апреля ( после обеда) или на 27 апреля? Спасибо большое
Анно, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється виключно у телефонному режимі. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, щоб уточнити можливість запису на вказану дату.
Была для Вас полезной эта информация?
Рита2019-04-18
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є у вас в центрі спеціаліст по невиношуванні вагітності. Вагітність наступає але переривається на раньому терміні. Обійшла багато гінекологів причини не встановили, єдине що можуть це перевірити на інфекції та пролікувати молочницю. В анемнизі гіпотереоз( корегую гормонами) , ендометріоз, гіперпролактинемія з галактареєю. В чоловіка спермограма нормальна. На фоні цього всього вагітніла... Розумію що мабуть потрібна консультація гематолога, можливо і генетика. Але незнаю куди звернутися щоб хоча б скерували в якому напрямку шукати причину, які аналізи здати.
Рито, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Генетика та гематолога у штаті центру немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Віталій2019-04-17
Доброго дня.Чи можна до вас приїхати , щоб направити руку( вивих)??
Ні, Віталію, на жаль, у центрі немає травматологічного напрямку.
Была для Вас полезной эта информация?
Христина2019-04-17
скільки вартує видалення каміння з двох нирок лазаром?
Хритино, лазерне видалення камінців в нирках коштує 3 335 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (295)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх