x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
инна2016-04-12
в мазке нашли епидермальний стафилокок..нужно ли лечить и чем?
Інно, якщо виявлений епідеомальний стафілокок, то треба зважати на те, яка саме кількість бактерій зазначена в результатах аналізу, і якщо проводився бакпосів, то має бути зазначено антибіотик, до якого стафілокок чутливий. Терапевтичні рекомендації надає лікуючий лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2016-04-08
Добрий день,скажіть будь ласка після лапараскопії пройшло 8 днів, в мене то тяне то ніби колить час від часу внзу особливо як ходжу, як лежу то легше і неможу довго гуляти сил нема,це в межах норми?
Так, Марина, подібне явище після лапароскопії може мати місце.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-04-07
Чи робите ви у клініці операцію на діагноз кіста бартолінієвої залози? Цікавить не видалення кісти із послідуючим видаленням залози, мене цікавить чи застосовуєте технології збереження залози із формуванням нової протоки. Було два гнійних абсцеса з послідуючим хірургічним розтином, залишився рубець відповідно одна залоза не функціонує, що створює певні дискомфорти в сексуальному житті. Хочу відновити протоку чи можливо це у вашому центрі?
Наталіє, такі операції у нас проводяться, але необхідний попередній огляд спеціаліста для уточнення діагнозу і визначення можливості відновлення протоку залози.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-04
Хотіла поцікавитись ,це норма, що після лапараскопії по видаленню кісти яйника(пройшло 4 тижні)відчуваю тянучі болі внизу живота,переважно зліва ,там де була кіста ?
Катерино, 4 тижні ще може "тягнути", але якщо це не мине з часом, то краще звернутися до Вашого лікуючого лікаря, який робив операцію, для вияснення причин.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-04-03
Добрий день.Скажіть будь ласка,чи доцільно пити Візан після проведеної лапароскопічної операції 6 років тому? Чи це вже втрачений час? Операція була з приводу генітального ендометріозу,непліддя 1.Вагітність так і не наступила.І чи потрібно можливо знову робити лапароскопію?
Наталіє, в принципі, Візан можна пити, але найкращий ефект він дає після лапароскопії. Вам варто зробити повторну лапароскопію, бо ендометріоз часто дає рецидиви і можливо є нові вогнища.
Была для Вас полезной эта информация?
Яна2016-04-03
Чи можна займатися сексом при наявності залозистого поліпу(7,2×3,1) шийки матки?
Сексом займатися можна, але поліп краще видалити, не відкладаючи.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-02
У мене лімфома ходжкіна 2а стадія шийні лімфомузли 8місяців ремісія коли можна вагітніти?
Катерино, у випадку вагітності є ризик рецидиву захворювання, тому Вам варто врахувати думку лікуючого Вас онколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-04-02
Добрий день, хочу запитати, в мене при надавленні болить ліва грудь, скажіть, що це може бути?
Ірино, це може бути мастопатія, для уточнення діагнозу варто зробити УЗД молочних залоз.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-04-01
Добрый день! Скажите перед операцией нужно провести очистительную клизму. Какими средствами вы ее проводите или пациент самостоятельно пьет слабительное?
Оксано, робиться мікроклізма "Норгалакс" ввечері і зранку перед операцією. Пацієнтка може зробити її сама після інструктажу медсестри.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-01
Результаты мужа: Объем: 2,0мл; Количество сперматозоидов в 1мл эякулята: 17,0*10(6); Активноподвижные с прямолинейным движением 9%, малоподвижные с прямолинейным движением 14%; неподвижные 62%. При этом у меня одна труба непроходима, вторая с спайками. Некоторые врачи советуют сразу ЭКО, некоторые - лечение. Стоит ли мне "чистить" трубы и лечится мужу (говорят, что мужчин очень долго надо лечить и интенсивно, а мне уже 30 лет) или готовиться к ЭКО? Стоимость ЭКО в прайсе - это вся сумма, или еще дополнительно надо платить за медикаменты и т.п. Мы собираем деньги, планируем к Вам ехать из другого города. Надо знать сколько собирать). Спасибо.
Катерино, з даних спермограми чоловіка можна говорити про астенозооспермію, тому йому необхідна консультація уролога. А з Ваших даних чітко не відомо наскільки прохідні маткові труби (і що викликало проблему непрохідності?). Ціна залежить від дози препаратів, які призначаються для стимуляції. Стосовно детальнішої та конкретнішої інформації треба очно проконсультуватися з репродуктологом. В Вашому випадку, скоріш за все, буде рекомендоване ЕКЗ,
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх