x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7032 пользователей
Катерина2016-09-14
Доброго дня, я на протязі 4 років приймаю гормони фемостон 2.10, на узи матка маленька фолікулів багато але малого діаметру, пробували на 14 день підключати дюфастон, без результатно вагітність не настала, овуляційно стимулюючі пропила 2 місцяці ніяких результатів, останнім часом дуже довго іде менструація (9-11днів) я перестала пити гормони, що порадите з не гормональних препаратів щоб організм трошхи відпочив від них і врегулював менструацію.... Дякую...
Катерино, Вам необхідно провести гормональне обстеження. Судячи з Вашого опису, у Вас гіпоплазія матки та відсутня овуляція. Треба дообстежитися та лікуватися.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-09-13
"Бромкриптин" тільки почала приймати, приймала 2 тижні, рівень пролактину на 21 день циклу 22
Пролактин знизився недостатньо. Прийом препарату не може бути причиною змін в циклі.
Была для Вас полезной эта информация?
Альона2016-09-13
Чи можу я народжувати в вашому центрі?,яка вартість пологів?
Ні, Олено, в нашому центрі пологів не приймають.
Была для Вас полезной эта информация?
Христина2016-09-11
Доброго дня! Я планую вагітність і нещодавна здала аналіз на торч-інфекції. Вказані лише антитіла IgG. Допоможіть будь ласка розібратись з реультатами, тому що ніяк неможу доїхати до лікарні( Хламідія 0.13 ( R < 0.8 - негат. 0,8 ≤ R ≤ 1.1-сумнівний. R> 1.1 - позитивний.) Токсоплазма <0,13 МО/ мл ( менше 1.0-негат, від 1.0 до 30.0 - сумнівний, більше або дорівнює 30.0 - позитивний) Цитомегаловірус <0,25 Од/мл ( менше 0,5 -негативний, від 0,5-1.0 сумнівний, більше або дорівнює 1.0 позитивний) Вірус простого герпесу 1 типу 1.4 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Вірус простого герпесу 2 типу <0,2 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Я так зрозуміла, що у мене немає імунітету до токсоплазми, хламідій не було, цитомегаловірусу теж немає імунітету. А до герпесу 1 типу позитивний результат- тобто до нього імунітет є? і я ним хворіла? Підкажіть чи з такими показниками немає протипоказань до вагітності?Розясніть будь ласка детальніше Дуже вам дякую наперід!
Христино, інфікування немає. Можете планувати вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-09-10
Доброго дня! Почала приймати бромкритин по 1/2 таблетці 2 рази в тиждень за призначенням лікаря, затримка 7 днів, тест негативний. Чи може відбутися зміщення циклу при прийомі бромкриптину? Дякую
Ірино, скажіть, скільки часу Ви приймали "Бромкриптин"? Які були вихідні показники пролактину?
Была для Вас полезной эта информация?
Іванна2016-09-08
Доброго дня! Пять днів тому пипинила 6- місяний курс візани, починала пити з 2 дня циклу. Місячних ще немає. Але були розоваті незначні виділення і тянув живіт як на місячні. Що це могло бути? Підкажіть, потрібно дочекатись місяних, щоб почати планувати, чи можна вже зараз пробувати, як тоді відслідкувати овуляцію?
Іванно, у Вас місячні скоро розпочнуться. Після місячних можна почати планувати вагітність. Овуляція наступає за 14 днів до 1-го дня наступних місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2016-09-07
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, чи можливо менi зробити лапароскопiчну мiомектомiю, якщо менi поставили дiагноз - фiбромiома з субсерозним вузлом 85*72мм? Якщо так, яка послiдовнiсть дiй в данному випадку та загальна вартiсть операцiï та реабiлiтацiï? Дякую!
Так, Олено, можливо. Спочатку зверніться на консультацію до гінеколога. Вартість операції - 9500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
юлія2016-09-06
Доброго дня. Чи проводить ваша клініка оперативні втручання дитині 3 років. Мене цікавить видалення папіломи на оці?
Так, Юліє, проводить. Можете звернутися з дитиною в центр.
Была для Вас полезной эта информация?
лілія2016-09-06
Доброго дня!скільки потрібно часу для відновлення після клішування труб до початку еко,і скільки буде коштувати така операція?
Ліліє, уточніть що саме Вас цікавить - клемування труб чи ЕКЗ?
Была для Вас полезной эта информация?
Зоя2016-09-05
Добрый день! когда сдаем анализ спермы ,там есть живые сперматозоиды скажем 50%,а при попадании в женский организм они почему-то сразу все погибают ,к кому обратится за помощью и что делать ,очень надеюсь на вашу помощь .. спасибо
Зоя, а откуда Вам известно, что сперматозоиды погибают? Каковы другие показатели спермограммы, кроме живых сперматозоидов?
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (217)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх