x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7063 пользователей
Наталія2019-01-30
Доброго дня!Донором яйцеклітини може бути лише жінка з резусом "-"чи 2"+"теж?,вік 33повні, двоє дітей
Наталіє, резус-фактор значення не має. Головне, щоб Ви були психічно та фізично здоровою. Якщо Ви маєте бажання співпрацювати з центром в якості донора, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2019-01-30
Планували штучне запліднення. Здала гормональні аналізи. Кажуть що в нормі. А онкомаркер не-4 80.80, коли норма до 60. Тестостерон вільний 0.20 при нормі 0.4 до 7.1. А Roma% (ризик утворення злоякісних пухлини) 19.81. Лікар каже незважати. 4 роки лікувалась, 5 раз стимулювала костилбегітом і летрозолом. Я 2 тижні незнаю куди мені подітись і що робити. Куди звернутись.
Наталіє, перш за все, заспокойтеся. Якщо Ви стривожені, налякані, Ваш лікуючий лікар не пояснив, що слід робити у Вашій ситуації далі, Ви маєте повне право звернутися за порадою до іншого фахівця. При бажанні можете записатися на прийом до наших спеціалістів. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Сергій2019-01-30
Доброго вечора скажіть яка ціна ліпосакції живота чоловіча дякую
Сергію, вартість ліпосакції живота (верхня та нижня половина) - 15000 грн. Ліпосакція верхньої половини живота - 8000 грн, ліпосакція нижньої половини живота також 8000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслан2019-01-30
Доброго дня, мене цікавить таке питання, ми займалися з дівчиною сексом в презервативі, після цього я прийняв душ і був в туалеті , ) пройшла година, ми почали дурачитися і я в неї забив пеніс 3 рази не дуже глубоко, але без презерватива з мене виділялася змаска,яку я витер полотенцем, до дня овуляції залишалося 1 тиждень, можлива вагітність? Потім вона заболіла корем і в неї була температура аж до 39.7, а вже типер на сьогоднішній час вона здорова температура 36.6, тож можлива вагітність? Бо в інтернеті багато, що пише, то аж страшно, пише, що якщо вагітність, то температура 37.1 37, яка не спадає, але у неї нема, й ніяких признаків також нема.
Так, вагітність можлива. Щоб перевірити чи так це, чи ні, нехай Ваша партнерка зробить високочутливий тест на вагітність. Діагностувати вагітність можна також з допомогою УЗД та аналізу крові на хоріонічний гонадотропін.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2019-01-30
Добрий вечір,в мене виявили багатовузлову міома матки,мені 31рік,в чоловіка низька якість сперми,мало рухливих сперматозоїдів (олігоастенотератозооспермія). Вагітності у нас не було,дуже хочемо діточок.Чи зможемо мати ми діточок.Чи є шанси у нас природнім шляхом зачаття?
Ірино, з цього приводу Вам варто разом із чоловіком прийти на очну консультацію до репродуктолога центру. Візьміть із собою аналізи, які у Вас є. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
галина2019-01-29
Доброї ночі! В мене проблема з випадінням волосся... не знаю причини... Чи приймає у вас лікар-трихолог, як записатися на прийом?
Так, Галино, з цього приводу Ви можете записатися на прийом до дерматолога центру, який компетентний в галузі трихології. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2019-01-29
Доброго дня!!чи рахується це нормальним коли після статевого акту сперма витікає назад, або через пару годин!!чи можливо при такому завагітніти?
Так, Тетяно, це нормально, і завагітніти можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2019-01-29
Доброго дня. Яка вартість операції при варикоцелі?
Андрію, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) коштує 3 400 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2019-01-29
Доброго дня. Яка вартість видалення серозна цистаденома на яичниках? До якого лікаря звернутися з цим питанням та як записатись на прийом?
Юліє, з цією проблемою Вам слід звернутися до Петровського Вадима Валентиновича. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2019-01-29
Скільки коштує операція по видаленню хребтової грижі і реабілітація.
Надіє, в центрі не роблять подібних операцій.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (338)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх