x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Іра2019-08-13
Доброго дня! Хвилює таке питання. У мене завжди перед менструацією болять груди, тягне живіт, болить голова. Місячні регулярні. Цикл 32 дня. Статевий партнер один. Був прерваний статевий акт десь за 1,5 тижні до місячних. У цьому місяці вони дуже дивні. Груди не болять, живіт теж, але в день коли мали початися місячні почало мазати коричневим, саме мазати, потім кількість збільшилася, з'явилися згустки темного кольору, не зрозумію що це! Нічого не болить, як зазвичай, тільки виділення дивні. Що це може бути? Читала шо таке буває якщо настає вагітність. Може це якась хвороба? Чи потрібно чи робити тест? Підкажіть, що це може бути. До лікаря потраплю через 2 тижні. Дякую за відповіді!
Ірино, онлайн ми не в змозі діагностувати причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу та пройти інші діагностичні тести, які призначить лікар, зважаючи на Ваш стан та анамнез. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-13
Добрий день! Не можемо завагітніти вже пів року.В мене полікістоз яєчників і підвищений пролактин ,лікувалась ,але нічого не виходить.Хочемо записатися у вашу клініку до гінеколога-репродуктолога.На які дні циклу потрібно?
Оксано, Вам необхідно записатися на 21 день місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-08-13
Цикл менструації 30 днів, регулярно.На кінець 2-го , на 3-й день місячних починають коричневі виділення, потім мазанина 2-3дні.Це є нормально чи якісь відхилення? І чи може це бути причиною, що не вдається завагітніти ?
Юліє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслана2019-08-13
У мене ознаки клімаксу. Вони супроводжуються вже десь 2 роки. Затримки бувають різні, іноді кілька місяців. Чи треба приймати нормаменс ,щоб нормалізувати цикл.
Руслано, Вам слід звернутися до гінеколога для огляду і діагностики. Онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-08-13
Яка вартість ЕКО у вашій клініці,з усіма можливим витратами? До якого лікаря звернутись? Чи буває результат з першого протоколу?
Олено, орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Для початку Вам разом із чоловіком слід звернутися до репродуктолога центру. Свій візит Вам необхідно спланувати на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича. Так, результат буває.
Была для Вас полезной эта информация?
григорій2019-08-12
ЧИ РОБЛЯТЬ У ВАС ОПЕРАЦІЮ МАРМАРА І ЯКА ЦІНА СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.
Григорію, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) в центрі коштує 3910 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2019-08-12
Доброго дня!Робила 2 протоколи стимуляції яйників у іншому репродуктивному центрі.Обидва невдало.При першому для стримування овуляції кололи "Оргалутран"але під час пункції виявилось що лопнули фолікули,в другому вже замінили препарат на "Цетротед" але на останньому УЗД(перед введенням фінального уколу) виявилось що знову лопнули фолікули.Сказали що це особливість мого організму.Чи були такі випадки в практиці Вашого центру?Чи можливо звернутись до Вас для повторної стимуляції і який шанс на позитивний результат?
Наталіє, ситуацію ми не можемо коментувати. До нас Ви можете звернутися. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-12
Добрий день.Скажіть,будь ласка,з'явився біль у попереку зліва.Турбує кілька днів при зміні положення. У спокої не болить.До якого лікаря звернутись і які обстеження потрібно пройти?Дякую.
Оксано, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога. З огляду на дані об'єктивних обстежень та Ваш анамнез лікар призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2019-08-12
Доброго дня. Мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозний фіброматозний вузол діам.22см, аденоміоз матки та зовнішній ендометріоз правого яйника (лівий відсутній). Скажіть, будь ласка, як ий вид оперативного втручання Ви проводите по лікуванню та скільки це буде коштувати?
Людмило, скоріш за все це буде лапароскопічне втручання. Орієнтовна вартість - 19000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Слава2019-08-12
Добрий день! В дитини 12 років 2 вірусні бородавки на слизовій носа, хотіли б їх видалити апаратом Surgitron, це можливо? яка вартість процедури? Дякую.
Славо, у нас немає педіатричного напрямку, втручань діткам не робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (377)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх