x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Ірина2019-03-03
Добрий день! підкажіть, будь-ласка, чи може це бути гормональна проблема чи пмс? які аналізи і коли треба здавати? Пару років мучають сильні розлади шлунку, звернула увагу, що все починається за тиждень до місячних - рвота, важкість у шлунку, печія. Полегшення приносить перший день критичних днів, потім знову мучать розлади, проноси, нетравлення, все проходить протягом тижня після місячних. І за якийсь час знову як по кругу.... У гастроентерологів, імунолога, ендокринолога була, язва, алергія, харчова непереносимість, щитовидка виключені...
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до спеціалістів центру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-03
Добрий вечір. Скажіть будь ласка до якого лікаря мені звернутись:пекучі болі,періодичні,в правій стороні живота,в районі апендициту,2 тижні? 2рокі тому вирізали кісту,яка лопнула.
Ірино, Ви можете звернутися до сімейного лікаря, а він після огляду Вас направить до відповідного вузького спеціаліста - гастроентеролога, чи хірурга, чи гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-03-03
Мені потрібно видалити папіломи на статевих органах. Чи проводяться у вас такі операції і скільки орієнтовно буде це коштувати?
Так, Тетяно, у нас проводяться такі втручання. РХ видалення гострокінцевих кондилом (1-2 елемента) - 240 грн. Більше - 620 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-03-03
Приймаю препарат прогінорм ово. Більше року приймала дексаметазон і діане-35. Зараз хочу завагітніти. Яка ймовірність що препарат допоможе???
Тетяно, нам важко судити про ефективність препарату, оскільки нам не відомо з яких саме причин Ви приймали інші згадані медикаменти, яка патологія мала місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-03-02
Скільки коштує еко?
Орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-01
Доброго дня! Місяць тому у мене виявили плоскоклітинну метаплазію. Всі інші аналізи - в нормі, все добре. Моя гінеколог призначила мені лікування свічками Альфарекін та Протифлазід, а також виписала таблетки Енат 400 і Даривіт сан форте. Я всім пролікувалася, так як і назначалося. В середу (відразу після закінчення місячних) знову була у лікаря, здала аналізи. Дуже хвилююся. Чи могла метаплазія пройти, чи скорегуватися після такого лікування? Я прочитала в інтернеті дуже багато поганої негативної інформації про цю хворобу, що її неможливо вилікувати свічками і таблетками, а треба лише оперувати.Я ще не народжувала, тому дуже боюся з цього приводу. Лікарці я звісно довіряю. Але все одно дуже переживаю. Чи можливо вилікувати таким вищевказаним лікуванням? Дякую!
Ірино, онлайн ми не можемо оцінити правильність чи хибність призначеної терапії Вашим лікуючим лікарем. Нині є широкий доступ до інформації, і якщо у Вас, з певних об'єктивних причин виникли сумніви щодо доцільності терапевтичної стратегії , Вам слід звернутися із результатами обстежень на очну консультацію до іншого спеціаліста. Таким чином Ви будете ознайомлені із альтернативною думкою і приймете виважене рішення, яким саме рекомендаціям Вам слідувати. Не переживайте і нічого не бійтеся. При бажанні Ви можете звернутися до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-03-01
Чи можливо вилікувати повнісю гіперплазію матки і завагітніти?
Тетяно, це залежить від стадії захворюівання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-03-01
Доброго дня! Скільки приблизно коштує зменшення грудей та підтяжка на 3-4 розміри
Вартість операції по зменшенню грудей - 40000 грн, підтяжка - від 25000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2019-03-01
Дівчинці 9 років. З'явилися жовто-зелені виділення. Здали мазок на аналіз - лейкоцити все поле. Приписали на ніч прикладати тампончики з бинта зі стрептоцидовою маззю, ванночки з ромашкою. Чи правильне лікування?
Олесю, онлайн ми не можемо діагностувати проблему. Якщо було призначене таке лікування, значить, лікуючий лікар мав на це підстави. Якщо у Вас є сумніви щодо терапії, Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Володимир2019-02-28
Хлопець 25років зі статевим життям все було добре, 8місяців тому була невелика аварія на мотоциклі, з того часу ерекція і чутливість значно знизились. Що це може бути і з чим пов'язано?
Володимире, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Ви можете звернутися до андролога центру для діагностики. Запис на прийом - за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (377)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх