x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
ксения2016-03-28
Що краще приймати при полікістозі,якщо я планую завагітніти,утрожестан чи дюфастон?
Ксеніє, суттєвої різниці немає, бо все це препарати прогестерону. Зважайте на те, що призначив Вам лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-03-28
Доброго дня,фолікулометрія на 16 день мц:ендометрій 12мм,правий яєчник містить фолік до 3мм,лівий містить фолік розмірами 22*11мм,13*8мм та кістозне включ 22*17мм.В дугласовому просторі вільної рідини 2-3мм.Чи можлива вагітність?Та чому не лопають фолікули.Колю уколи оваріум композитут з 5мц через два дні та уколи прогестерон з 15мц через день сім днів.Дякую
Світлано, у Вашому випадку є гормональні порушення в організмі, але для чіткого визначення ефективності овуляції, Вам необхідно звернутися на очну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2016-03-27
Доброго дня!Підскажіть, будь-ласка, що робити?В мене в правій молочній залозі було виявлено фіброзно-кістозне утворення. Я приймала Тазалок протягом 3-х місяців і воно пропало. Але через місяць після закінчення прийому Тазалоку набухли дві молочні залози і з сосків можна видушити молозиво молочного і прозорого кольору. Перед місячними піднімається температура до 37,2.
Ольго, зважаючи на Вашв проблеми з фіброзно-кістозною мастопатією, обов'якова консультація мамолога, а при потребі - дообстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Василина2016-03-25
Доброго дня. У чоловіка стволова гіпоспадія було проведено 3 операціі 2 в дитинстві 1 в 22 роки ( зараз чоловікові 27 живемо разом 7 років) резуль тату це не дало і нас направили у Львів на консультацію в урологічний центер. Там лікар запропонував зробити пластику, але результат як сказав лікар може бути нольовий або 50% Ще він запропонував нам зробити інсемінацію. Я про це поговорила із своім гінекологом ( так як у мене трохи увеличені яєчники) лікарка сказала що в нашій ситуаціі це оптимальний варіант. Ми зробили три сроби по дві спроби в один менструальний цикл, але рзультату це не дало ( хоча спермограма у чоловіка просто чудова 24 міліони рухливих сперматозоідів) Чи варто нам робити ще сробу інсемінаціі чи крвще спробувати ЕКО? Дякую ми з Ужгорода.
Василино, щоб правильно трактувати Вашу ситуацію і надати певні рекомендації, Вам треба надати детальніші дані Ваших обстежень та результати спермограми чоловіка.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2016-03-25
Доброго дня. Після проходження узі поставили діагноз -ознаки субмукузної міоми матки 27*18 мм.Скажіть будь ласка, як лікується, чи потрібне оперативневтручання.
Тетяно, звичайно, операція необхідна. Проте, зважаючи на висновки УЗД, можна виконати втручання з допомогою гістероскопії. Для конкретнішої інформації Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2016-03-25
Доброго дня!Скажіть будь -ласка,на 18 тижні вагітності я маю приїхати до гематолога на огляд,чи можу я у вас зробити відразу 4Д узі,чи потрібно зазделегідь записуватись.І скільки коштує?
Аліно, на такому терміні в нашому центрі УЗД не роблять. Ви можете звернутися в діагностичний центр "Ваш лікар" по вул. Сенатора, 5. +38 (095) 42-54-267
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2016-03-25
доброї ночі. скажіть, будь ласка, з якої години працює медичний центр? і чи обов"язково попередньо записуватися на прийом до лікаря; якщо так - то за скільки часу? також цікавить чи робить лабораторія ПЛР-дослідження
Ганно, центр працює з 9 години. Записуватися попередньо обов'язково. Запис на зручний для Вас час, якщо спеціаліст на цей час вільний. (Домовитися можна за телефоном, вказаним на сайті). Дослідження лабораторія робить.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-03-24
Скажите лапароскопия миомы выполняется в день оформления в больницу (я из Луцка)? И сколько после лапароскопии нужно находится в больнице? Спасибо!
Оксано, якщо є всі обстеження, то операція можлива в той же день. Доведеться перебувати в лікарні, як мінімум, добу.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-03-24
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как быть? 18.03.2016 муж сдал анализ Сперомограмма ( только 9% активных сперматозоидов) Я сделала рентген труб ( одна непроходима вообще, вторая - с спайками). Живем за границей, но есть возможность приехать к Вам. С такими результатами только ЭКО? Или можно попробовать еще что-то?
Катерино, Ви надали не достатньо інформації стосовно спермограми чоловіка. (Виходячи із одного паказника не можливо робити далекойдучі висновки.) Варіант вагітності у природньому циклі малий.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2016-03-23
скажіть будь ласка ..у вас вказані ціни на консультації до різних лікарів (уролог ендокринолог і тд)....че у вас все один лікар чи це різні лікарі.??раніше у вас їх не було
Інно, це все різні лікарі, Центр росте, розширяється.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх