x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Вікторія2019-08-19
Доброго вечора! Чи є великі ризики якщо робити аборт на 11-му тижні вагітності? І як можуть бути наслідки? Перша вагітність. Була кіста яєчника але лікували медикаментозно. І яка вартість аборту?
Так, Валентино, існують значні ризики аборту. Це майже завжди тяжкий емоційний стрес, який веде до психологічних та фізіологічних порушень в роботі жіночого організму. Щодо можливих наслідків слід зазначити: 1. Поранення: маткова мускулатура може легко поранитися хірургічними інструментами. 2. Сильні кровотечі. 3. Ускладнення наркозу. Може порушуватися ритм серця, дихання, функції печінки. Небезпечне ускладнення – анафілактичний шок. 4. Гострі запальні процеси.: метроендометрит; сальпінгіт; перитоніт; параметрит. Можливе зараження крові (сепсис). 5. Тромбози, (через потрапляння кров’яних згустків в вров’яне русло, утворюються тромби у венах, найчастіше у венах ніг). 6. Хронічні запальні захворювання. Якщо інфекцію, занесену при аборті вчасно не розпізнати, то це призводить до хронічного запалення придатків матки. В майбутньому це створює ризик позаматкової вагітності. 7. Безпліддя. 35% жінок, які перенесли аборт, особливо перший, страждають на штучне безпліддя, в основі якого повна непрохідність маткових труб. 8. Спонтанні аборти. Через травмування шийки матки може виникати істміоцервікальна недостатність, що і є причиною викиднів та передчасних пологів в майбутньому. 9. Порушення місячного циклу. Болючі та сильні менструальні кровотечі – результат постабортних рубцевих змін в слизовій матки. Абортів у МЦ "Боголюби" не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Ілона2019-08-18
Доброго дня!Скажіть будь ласка мені поставили діагноз гіперандрогенія але не можуть визначити чого саме наднирників чи яєчників, здала аналізи на тестостерон та на андростендіон, тестостерон в нормі а андростендіон в 2 рази перевищує норму, що мені робити?
Ілоно, зверніться на очну консультацію до гінеколога із результатами Ваших діагностичних тестів. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Света2019-08-18
Добрий день. У меня болит живот внизу с правой стороны, тянет спина, болит грудь, ещё болела даже до овуляции... И тошнота есть но не доходит до рвоты, и ещё частое мочеиспускания Запахов разных не чувствую,от еди не тошнит . Скажите пожалуйста что ето может быть?
Світлано, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностити проблеми. У нас в штаті центру такого спеціаліста немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Христина2019-08-18
Доброго вечора. Допоможіть будь ласка бо переживаю дуже. Я не досвідчена в тому і вже різні думки лізуть. У мене затримка місячних на даний момент сьогодні вже 2 день. Але статевого акту у мене не було. Я ще дівчинка. Були пестощі без одягу але на полов. органах сперми не було. Чому тоді їх немає?
Христино, якщо не було статевого акту, то Ви вагітною не можете бути. Одними із причин затримки може бути стрес, зміна клімату тощо. Для діагностики проблеми, Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру.
Была для Вас полезной эта информация?
Татьяна2019-08-18
Добрый день. Подскажите, что делать . Нет овуляции, 4 месяца пила летромара,не помогло. У мужа 11%активных сперматозоидов. Думаем об эко Это единственный выход? Какая стоимость у вас?
Тетяно, Вам із чоловіком варто прийти на очну консультацію до репродуктолога центру, щоб визначитися із подальшими діями відносно планування вагітності. Візьміть із собою результат обстежень. Орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2019-08-17
В січні 2019 мені видалили поліп матки методом чистки( всліпу), узд показало, що поліпа немає, що його забрали. В серпні я пішла на узд і знову є поліп. Яким методом порадите його видалити?Чому він знову появився і коли можна вагітніти після повторного видалення поліпа?
Маріє, метод видалення обирає оперуючий хірург після огляду. Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря, для вияснення прицин рецидиву. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-08-16
Доброго дня, підкажіть будь ласка у вас в клініці роблять ринопластику носа ? Скільки це коштує???
Вікторіє, хірургічну ринопластику у нас не роблять. Виконується лише безопераційна корекція носа філерами. Вартість 5400 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-08-15
Добрий день,чи роблять у вас Екз ,та його вартість? До якого лікаря звернутись?
Так, Олено, у центрі роблять УЗД. Уточніть, діагностика якого саме органу Вас цікавить. ( УЗД органів малого тазу (матки і придатків) коштує 230 грн). Ви можете записатися на процедуру до Михайлюк Надії Іванівни за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслан2019-08-15
Пухлина шийки матки ,пухлина малого тазу у Луцьку онкодиспансері лікуватися вже не можемо, лікарі відповіли що більше нічим не можуть допомогти. З такою жіночою проблемою ви могли б допомогти ???
На жаль, Руслане, ні, у штаті центру немає спеціалістів-онкологів.
Была для Вас полезной эта информация?
Владислав
до статті Вазектомія
2019-08-15
Добрий день. Скажіть будь ласка скільки коштує вазектомія разом з анестезії. Дякую
Владиславе, вазектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 4 025 грн. Анестезія - 2 670 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх