x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7032 користувачів
Таня2018-05-22
Доброго дня.Скажіть будь ласка.В вас зараз діє акція на ЭКО -28000 тис. Без медикаментів.Яка приблизно вартість медикаментів?
Тетяно, орієновна вартість медикаментів близько 20000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2018-05-21
Доброго дня, після статевого контакту (незахищеного) у мене через 10 днів почали виділятися сирнисті білі виділення, печіння , свербіж, потім був знову статевий контакт і у мене був сильний біль під час акту, на наступний день після цього у мее зявилися рідні зеленковуваті виділення? Про що це може свідчити?
Cофіє, подібні симптоми можуть свідчити про наявність якогось запального процесу. Для діагностики проблеми слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-05-20
У мене хронічне запалення лівого яєчника, вагітностей та пологів не було. Чи можна в такому випадку поставити спіраль?
Тетяно, протипоказами до ВМС являються: - гіперчутливість до металевого складу спіралі; - злоякісні пухлини тіла або шийки матки; - захворювання шийки матки (ерозія, дисплазія, цервіцит); - маткові кровотечі неясної етіології; - позаматкова вагітність в анамнезі; - запальні захворювання матки і придатків.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2018-05-20
доброго дня. з березня місяця слабкість тримається темп.37.2 на ніч 36.8 постіно на протязі дня тиск 110 на 69 і пульс 85-96. біохмія крові всі показники норма. ЗК крові розгорнутий - всі показники в нормі. узі органіів черевної порожнини все в нормі( загиб жовчного пісок в нирках) аналіз сечі норма. аналіз ТТГ Т4 Т3- в межах норми.узі житовидки норма.флюрограія норма. по гінекології мазки цитологія узі все в нормі. узі серця- норма- тільки тахікардія. більш ніяких симптомів немає.(39 років, вага в нормі 55кг ріст-159см, мій тиск раніше 120на 80) де ще шукати причину? допоможіть.
Наталіє, Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
валерій2018-05-20
розшифруйте будь ласка спермограму,робив у вашій клініці: з норм.морфологією 21% паталогія голівки 64% паталогія тіла 10% пат.хвоста 5% живі 85% мертві 15%
Валерію, Ваша спермограма свідчить пр те, що лише четверть сперматозоїдів здорові, повноцінні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-05-20
Диферелін в протоколі перед пункцією був вже,і входив в ціну Еко,але чомусь після гіперстимуляції призначили знову дивернлін 3.75 і за свої кошти,і це перед переносом?для чого він призначається перед переносом знову?
Тетяно, Вам варто цей момент уточнити з лікарем, який призначив препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2018-05-19
Доброго дня, я неможу зрозуміти у мене затримка місячних на 11 днів робила тест негативний. Регулярного циклу я не маю після родів місЯчні як хочуть так і йдуть.. що робити?
Надіє, можливо, має місце гормональний збій. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб остаточно вияснити причини проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2018-05-19
Доброго дня. У мене була анембріонія, зробили медикаментозне переривання. Зараз пройшов рівно тиждень після прийому міролюту. Скільки часу можуть йти виділення, бо в мене ще раз в день забруднюється прокладка,скажіть які мають бути наступні дії, я трохи хвилююсь і ще моя лікарка без попередження пішла у відпустку. Дякую
Катерино, виділення можуть тривати до 7 днів. У випадку наявності скарг, Вам слід звернутися до іншого гінеколога на очну консультацію, якщо Ваш лікар у відпустці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2018-05-19
Доброго дня! У мене три камінці в жовчному міхурі розміром 11, 14 і 15 мм. Чи можливе оперативне втручання? Якщо так, то коли можна приїхати на консультацію та попередній огляд? Чи має якесь значення, що я з іншої області? І які документи потрібно мати з собою? Дякую!
Лесю, так, Ви можете приїхати на попередню консультацію. Те, що Ви проживаєте в іншій області немає значення. Ви можете взяти з собою результати обстежень, щоб не робити нових. Запис на консультацію за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2018-05-18
Доброго дня! Підкажіть будь ласка,чи можна робити аборт на 10-11 тижні? Яка ціна?
Наталіє, у нашому центрі не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (217)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх