x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7040 пользователей
Аня2018-09-08
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи роблять вас замороження ерозії? Якщо так то на який день після місячних і яка вартість?
Ні, Ганно, у центрі не проводять кріотерапію. Це застаріла методика. У нас проводять лазерну коагуляцію (860 грн) та радіохвильову коагуляцію (760 грн).
Была для Вас полезной эта информация?
Олексій2018-09-08
Доброго вечора підскажі будь ласка у вирішенню проблеми. З'явилася сипь в районі живота,пахової зони, сідниць полового органа,між пальців та на зап'ястях і дуже свербить звертався до лікаря сказав що нічого страшного немає проста пітниця
Олексію, якщо лікар, до якого Ви звернулися, не надав вичерпної інформації щодо існуючої проблеми, нічим не допоміг і у Вас є запитання, то Ви можете записатися до нашого дерматолога на очну консультацію для діагностики та призначення терапії (при необхідності). Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2018-09-07
Доброї ночі,мені не спиться мене мучить одне питання,що це може бути за хвороба? Симптоми: в перший день дуже боліло горло,я смоктала септефріл,ще був легенькій кашель ,але сухій,температура тіла була 37,2. На другій день вже майже не боліло горло,але почався сильний мокрий кашель і коли сильно закашлюєшся то болить в грудях. А на третій день сильний насмарк,але вже пропав кашель,тільки легенький і то рідко,але оце в ночі піднялась температура 38,1. Підскажіть будь ласка,що це може бути?
Маріє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-09-07
Скільки коштує операція по видаленню гемороя
Тетяно, на жаль, поки що в центрі таких операцій не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Нещодавно в мене лопнула Кіста. Пройшов місяць рубець ніби став світлішати на початку але вже кілька днів стан їх погіршився, і самопочуття теж. Що робити
Оксано, Вам слід терміново звернутися до лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2018-09-07
Яка вартість здачі чоловічої сперми??
Андрію, уточніть запитання, що саме Ви маєте на увазі: спермограму чи донорство?
Была для Вас полезной эта информация?
Анастасия2018-09-05
Добрый день, скажите сколько будет стоить операция по удалению эндометриоза матки и убрать спайки в маточных трубах?
Гістероскопічна пластика ендометрію (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) - 5 050 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2018-09-05
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, я готуюсь до еко в Рівному і підписувала договір. Мене цікавить,чи повинна я оплачувати фолікулометрію перед підсадкою ембріонів. Копію договору мені не дали. Дякую.
Оксано, ці питання Вам варто обговорити у центрі, в якому Ви плануєте ЕКЗ.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2018-09-04
Доброго дня! Скажіт будь-ласка ми з чоловіком здавали посткоїтальний тест результат слабо позитивний. Чи є консервативні медикаментозні методи лікування? Чи тільки штучні методи запліднення?
Олено, оптимальне, звичайно, штучне запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-09-04
Чи лікуєте ви акне? Можна записатись на прийом?
Так, Наталіє. Ви можете записатися на прийом до косметолога чи дерматолога за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (250)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх