x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Оксана2018-07-30
У дитини (9 років) папілома біля ануса розміром до 5 мм,чи у вашому центрі можна видалити,чи необхідні додаткові обстеження, і до якого лікаря звернутись ?
Оксано, у нас в центрі, на жаль, немає педіатричного напрямку. Вам слід звернутися до дитячого хірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Влада2018-07-29
Доброго дня! Під скажіть будь ласка чи можна завагітніти при ерозії шийки матки (перші прояви ерозії)? Та чи бактерія трихомонада впливає на зачаття дитини? Дякую!
Владо, трихомоніаз викликає запальні процеси в слизовій оболонці матки, порушує роботу всієї репродуктивної системи, змінює менструальний цикл. Трихомонади проникають всередину матки і призводять до ураження яєчників і труб, це і веде згодом до втрати дітородної функції. Ерозійних дефект на слизовій не заважає зачаттю, він не впливає на репродуктивну здатність організму. А ось якщо проблема виявляється викликана гормональним дисбалансом або з'явилася після венеричних захворювань, то вагітність може і не настати. Якщо зачаття відбулося, і плід увійшов в матку, ерозія може представляти певну загрозу для перебігу вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Лілія2018-07-28
Доброго дня. Чи можна використовувати свічки прогінорм форте (назначено лікарем гінекологом до закінчення першого триместру вагітності) якщо проявляються симптоми молочниці?
Ліліє, це Вам слід уточнити з лікуючим лікарем.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2018-07-28
Доброго вечора. Мене цікавить абдомінопластика. Хочу виправити таким чином результати двох кесарських розтинів. Яка вартість такої процедури і її складність?
Олено, мініабдомінопластіка без ушивання м'язів коштує 20 000 грн, а пластика живота з переміщенням пупка і ушиванням прямих м'язів - 35 000 грн. Складність визначається при огляді на індивідуальній консультації у пластичного хірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-07-27
Добрий вечір. Чи роблять у вас дослідження проходимості маточних труб? Потрібно проходити додатково якісь обстеження, і яка вартість? Як до вас записатися на цю процедуру? Дякую
Так, Оксано, роблять. Вартість процедури метросальпінгографії - 760 грн. Записатися можна по телефону, вказаному на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-07-27
Підкажіть чи можна у вас здати аналіз на ген глухоти?
Ні, Тетяно.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2018-07-26
Доброго дня! Мені 31 рік. Мала одну вагітність. Виявили фіброміому матки. Контури не рівні, горбисті, форма не правильна. Розміри збільшені 62*60*64мм. Структура змінена за рахунок вогнищевих змін, попередньо- боковий ст зліва міжм. вузол 43 мм з кровоплином. Порожнина матки деформована, не розширена. Порадьте, як в таких випадках краще лікувати? Зараз приймаю Депапілін 2 таблетки на день 3 місяці (1 місяць приймаю). А далі пропонують ставити спіраль Мірена. Чи є більш альтернативні засоби лікування даноі хвороби?
Людмило, альтернативою може бути хірургічний метод.
Была для Вас полезной эта информация?
Любов2018-07-26
Добрий день.щоб зняти шви після операціі потрібно записуватись на прийом попередньо.
Так, Любове. Потрібен попередній запис.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-07-25
Доброго дня! Скажіть,будь ласка, вартість процедури інсемінації. І ще одне, проходила лікування у Польщі, маю зроблені аналізи. Чи враховуєте Ви ці результати, чи потрібно все спочатку? Дякую)
Так, Наталіє, аналізи, які у Вас є, враховуються. Вартість інсемінації спермою чоловіка - 2 400 грн; інсемінації спермою донора - 4 400 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Люба2018-07-25
Якщо знімати післяопераційні шви потрібно записуватись попередньо на прийом?операція проходила у вашому центрі.
Так, Любове. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (457)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх