ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7453 користувачів
Ірина2020-12-03
Добрий вечір.Остані місячні у мене були 4 по 8листопада..секс 10 чи могла я завагітніти і чи покаже вже тест результат..пройшло 23 дні
Так, Ірино. Високочутливий тест може показати результат на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андріана2020-12-03
Доброго дня здали аналіз крові, дитинi 3 роки на ige. Прийшли результати 1.00.Референтне значення від 1-5р-60.як мені розуміти результати?
Андріано, з цього приводу зверніться до свого лікуючого лікаря. У центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2020-12-03
Затримка місячних 4 дні з негативним тестом на вагітність, передменструальні симптоми наявні груди набряклі тягне живіт місячних немає що це може бути?
Марино, Ви можете ще раз зробити тест, або звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, щоб вияснити причину проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Хилюк Наташа2020-12-02
ПИТАННЯ ДО ГЕНІКОЛОГА Доброго вечора ! мені потрібна порада.будь-ласка розгляньте моє питання, для мене це дуже важливо. я маю цикл не регулярний але все ж тримається завжди такий як від 33 до 37 днів,зазвичай 33-34 дні. не знаю але я думаю що це для мене норма адже так завжди. моє питання заключається в слідуючому, я не живу постійним статевим життям, і 3 місяці зі своїм чоловіком я не бачилася а потім ми зустрілися коли в мене був 36 та 37 день циклу перед тим зранку мені болів живіт як на місячні і я була спокійна що скоро будуть мсячні то предохранятися не варто, але місячні так і не почалися ... я завагітніла. як ви рахуєте чому так сталося в моєму розумінні це як щось назвичайне, бо 12 днів тому в мене вже болів живіт (я це відчуваю, що то овуляція а ще на обличчі то зліва то справа зявляється прищ) і я думала що овуляція давно минула. поясніть мені будь-ласка в мене таке відчуття що овуляція вдбувається не один раз на місяц або вона відбувається тоді коли "треба" я розумію що потрібно контрацептиви але я хочу знати чому я вагітнію на такий день циклу і на початку і просто завжди? поясніть мені будь-ласка
У Вас нерегулярний місячний цикл, тому і овуляція могла відбутись не в прогнозований час. Щоб дати більш точну відповідь на Ваше питання, потрібно бачити УЗД-заключення та аналізи репродуктивних гормонів. А те, що Ви завагітніли, то радійте, оскільки з нерегулярним циклом взагалі важко завагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2020-12-02
Ціна зменшення грудей
Зменшення грудей - 50 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2020-12-02
Ціна абдоминопластика
Пластика живота з переміщенням пупка і ушиванням прямих м'язів - 49 900 грн. Мініабдомінопластика без ушивання м'язів - 24 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-12-01
Мені був поставлений діагноз: актенічний кератоз спинки носа і на щоці, можу я звенутися з цоьго приводу в вашу клініку?
Так, Тетяно, Вам слід звернутися на очну консультацію до дерматолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2020-12-01
Доброго дня.На процес інсемінації чи може впливати кіста на яєцнику?
Наталіє, це залежить від виду кісти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2020-11-30
Доброго дня! Скажіть будь ласка, записалась до репродуктолога на 19 день циклу пятниця, 21 й попадає в неділю, чи можна так? Чи краще переписатись на 22й день циклу?
Яно, можете записатися на понеділок. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2020-11-30
Доброго дня, мені 28 років не народжувала. На правому яєчнику маю ендометріоїдні кісти розміром 32*20мм і 13*10мм. Можна лікувати консервативно чи хірургічно??? Дякую!
Швидше за все необхідне буде оперативне втручання, проте слід зробити УЗД-контроль у динаміці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (947)
 • Наталія Доброго дня.... Підкажіть будь ласка чи в клініці є можливість обстежитись чоловікові???
 • Рина Підкажіть, будь-ласка, чи ви робите операції по виправленню гіпоспадії? Яка оріентовна вартість якщо 2 тип?
 • Катя Самого найкращого лікаря завдяки якому у нас є синочок Марищук Оресту Володимирівну вітаємо з Днем медичного працівника! Дякуємо за вашу невтомну працю та високий професіоналізм!
 • Оксана Доброго дня, яка ціна блефаропластики верхніх повік?
 • Світлана Добрий день ,чи реально в 49 стати мамою вперше
 • Яша Який відцоток гпрантії на еко запліднення?
 • Людмила Добрий день. Скільки коштує штучне запліднення донорською спермою?
 • Алла Доброго дня. Ми робили операцію на гіпоспадію. Утворилася нориця. Через рік зробили операцію на норицю, але коли виписували в нас знову утворилася нориця. Підкажіть будь ласка що нам знову робити опер...
 • Олена Доброго дня скажите будь ласка ціна полной программи ICSI и какой процент завогитнить можно ? Мне 37 человику 34 ? У мужа азоспермия биопсия хорошая
 • Олена Доброго дня цікавить як здійснюється оплата за ЕКЗ відразу вся сума ,чи поетапна оплата?
 • Наталія Доброго дня!підскажіть будь ласка чи можна зробити пластику швів після гінікологічної операції і забрати гематому.яка утворилася .До якого лікаря краще звернутися. і яка приблизно ціна?
 • Марія Добрий день! Скажуть будласка Як що запершим разом не получиться еко то друге теж така сама ціна?
 • Оксана Доброго дня скільки коштує по програма Еко у вашій клініці
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
Наші партнери
Вверх