x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Яна2018-11-16
Скажить будь ласка скильки буде коштуэ и операция по видалення свища прямом кишки?
Яно, на жаль, такі операції поки що у нашому центрі не проводяться, так як у штаті немає спеціаліста проктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2018-11-16
Скільки коштує операція на пахову грижу?
Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 9 800 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванна
до статті Пахова грижа
2018-11-16
Добрий день.Моя мама має пахову грижу.Яка часом випинпється вона полежить і лекше стає потім вона ховається назад.Скажіть будь ласка як правильно зробити в такій ситуації.Бо сама вона дуже боїться іти в лікарню.Скільки коштує операція у вас.І який метод буде кращий?
Іванно, мамі слід оперуватися. Якщо вона сама, як Ви кажете, дуже боїться йти в лікарню, то Ви можете її супроводити на консультацію до лікаря. При необхідності, можете перебувати також з нею в палаті. Лапароскопічна герніопластика пахової грижі (все включено, окрім анестезії та вартості сітки) коштує 9 800 грн. Запис на прийом до хірурга - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2018-11-15
Яку суму становить грошова винагорода донорам яйцеклітини?
Віко, сума винагороди за донорство становить 8000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-11-15
Доброго дня скажіть будь ласка у мене був статевий акт мій партнер кінчика в мене,через 3 дні у мене почалися місячні чи можлива вагітність
Тетяно, якщо у Вас почалися місячні, значить, Ви не вагітні. Щоб бути впевненою в цьому, можете зробити аптечний тест на вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталі2018-11-15
Добрий вечір! Допоможіть будь-ласка, я у відчаї! зробила ін‘єкцію ботоксу. І через три дні дізналась, що на 3-ому тижні вагітності, що робити????? Перед цим була у гінеколога, але термін видно на той час був лише кілька днів, і вона не побачила! Що тепер робити, і чи може це вплинути на дитину?! будь-ласка допоможіть!!!
Наталіє, на першому триместрі вагітності ботолутоксин, звичайно, протипоказаний, оскільки на таких на ранніх термінах, через використання препарату, існує великий ризик викидня. Ви головне - заспокойтеся, спостерігайте за станом свого здоров'я. На строці між 11 та 13 тижнями вагітності можете зробити пренатальний скринінг, з метою виявлення можливих патологій плода.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2018-11-15
Доброго дня! Ми з чоловік вже 5 років не можемо завагітніти. Всі аналізи в нормі. Тільки наші генотипи характеризуються високим рівнем гомології (по HLA-DRB - 70%; HLA-DQA1 - 50%). Чи є у нашому випадку якісь методи завагітніти, крім ЕКЗ?
Ольго, Вам із чоловіком з цього приводу слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2018-11-15
Доброго дня? Я вагітна 11 тижнів Скажіть будь-ласка чи можна лягти до Вас в клініку на збереження? Скільки це буде коштувати?
Марино, у центрі немає послуги стаціонарного лікування із збереження вагітності, зверніться у жіночу консультацію за місцем прописки.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2018-11-14
Доброго вечора. Скажіть скільки буде коштувати огляд гінеколога повна вартість
Вікторіє, консультація лікаря-акушер-гінеколога становить 180 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ярослав2018-11-14
Був на огляді в лікаря-уролога, який взяв мазок на аналізи. Аналізи готові, виявлено Уреаплазма парвум. Мені зателефонують, чи потрібно самому записуватись на ще один прийом?
Ярославе, Вам краще зателефонувати на рецепцію центру і уточнити цей момент.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (295)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх