x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7007 пользователей
alina2015-03-16
Умене вагітність 3 місяці на УЗД сказали що все добре,але вмене періодами болить живіт що це може бути.
Вам потрібно прийти на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2015-03-15
Доброго дня! 10 березня робила у вас гістероскопію і до цього часу є кров"яні невеличкі виділення? Це нормально?
Нормально. Кров'яні виділення можуть спостерігатися 1-2 тижні після процедури.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2015-03-15
добрий вечір. Скажіть будь ласка чи можливо щоб чоловік здав спермограму і після результатів в той же день мені при потребі зробили лапороскопію чи на це потрібний попередній запис? дякую за Ваші відповіді.
Потрібен попередній запис.
Была для Вас полезной эта информация?
КАТЯ2015-03-13
Скажіть будь-ласка,а інсемінація робиться зразу після мц і коли настане овуляція чи треба робити суперовуляцію як для шз??дякую)
Катя, інсемінація проводиться в період овуляції без стимуляції суперовуляції.
Была для Вас полезной эта информация?
Аля2015-03-12
Доброго дня! Робила у вас 21 січня лапароскопію (гідросальпінгс лівої труби, непліддя) почали турбувати ненавязливі еріодичні болі в районі лівої труби (там де видаляли спайки) близько тижня... Скажіть є причина для хвилювання, чи це ще відгуки від операції? Як каже Світалана Анатолівна: "пальчик порізати і то болить...)" Цикл стабільний, непонятних віділень немає, все як завжди... на очну консультацію немає змоги приїхати так як не з області. Дякую
Аля, зазвичай дискомфортні відчуття в ділянці післяопераційної рани можуть турбувати деякий час. Для виключення паталогії, що потребують лікування, варто пройти трансвагінальне УЗД
Была для Вас полезной эта информация?
Олександра2015-03-12
Доброго дня!Підкажіть будь ласка,скільки в вас коштує діагностична лапароскопія. які шанси після неї завагітніти .Дякую!
7000грн. Шанси хороші.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2015-03-11
Доброго дня,скажіть будь ласка якщо на правому яєчнику кіста ендометріїодна чи потрібно робити операцію?
Теоретично, так, потрібно. Проте Вам, Юліє, варто звернутися на очну консультацію стосовно конкретно Вашого випадку. Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
тарас2015-03-11
добрий вечір. шо порадити в нас з жінкою нема дітей ? 8 місяців разом.
Приходьте, Тарас, разом з жінкою в центр на очну косультацію до репродуктолога (первинна консультація безкоштовна). Попередній запис по телефону, вказаному на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-03-11
Доброго дня, скажіть будь ласка чи це нормально що іде кров під час прийому візану,розпочала приймати після місячних в січні місяці,в лютому місячних не було а зараз мажеться сильно.дякую
Кров'яні виділення під час прийому препарату допустимі, проте якщо ці виділення збільшуються і довготривалі, варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
катерина2015-03-10
Доброго дня, "Боголюби". Перш за все хочу подякувати всьому медперсоналу за прекрасне ставлення до пацієнтів та підтримку. 04.03 робила лапороскопію, скажіть, будь-ласка, місячні не почалися (на другий день трішки мазня). Ставлять безпліддя 1 ступеня, 50 % дають завагітніти (через перестимуляцію гормонами яйників). Це мабуть недобре що місячних немає?
Це нормально, Катерина, не переживайте. Цикл згодом нормалізується.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (168)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх