x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Оксана2016-11-12
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можна вилікувати дисплазію ш/матки, якщо аналіз цитологіі з цервікального каналу:cin1-2, а аналіз біопсіі cin2-3. Чи це обов'язково треба робити максимально глибоку конізацію? Чи можливо все ж обійтися без конізаціі?
Оксано, конізацію робити обов'язково.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2016-11-11
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, у мене виявлено поліп у матці. Які є способи його видалення ? Яка вартість такої операції. Дякую
Тетяно, видалити вузол можна щляхом гістероскопії, поліпектомії. Вартість процедури від 3900 до 4200 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2016-11-10
Чи можливе у вас переривання вагітності на 18 тижні?
Вікторіє, у нашому центрі абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина2016-11-07
щоб стати донором яйцеклітини, обов`язково потрібно мати дітей?
Так, Валентино, вірно, для того, щоб стати донором яйцеклітин, обов'язковою умовою є наявність власних дітей.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-11-07
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи Ви лікуєте внутрішню грижу хребта 7мм. Якщо так, якими методами, які ціни і як можна записатись? 26 років. Дякую за відповідь.
Наталіє, ні, у нас не лікують грижі хребта. Вам потрібно звернутися на консультацію до нейрохірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-11-05
Доброго дня! У вас можливе видалення лазерне видалення гігроми на руці?Тому що на хірургічне видалення не можу наважитись. Звичайно попередньо пройти огляд!
Так, Ірино, можливе. Запишіться на прийом до Трача Романа Ярославовича.
Была для Вас полезной эта информация?
Віра2016-11-04
Добрий вечір!зробила узд і виявили ендометроїдну кісту і лівобічний гідросальпінгс під знаком питання.порадили зробити лапороскопію.с кажить скільки це буде коштувати у вашому центрі?дякую
Віро, такі оперативні втручання у нас роблять. Вартість - 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2016-11-03
У вас є послуга з перев'язки маткових труб? Якщо є, то чи можна її зробити (за власним бажанням) молодій дівчині, що ні разу не народжувала?
Ганно, така послуга у нас є, проте кожен окремий випадок вимагає індивідуальної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Halua2016-10-31
Доброго дня, у нас причина безпліддя чоловічий фактор, а саме азооспермія, здали аналізи, гормони у чоловіка в порядку, запалень немає, каріотип хороший, сказали що це не лікується, прошу вас порадити чи у нас немає надіі на те, що ми обоє будемо біологічними батьками чи все таки можна попробувати пролікуватись (стимуляція, прийом вітамінів), прошу Вас пораду дати так як із проблемою не знаємо що робити
Звичайно, надія бути біологічними батьками у вас є. У вашому випадку випадку необхідно звернутися до уролога і пройти біопсію яєчка (TESE). Це амбулаторна хірургічна процедура, яка триває близько 15 хвилин і роблять її під місцевою анестезією. Фрагмент тканини яєчка досліджується під мікроскопом, якщо сперматозоїдів немає - це секреторна азооспермія, якщо є - обструктивна. У багатьох випадках, сперма, отримана після біопсії, заморожується для подальшого використання в лікуванні безпліддя за допомогою штучного запліднення внутрішньоцитоплазматичною ін'єкцією сперматозоїда (ICSI). Після отримання фрагменту тестикулярної тканини можна виконати гістологічне дослідження, щоб з'ясувати в який саме момент сперматогенезу виробництво сперматозоїдів переривається. При лікуванні азооспермії дуже важлива точна діагностика виду порушення. Якщо азооспермія секреторна, викликана стресом, наприклад, то необхідно витримати певний період часу, щоб припинилося дію стрес-фактора і виробництво сперматозоїдів відновилося. Для діагностики азооспермії, відповідно до ремендацій ВОЗ, необхідно виконати дві спермограми з різницею у два місяці між ними.
Была для Вас полезной эта информация?
людмила2016-10-30
Доброго дня.Підкажіть чи можна у вас пройти просте обстеження,тому що вже дуже довго турбує candida і нічого не допомагає.Дякую.
Так. Людмило, звичайно, Ви можете записатися до наших лікарів на прийом. Візьміть з собою попередні обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх