x
Подписаться на статьи

Щепко Евгения Владимировна

Акушер-гинеколог, репродуктолог, гинеколог-эндокринолог. Врач высшей категории.
 • Опыт работы: 14 лет
 • количество отзывов: 1
история

Образование:

Закончила Днепропетровске медицинскую академию, прошла интернатуру по специальности «акушер-гинеколог» на базе кафедры акушерства и гинекологии Волынского областного родильного дома в Луцке.

Имеет сертификаты по специализациям: «репродуктология», «гистероскопия», «кольпоскопия».

Профессиональный опыт:

В течение 8 лет работала акушером-гинекологом в районной больнице. С 2011 года работает акушер-гинекологом -репродуктологом в центре репродуктивной медицины Боголюбы.

Стажировка за границей, конференции и семинары:

Проходила повышение квалификации на курсах технического усовершенствования «Репродуктивное здоровье семьи. Бесплодный брак »в научном центре акушерства и перинатологии им. В.И.Кулакова Москва (2013. И 2014г.). Прошла курсы повышения квалификации «Основы репродуктологии», «УЗИ в акушерстве и гинекологии», «Основы гистеро- и лапароскопии в акушерстве и гинекологии». В 2015 году участвовала в Clinical observation program в Любек, Германия под руководством проф. Гризингер (Германия) и проф.Блокеля (Бельгия). Принимала участие в международной конференции вспомогательные репродуктивные технологии- инновации, уникальные исследования, которая проводилась Felipe Velasques (Brussels, Belgium) и проф. Anat Safran (Tel-Aviv, Israel), 2016. Львов. Принимала активное участие в дискуссиях и семинарах, которые проводили проф.Питер Хумайден (Дания, Скиве), проф.Карл Югенд Андерсон (Копенгаген), проф.Николас Полицос (Брюссель). Принимала участие в международном симпозиуме по вопросам репродуктивной медицины (УАРМ) Харьков 2016г.

Приоритетные направления работы:

Вспомогательные репродуктивные технологии, гистероскопия, гинекологическая эндокринология, профилактика и лечение гинекологических заболеваний, наблюдение беременных. Обладает полным спектром вспомогательных репродуктивных технологий, методикой гистеросальпингографии (оценка проходимости маточных труб), проводит кольпоскопию и ультразвуковую диагностику, занимается наблюдением беременностей, в том числе и тех, которые наступили после экстракорпорального оплодотворения.

 • Ліліч
2019-10-17
Подразнення і печіння в піхві після статевого акту інфекціі немае чому воспаляється взід в пізву статеві губи що робити
Онлайн ми не в змозі діагностувати причину Вашої проблеми. Зверніться на огляд до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оксана
2019-10-04
Добрий день!Була у вас на прийомі....призначили мені Алактин,але в наших аптеках його не має,в аптеці придлагають Достинекс,кажуть що це те саме.Можна брати ,чи шукати Алактин?
Оксано, і у "Алактина", і у "Достінекса" та сама діюча речовина - каберголін. Це аналогові препарати.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ярина
2019-10-02
Доброго дня з чоловіком 5 років немає діток, я правельно попасти на прийом
Ярино, Ви разом з чоловіком можете звернутися на консультацію до нашого репродуктолога. Плануйте візит на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Яна
2019-08-14
Доброго дня!Хочу запитати,чи лікуєте ви папіломи на статевих органах?
Так, Яно. Видалення папілом/ кератом/ гемангіом радіоножем Surgitron DF 120 (до 10 шт 1 см.) коштує 575 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Яна
2019-08-14
Підшкірні білі дрібні прищики на великій статевій губі - це папіломи?
Яно, важко сказати, не бачачи. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Люда
2019-08-03
Добрий день! У мене таке запитання, що це може бути коли, я ходжу в туалет по маленькому, то після сечовиділення спостерігаю кров.
Людмило, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога чи уролога, пройти огляд, здати аналіз сечі та УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Славинська Віка
2019-07-31
Доброго вечора , мені 18 і під час статевого акту виникає кров , скажіть з чим це пов’язано і що робити , будь ласка
Вікторіє, для визначення причини проблеми Вам слід пройти огляд у гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олена
2019-07-28
Добрий день. Чи можна пройти обстеження з дівчинкою-підлітком 15 р.? Хто підлітковий гінеколог?
Олено, у нас немає педіатричного напрямку.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Наталія
2019-07-17
Доброго дня. Живемо з чоловіком 5 років не маємо дітей, останні 3 роки лікуватись але без рерультатно . Мені поставили діагноз полікістоз яєчників надлишок чоловічих гормонів по аналізах при зрості 160 вага 76кг. У чоловіка 16% активно рухливих по спермограмі . Завагітніти можна лише за допомогою ЕКО?
Наталіє, це питання Вас слід обговорити індивідуально на очній консультації у репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Тетяна
2019-06-14
Доброго дня! Діагноз- безпліддя. У 2016 р. була позаматкова вагітність, вирізали ліву трубу. В який період місячного циклу звернутись до Вас на консультацію?
Тетяно, Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. В центр приходьте натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Аліна
2019-05-23
Скажіть, будь ласка,чи можна у вашій клініці спостерігати вагітність?Яка ціна такої послуги і чи може нею скористатись не місцева жителька?
Аліно, у центрі вагітність не спостерігають, Ви маєте стати на облік по вагітності за місцем проживання. Проте, якщо є така потреба, Ви можете консультуватися з лікарям центру.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оксана
2019-05-10
Мені 34р.маю трьох дітей,але ніколи не було оргазму.
Оксано, Вам слід звернутися на очну консультацію до сексопатолога, психотерапевта.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ася
2019-05-03
Добрий день,намагаємось завагітніти півроку.аби не затягувати,підкажіть коли краще записатись на консультацію,в який день циклу ?
Асю, записуйтеся на 21 день місячного циклу, а чоловік нехай підготується до здачі спермограми: не вживати медикаментів, алкоголю, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Приходьте в центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Лідія
2019-04-17
Доброго дня. Вже 2 роки не можу завагітніти. Діагностували аденоміаз матки та гідросальпінгс чи може бути причиною це та чи є взагалі можливісь з цим завагітніти?
Лідіє, так, звичайно, ці захворювання можуть бути причиною проблем із зачаттям. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога та пройти відповідне лікування. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2019-04-17
Добрий день) була завмерла вагітність,виявили мутацію фолатного циклу,чи це може бути причиною, чи вона лікується і чи є шанс стати батьками?
Ольго, у Вашому випадку необідна консультація генетика. На жаль, у штаті центру такого спеціаліста немає.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Тетяна
2019-04-17
Призначаєте гормональні контрацептиви?
Так, Тетяно, з цього приводу Ви можете зветнутися до гінекологів центру.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Мирослава
2019-04-07
Доброго дня)Я лікуюсь у вас. У мене була гістероскопія і 5 уп. Візану. Після цього 3 місяці місячні ішли добре, на 4 місяць зараз вже 10 днів затримки,тест нічого не показує. Коли мені правильніше до вас записатися, чекати місячних і на 21 день чи приїхати по можливості?
Мирославо, таке явище може мати місце. Проте краще перевіритися. Запишіться на зручний для Вас день.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2019-02-22
Доброго дня ! Мене звати Оля.Вже 5 років борюся з відсутністю місячних.Мені 30 рків. Лікувалася У Тернополі сказали збій гормонів. Коли приймаю гормональні то місячні є ,тільки перестаю і них немає.
Ольго, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. При бажанні Ви можете звернутися на консультацію до наших фахівців.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Людмила
2019-02-20
Доброго дня! Місячні почалися на 17 день циклу (такого раніше не було). Щоб обстежитися чи проконсультуватися коли до Вас краще записатися на прийом - відразу чи почекати якогось конкретного дня циклу?
Людмило, аналіз крові на статеві гормони краще робити на 21 день місячного циклу. Проте проконсультуватися та пройти огляд Ви можете в будь-який час, (не під час місячних, звісно).
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Юля
2019-02-19
Привіт. Як підготуватись до аналізів перед майбутньою інсемінацією?
Юліє, схема підготовки індивідуальна, її Вам повідомить лікар після прийому.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2019-02-04
Доброго дня, при виклику місячних препаратом, це буде впливати на результат гормональних аналізів?
Так, Ольго, це буде впливати на результат.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2019-02-02
Плануємо Еко,18 років безпліддя,чоловіка мала рухливість сперматозоїдів у мене підвищений тестостерон, лікувалися але жодного результату,в який час краще бути на обстеження відносно місячних .
Ольго, Вам варто спланувати свій візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Тетяна
2019-01-25
Доброго дня! Яким способом краще всього лікувати ерозію? Чи можна її заморожувати?
Тетяно, це дещо застарілий метод. Новітнє слово в лікуванні ерозії - радіохвильова хірургія. З приводу підбору найбільш підходящого у Вашому випадку методу, Вам краще звернутися на індивідуальну консультацію до спеціалістів центру.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ольга
2019-01-24
Доброго дня. Місячних немає три місяці вагітності немає, була у вас на прийомі місяць назад, потрібно здати аналіз гормонального фону на другий день циклу, можна проколоти інжесту щоб викликати менструацію? Чи вона завадить результату аналізів?
Ольго, онлайн ми не призначаємо лікування. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Маша
2019-01-21
Добрий день. Маю з лівої сторони гідросальпінкс. Лікування недопомогло. Незнаю що робити далі.
Маріє, з цього приводу Ви можете записатися на очну консультацію до наших спеціалістів за телефонами, які вказані на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Надія
2018-12-15
Добрий вечір. Мені 48 років. По результатам гістології у вересні місяці гіперплазія ендометрія в менопаузі. В грудні місяці по УЗД гіперплазія ендометрія, м ехо 12. призначили краплі тазалок. Скажіть, будь ласка, чи обов'язкове вишкрібання.
Надіє, з цього приводу Вам варто індивідуально звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Наталя
2018-12-08
Доброго вечора!Є проблема,невідомого напрямку...У мене субфебрильна температура,вже 3 місяці.Попередньо встановлений діагноз ЛОРом хронічний тонзиліт.Але проблема в тому,що 2 тижні тому з`явилась температура у мого хлопця.Пройшли всі аналізи крім гінеколога і уролога.Сторонніх інтим стосунків не мали.Чи може бути таке,що у нас якесь захворювання статевої системи?
Наталіє, онлайн ми не можемо визначити причини Вашого стану. Якщо у Вас є підстави підозрювати проблеми в статевій сфері, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олена
2018-11-09
Доброго дня! Ми з чоловіком вже більше 5 років пробуємо завагітніти, наразі без результатно. Хотіли б попасти до вас на обстеження і при необхідності пройти лікування. Хочу запитати в який період менструального циклу це краще зробити? І як краще зробити запис?
Олено, запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Вам слід записатися на консультацію до репродуктолога. Чоловік має підготуватися до здчі спермограми: не вживати алкоголю, медикаментів, не відвідувати сауну, не жити 5 днів статевим життям до здачі аналізу. Вам слід спланувати свій візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте у центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олена
2018-11-06
Доброго дня!Хочу до вас на прийом, на узд ,щоб аналізи поздавати,але 8 чи 9 мають бути місячні, то може краще після місячних чи не має різниці.Дякую
Так, Олено, різниця є. Існують аналізи, які слід здавати у першу фазу місячного циклу (на 7-8 день МЦ), а є такі, які здаються у другу фазу (на 21 день МЦ).
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Лариса
2018-09-04
Доброго дня. Затримка місячних, зробила тест - позитивний. Чи можна у вас поспостерігатися під час вагітності? Дуже потрібно, бо перший раз (а це вже друга вагітність) завагітніти вдалося завдяки Вам, шановна Євгеніє Володимирівно. Ви тоді вели мою вагітність і тепер у мене є донька. Дякую!
Ларисо, лікарі центру не ведуть вагітність. Вам необхідно стати на облік у жіночій консультації. Проте, якщо у Вас буде бажання чи необхідність проконсультуватися із Євгенією Володимирівною, чи кимось іншим із наших спеціалістів, Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Марія
2018-08-04
Доброго дня, скажіть будь ласка, як правильно визначити який саме потрібно здавати аналіз на повторну перевірку наявності ВПЛ? І чи зможу я здати цей аналіз на прийомі у лікаря?
Так, Маріє, можете.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оля
2018-07-31
Часто ходжу в туалет. Коли йде сечовипускання, то в кінці різка біль не уретри , а піхви. Лейкоцити 10-15. Буває, що і спину тягне. І затримка місячних.
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколого та уролога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Мартина
2018-07-11
Доброго вечора підкажіть нащод такого питання менструація була ще як у квітні місяці і протягом цього часу нема переживаю бо плануєм з чоловіком вагітність, попередньо була пролікована.
Мартино, зробіть тест на вагітнісь. Якщо тест негативний і місячних немає, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми та призначення лікування.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Катерина
2018-06-19
Доброго вечора скажіть будь-ласка мені два тижні назад видаляли поліп ,а сьогодні виділяється кров яні виділення це можуть починатися місячні ?
Катерино, така ймовірність може бути.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Анна
2018-06-13
Доброго дня! Мене хвилює питання на рахунок білих виділень в піхві читала що є нормою перед місячними але коли я приймаю душ і тільки миюсь милом починається печіння у піхві та почервоніння що це може означати?
Ганно, печіння та почервоніння може бути свідченням запального процесу. В нормі таких явищ не має бути. Для діагностики проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-05-03
Доброго дня! Чи лікуєте ви опущення сечового міхура?
Ні, Ірино, такого втручання у нас не проводять.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олена
2018-04-16
Доброго дня у мене опущення матки чи можна зробити операцію мені 30років інтимного життя немае є нетримання сечі
Олено, так, можна. Вам варто записатися на консультацію до хірурга за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-04-16
Доброго дня! Чи має значення день місячного циклу, коли роблять гістероскопію, якщо є підозра на поліп ендометрію?
Ірино, гістероскопію варто робити в дні МЦ, коли уже немає кровотечі.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ірина
2018-04-12
Доброго вечора!Два місяці підряд у мене затримка місячних у 9 і 10 днів.Після першої затримки місячні йшли як звичайно,а на другий місяць йшли 4 дні і 3 мазало.Чим це може бути спричинено? Зарання дякую!
Ірино, це може бути спричинено гормональними розладами. Варто здати аналізи на гормональний профіль.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Альона
2018-04-04
Добрий день! У брата проблеми з щитовидкою! Виписав лікар ліки, але вони не допомагають. Чи коректно я звертаюся саме до Вас??? Чи можете допомогти?
Олено, Вашому братові необхідна консультація ендокринолога. На жаль, у нас в штаті ендокринолога немає.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Лариса
2018-03-31
доброго дня! Чи можна записатись на гістрорезектоскопію та біопсію? Намагалась записатись на рецепції, на жоден номер трубки не беруть. Яким чином можна записатись до Вас та на яку дату? Дякую!
Ларисо, запис на обстеження чи консультації лікарів центру здійснюється виключно у телефонному режими працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Аліна
2018-02-19
А через скільки часу будуть готові аналізи на гормони?
Аліно, результат аналізів буде на наступний день.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Аліна
2018-02-16
Доброго дня!я телефонувала на рецепцію і мені сказали,що у вас не здають аналізи на гормони!Це потрібно робити в будь-якій лабораторії і з результатами приходити до вас! Чи так це?
Аліно, ні, це не так. Вам надали недостовірну інформацію. Ви можете до 12 години натще прийти і здати в центрі аналізи на гормони.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оксана
2018-02-15
Доброго дня,чи можна записатися до вас на прийом,на повне обстеження разом з чоловіком,(не можу завагітніти),21 день менструального циклу,виходить 4 березня.
Оксано, зателефонуйте на рецепцію і запишіться на 5 березня.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Юлія
2018-02-09
Добрий день. Я була на прийомі у гінеколога, турбували білуваті виділення,здала мазки, (мікрофлора змішана) Призначили флуомізин 6,вагілак 10. Мають початися скоро мІсячні. Чи можна ставити під час місячних чи замінити гінофлор 6. Підкажіть, будь-ласка, як швидше відновити мікрофлору?
Юліє, під час сильних менструальних виділень не варто закладати свічки. А мікрофлора з часом відновиться, після проведеного лікування.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Іванна
2018-01-16
я ставила МІРЕНУ у 2016р. Перед цим робила крео ерозії матки.Зараз на даний час місячних немає і не було.Болі в низу живота і мазня з жовтня місяця.Чи можу я з такою проблемою до вас звернутися і записатися на прийом і чи є цьому вирішення?Чи це норма при МІРЕНІ? Чи можливі результати за один день при приомі у вас в клініці?Я з Ковеля.
Іванно, так, Ви можете звернутися до лікарів нашого центру. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті. Якщо запишетесь зранку та приїдете натще, то зможете здати ряд аналізів (за потреби).
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Оксана
2019-08-22
Доброго дня,рік тому в мене була завмерла вагітність ,зараз знову вагітна 5 тижнів ембріональних зробила для себе аналіз на гомоцистеїн 12.4 чи є це відхилення від норми,та ще на 5 тижні перестали боліти груди чи добре це?!
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх