x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7075 пользователей
руслан2018-08-08
Мені 33 роки. Років 5 турбують мігруючі болі в суглобах. Були зроблені аналізи і назнвчений курс гропринозин 500 6 тижнів. Болі не припинились. Чи правильно поставлений діагноз і назначено лікуванн?
Руслане, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Якщо у Вас є сумніви щодо призначеної лікуючим лікарем терапії, Ви можете звернутися до іншого спеціаліста. На жаль, у центрі в штаті ні ревматолога, ні артролога немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-08-07
доброго дня, к ліниці приймають пологи, ведуть вагітність???
Ні, Ольго.
Была для Вас полезной эта информация?
Каріна2018-08-07
Хочу знати чи можу я бути вагітною. Менструація була, без затримки, але півдня боліло, і було коричневе виділення, лише вечером уже пішла кров. То було з 15-20 липня. Статевого акту більше не було, але і після менструації тошнить, груди болять, 37.1 температура
Каріно, щоб визначити, чи Ви вагітна, зробіть високочутливий аптечний тест на вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-08-07
Доброго вечора, у мене така проблема, я приривала вагітність за допомогою таблеток, все проїшло як мало проїти, але тепер у мене не має місячних, я зробила два тести результати вродіби не гативний, але на одному тесті я вроді бачу дуже бліду другу смугу почті не замітну, підскажіть будь-ласка що мені робити, я в розпачі порадьте мені що мені робити, зарання дякую
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Не впадайте в розпач. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб дообстежитися. До наших спеціалістів на прийом Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-08-07
Добрий вечір! Прошу повідомити чи можливе проведення в Вашій клініці процедури інсемінації при таких вихідних даних: Вік - 29 років Дані МСГ: права маткова труба прохідна, ліва - прохідна з затрудненням після введення 40 мл фізрозчину Дані УЗД на 14 ДМЦ: правий яєчник 38*37мм, містить ендометріому 13,7*11,9 мм, фолікул 20,2 мм; лівий яєчник 31*21 мм, містить ендометріому 18,3*11,6 мм. Ендометрій 7,7 мм Після пробної капацитації концентрація активно-рухливих сперматозоїдів - 8 млн/мл. Вагітність не наступає більше 3 років. Якщо проведення інсемінації можливе прошу також повідомити повний перелік обов'язкових аналізів, які потрібно здати перед процедурою. У разі, якщо відповідь на поставлені питання може бути надана лише після оплати консультації лікаря, прошу повідомити реквізити для її проведення.
Надіє, з приводу інсемінації чи застосування інших дороміжних репродуктивних технологій, Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога із аналізами, які Ви маєте, а при необхідності додаткових обстежень - здати їх в центрі. Запис на консультацію до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті. Оплата за консультацію здійснюється безпосередньо в закладі.
Была для Вас полезной эта информация?
Ніка2018-08-06
Добрий день. Як у Вас відбувається прийом (по запису на визначений час?) до хірурга і якщо потрібно буде вирізати, наприклад жировичок, як це відбувається в той же день??
Ніко, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2018-08-06
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія пароваріальної кісти яєчника? На сайті зазначена ціна у 1971 гривню, а при уточненні на рецепції вказали вартість від 16000 до 20000 тисяч гривень. Отож, яка остаточна ціна лапароскопія?
Катерино, ціни послуги у 1971 гривню на лапароскопічну операцію у прайсі центру немає. Ймовірно, Ви помилилися. Вартість втручання на рецепції Вам сказали вірно.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерія2018-08-05
Доброго дня! Чи можу я завагітніти, якшо я незаймана, статевого акту не було, але сперма попала трохи нижче поперека, на ягодиці. Після того, я витерла рушником і скупалася в річці.
Валеріє, якщо статевого акту не було, то завагітніти не можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія Шевчук2018-08-04
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи може бути донором яйцеклітини людина з резусом "+", якщо ні, то чому?
Юліє, так, може бути донором.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2018-08-04
Добрий день, скажіть будт ласка, я проходила вагінальне УЗД і при огляді мені виявили Аденоміоз тіла матки та ендометріоїдну кисту лівого яйника.Мені призначили Тазалок та епігалін чи буде ефективне таке лікування. Дякую
Галино, для призначення такого лікування у Вашого лікуючого лікаря були підстави. Якщо Ви сумніваєтеся в обраній терапевтичній тактиці, можете звернутися на очну консультацію до іншого спеціаліста, представивши результати аналізів. Запис до наших лікарів за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (425)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх