x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7062 пользователей
Богдан2019-06-19
Здраствуйте,на меня налетело 3 людей і хорошо так настучали под левий глаз,после чего есть онимение зубов і губи.Уже 9 день не сходит.Сойдет само или нужно бежать к врачу?
Богдане, звичайно, Вам слід терміново звернутися за медичною допомогою, щоб уникнути можливих ускладнень.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2019-06-19
Був статевий акт в квітні але після його були місячні і в травні були теж . Яка причина того що тошнить три дні і паморочиться в голові .?це не є вагітність ?
Cофіє, для того, щоб вияснити причини Вашого поганого самопочуття, Вам слід пройти діагностичні обстеження: огляд гінеколога, УЗД органів малого тазу, лабораторні аналізи. Якщо Ви підозрюєте вагітність, можете скористатися високочутливим аптечним тестом для її діагностики. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2019-06-18
Доброго дня,останім часом в мене не все так з місячними,як мають починатись то спочатку коричнева мазанина,,,а потім через пару днів місячні,,,,в травні зовсім не було,робила тест негативний,зараз знову коричнева мазанина вже 3день,що це може бути????
Юліє, щоб визначити причину проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу. Онлайн ми не діагностуємо. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2019-06-18
Яка вартість лікування гінекомастії двосторонньої з урахуванням аналізів, консультацій та післяопераційного періоду?
Романе, вартість втручання становить 40000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
катя2019-06-18
доброго дня, чи можливо звернутися у вашому центрі до якогось фахівця з проблемою дитячого енурезу
Ні, Катерино, у центрі немає педіатричного напрямку. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля
до статті Гірсутизм
2019-06-18
А чи може це бути гормональний збій,бо в мене ще волосся почало рости на обличі ,плечах????
Юліє, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога-ендокринолога та дерматолога. Поява волосся на місцях, типових для чоловічого оволосіння, може свідчити про гірсутизм. Запис на прийом до спецалістів центру - за телефонами, вказании на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2019-06-17
Доброго дня. В дорослої людини виник лишай на інтимному місці (лобок)... Його прижигали йодом і мазали сірною мазю... Зверху воно присохло... Про що це свідчить і чи допомагає таке лікування?
Тетяно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Позитивну динаміку терапії може оцінити лише Ваш лікуючий лікар, який призначав препарати. При потребі Ви можете звернутися на очну консультацію до дерматолога центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2019-06-16
Яка повна вартість лікування гінекомастії з урахуванням консультацій, аналізів і реабілітації?
Романе, вартість втручання - 20 000 грн (одна залоза), 40 000 (дві залози).
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-06-14
Доброго дня!Яка ціна прийому в лікаря?
Оксано, уточніть, якого саме спеціаліста Ви маєте на увазі, оскільки ціна консультації у різних за профілем лікарів відрізняється.
Была для Вас полезной эта информация?
Татьяна2019-06-14
Добрый день. 12.06.19 сделали плановое РДВ +гистология ШМ. Выделения на второй день прекратились. Выписали для профилактики антибиотик Офлоксацин-Дарница - 5 дней по 1 т. Пью 3-й день - очень много побочных эффектов. Обязательно ли пропивать весь курс антибиотика? Спасибо
Тетяно, з цього приводу Вам слід звернутися до лікаря, який призначав препарат, та повідомити його про побічні ефекти, щоб спеціаліст замінив чи відмінив антибіотик. Онлайн ми не можемо ні призначати, ні відміняти препарати.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (327)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх