x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Вікторія2019-10-01
Доброго вечора. Скажіть чи роблять хірургічну дефлорацію в державних міських клініках? Чи тільки в приватних?
Вікторіє, цією інформацієї ми не володіємо.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2019-09-30
Доброго часу доби! У мене затримка місячних 20 днів, вагітності немає (негативні тести), тягне в паху попереду з лівої сторони (тягнучий біль) та "віддає" в ліву литку, з'явилася молочниця. Мій гінеколог зробив мені УЗД органів малого тазу і не виявив ніяких запалень, він сказав, що за результатами огляду та наявними симптомами скоріше за все у мене гормональний збій та порадив мені приймати прогестерон (але наразі я годую маленьку дитину грудьми і не дуже хочу переривати годування на час лікування). Що це таке зі мною може відбуватися? Чи розпочинати мені приймати виписаний прогестерон чи можна спочатку пройти якесь обстеження, якщо так, то які аналізи необхідно здавати? І чи можливо якими-то народними методами викликати місячні?
Світлано, онлайн ми не можемо ні діагностувати причину проблеми, ні відміняти призначене Вашим лікарем лікування. Якщо у Вас є сумніви щодо обраної терапевтичної стратегії, Ви можете очно проконсультуватися із нашими спеціалістами. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2019-09-30
Чи може бути збій в гормонах, якщо один місяць був з затримкою в 2 тижні .Наступний місяць нормально а зараз знову затримка.Тест негативно. Або через що міг збитися цикл?
Ганно, щоб визначити причину проблеми, необхідно пройти обстеження, зробити УЗД органів малого тазу. Запис до лікарів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Настя2019-09-30
Можна видалити ліпому за допомогою ліпосакції. Три рази видаляли всерівно появляється, можливо потрібно якась діете.. Ліпома на спині невеликого розміру
Анастасіє, ліпому не видаляють ліпосакцією. Вона видаляється хірургічно разом із капсулою.
Была для Вас полезной эта информация?
Андріяна2019-09-30
Добрий день. Підкажіть будь ласка. Гінеколог прописала приймати вітаміни для планування вагітності "Фолівіт", у складі яких є Калій Йодид 200мкг, та інші вітаміни. Чи можна мені приймати цю дієтичну добавку, якщо у мене ТТГ 0,509 ; АТПО 256,6 ; Т4 1,27 ; Т3 3,04. Дякую.
Андріяно, онлайн ми не надаємо жодних рекомендацій відносно прийому препаратів та не рекламуємо їх.
Была для Вас полезной эта информация?
Лана
до статті Лабіопластика
2019-09-30
Після процедури лабіопластика, скільки часу потрібно зназодитися в стаціонарі ?
Лано, перебування в стаціонарі становить 1-2 доби, в залежності від самопочуття пацієнта.
Была для Вас полезной эта информация?
Василь2019-09-30
Скільки зараз вартість операції на парафимоз? Дякую.
Усунення фімоза, парафімоза (все включено, окрім анестезії) коштує 3 335 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тарас2019-09-30
Доброго дня! Хотів запитати ,був біль з ліва внизу живота поколювання відавало в плечі зараз ніби минуло але відчувається з права внизу живота інколи коли і не приємне відчуття , не те що болить просто щось відчувається, може віддавати по низу живота що це може бути і чи варто звернутись до лікаря??
Тарасе, Вам обов'язково слід звернутися на очну консультацію до хірурга. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2019-09-28
Доброго дня. Я хотіла вас запитати на рахунок підозри на вагітність. Ми з хлопцем займались петінгом в одязі, він мене просто трогав за вагіну , я була одягнена в штани. Потім я замітила , коли прийшла додому і переодягалась , що в мене на штанах якійсь білі плями. І зараз дуже сильно переживаю , чи не могла я завагітніти в такий спосіб. Я незаймана. Дайте відповідь будь-ласка. Дякую) Анонімно будьласка
Маріє, щоб бути впевненою у діагностиці вагітності, Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
Олег2019-09-28
Доброго дня. Чи можна при пухлині головного мозку в районі мозочка (невідомо доброякісна чи злоякісна) розміром 1на1 см працювати в бані, сауні, знаходитися в місцях з високою температурою та високою вологістю? І які є протипоказання в роботі/їжі/житті при пухлині? Дякую за відповідь.
Олеже, у штаті центру немає нейрохірурга, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (420)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх