x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Руслана2019-08-13
У мене ознаки клімаксу. Вони супроводжуються вже десь 2 роки. Затримки бувають різні, іноді кілька місяців. Чи треба приймати нормаменс ,щоб нормалізувати цикл.
Руслано, Вам слід звернутися до гінеколога для огляду і діагностики. Онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-08-13
Яка вартість ЕКО у вашій клініці,з усіма можливим витратами? До якого лікаря звернутись? Чи буває результат з першого протоколу?
Олено, орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Для початку Вам разом із чоловіком слід звернутися до репродуктолога центру. Свій візит Вам необхідно спланувати на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича. Так, результат буває.
Была для Вас полезной эта информация?
григорій2019-08-12
ЧИ РОБЛЯТЬ У ВАС ОПЕРАЦІЮ МАРМАРА І ЯКА ЦІНА СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.
Григорію, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) в центрі коштує 3910 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2019-08-12
Доброго дня!Робила 2 протоколи стимуляції яйників у іншому репродуктивному центрі.Обидва невдало.При першому для стримування овуляції кололи "Оргалутран"але під час пункції виявилось що лопнули фолікули,в другому вже замінили препарат на "Цетротед" але на останньому УЗД(перед введенням фінального уколу) виявилось що знову лопнули фолікули.Сказали що це особливість мого організму.Чи були такі випадки в практиці Вашого центру?Чи можливо звернутись до Вас для повторної стимуляції і який шанс на позитивний результат?
Наталіє, ситуацію ми не можемо коментувати. До нас Ви можете звернутися. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-12
Добрий день.Скажіть,будь ласка,з'явився біль у попереку зліва.Турбує кілька днів при зміні положення. У спокої не болить.До якого лікаря звернутись і які обстеження потрібно пройти?Дякую.
Оксано, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога. З огляду на дані об'єктивних обстежень та Ваш анамнез лікар призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2019-08-12
Доброго дня. Мені поставили діагноз інтрамурально-субсерозний фіброматозний вузол діам.22см, аденоміоз матки та зовнішній ендометріоз правого яйника (лівий відсутній). Скажіть, будь ласка, як ий вид оперативного втручання Ви проводите по лікуванню та скільки це буде коштувати?
Людмило, скоріш за все це буде лапароскопічне втручання. Орієнтовна вартість - 19000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Слава2019-08-12
Добрий день! В дитини 12 років 2 вірусні бородавки на слизовій носа, хотіли б їх видалити апаратом Surgitron, це можливо? яка вартість процедури? Дякую.
Славо, у нас немає педіатричного напрямку, втручань діткам не робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2019-08-12
Мені 16р. Був перший статевий акт який тривав 3 хв, він був не захищеним, але хлопець не кінчав, після цього я випила таблетки які п'ються після акту щоб не завагітніти, то які шанси в мене завагітніти?
Катерино, якщо були вжиті контрацептивні міри, то шанси на вагітність невисокі. Проте, щоб впевнитися остаточно в діагностиці вагітності, Ви можете зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8-ий день запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
Дарья2019-08-12
Добрый день, во время полового акта порвался презерватив на следущее утро (не прошло 12 часов) выпила гинепристон, сразу начала болеть голова, и заболел низ живота, напротижении пару дней болел живот и чуть-чуть тошнило. Таблетку выпила за 2 дня до овуляции. Какая вероятность беременности? И что можно зделать чтобы воизбежать беременности? Беременность не желанная
Дарино, якщо Ви вжили контрацептивний препарат згідно інструкції, то вірогідність запліднення мінімальна. Проте, щоб бути впевненою у позитивній (чи негативній) діагностиці вагітності, Вам варто зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які здатні показати результат уже на 8-ий день запліднення. Також можна зробити аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, УЗД. У МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2019-08-11
Скажіть будь ласка, яка вартість на сьогоднішній день ГЕМОДИНАМІЧНОЇ КОРЕКЦІЇ CHIVA?
Операція на судинах нижніх кінцівок «гемодинамічна корекція Чіва» (одна нижня кінцівка) (в вартість входить анестезія) коштує 10 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх