x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Юля2017-10-18
Доброго дня, ви приймаєте роди? Чи можна тільки в Луцькому роддомі?
Ні, Юліє, роди ми не приймаємо. Народжувати можна у Луцькому пологовому будинку.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2017-10-18
Доброго дня, чи лікуєте ви сифіліс у вагітних, бо в шкіри не диспансері я боюсь щоб не заразили ще чимось
Так, Юліє, Ви можете звернутися з цього приводу на консультацію до наших гінекологів. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-10-17
Доброго дня. Підкажіть будь ласка якщо затримка місячних 4 дні. Чи може бути вагітність чи просто збій в організмі.
Оксано, якщо є затримка місячних і тест на вагітність (краще два) показує негативний результат, то це може свідчити про гормональний збій організмі, і є зміст пройти обстеження для вияснення причин проблеми.
Была для Вас полезной эта информация?
Ирина2017-10-17
Пидскажить будь ласка що це може бути за проблема Рик назад в мене була доброякисна киста яку я виликувала таблетками Мисяць назад ходила до ликаря вона мене оглянула брала якись мазки Писля чого видповила що все добре Зараз у мене знов затримка два тижни Вагитности точно нема Що це може бути
Для вияснення причин проблеми, Ірино, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти відповідні діаностичні тести. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2017-10-16
Скажіть будь-ласка, чи має ваша лікарня лікаря-генетика?
Ні, Світлано, генетика у нас немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-10-14
Доброго дня!скажіть будь ласка ,чи у вас роблять аборти На ранніх сроках і скільки буде коштувати?
Оксано, у нас абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Соня2017-10-13
Доброго дня живу статевим житям 3роки рік як намагась завагітніти .місяць назад була у вашій клініці і робила узд малого тазу .сказал що у мене усе добре овуляція була!які ще можуть бути пичини що не наступає вагітність!
Софіє, Вам варто звернутися на очну консультацію до репродуктолога разом із чоловіком, і зробити обом відповідні обстеження, щоб вияснити причину непліддя. Результатів одного Вашого УЗД для цього замало. Необхідно обстежувати і чоловіка. Чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля
до статті Сифіліс
2017-10-12
Доброго вечора, я вагітна на 31тижні вагітності, мені сказали що в мене позитивні аналізи на реакцію вассермана, я пішла зі своїм чоловіком в шкірвен диспансер і ми перездали аналізи і мені сказали що в мене позитивні аналізи а в чоловіка нічого не знайшли,хоча сказали що хвора я ним вже приблизно 6місяців скажіть як може бути що чоловік за пів року не заразився
Юліє, Вам з чоловіком варто перездати аналізи.
Была для Вас полезной эта информация?
Маряна2017-10-12
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи приймаєте ви ще десь крім Боголюбів? Так як маю маленьку дитину так далеко їхати не можу. Якщо так то де і як записатись. Дуже дякую
Ви можете звернутися в Медичний центр "Ваш лікар", що по вул. Сенатора, 5. Запис за телефоном +38 (095) 42-54-267.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2017-10-11
Доброго дня. Чи робите ви хірургічну дефлорацію? Яка ціна?
Так, ірино, центр проводить таке операційне втручання. Вартість 5000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх