x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Кіра2019-04-02
Добрий день. Коли аналіз крові на ХГЛ показує вагітність? Який саме аналіз (1853, 2216, 1149, 1033, 1018) потрібно здавати? Чи точний це спосіб? Після статевого акту було вжито постінор (гормональний препарат, екстрений контрацептив). Коли можна здавати аналіз, щоб точно дізнатися, є вагітність чи ні?
Кіро, цей аналіз доцільно здати, коли кілька тестів на вагітність показують різні результати (то є друга "смужечка", то - нема). Це доволі точний метод діагностики. Визначити вагітність з його допомогою можна на 8 - 9 день після зачаття. Якщо відразу після акту вжитий постинор, то вагітність малоймовірна.
Была для Вас полезной эта информация?
Віталій2019-04-02
Доброго вечора. В мене пахова грижа протягом місяця розміром 1,5*1 см. Чи можна перенести операцію на пів року.
Віталію, відносно питання переносу операції, Вам слід очно проконсультуватися із оперуючим хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Кіра2019-04-02
Добрий день! Статевий акт відбувся 01.04.2019 (34 день циклу, як правило мій цикл триває 32-40 днів). Під час акту порвався презерватив, відбулося сім'явиверження у вагіну. Через 20 хвилин після цього випила постінор (екстрений контрацептив, гормональний), через 12 годин ще одну таблетку. Коли можна робити тест на вагітність і коли він вже може показати реальну ситуацію?
Кіро, Ви можете для діагностики вагітності скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже через 8 діб після зачаття.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-04-01
Доброго дня. У мене грибок нігтів на ногах вже 5р. І цей весь час я його лікую та все марно, чи могла б я звернутись до вас за допомогою? Яка ціна?.Чи можете призначити лікування лазерне?
Юліє, так, Ви можете звернутися на консультацію до нашого дерматолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Терапевтичну стратегію у кожному індивідуальному випадку визначає лікуючий лікар, (від цього залежить і ціна).
Была для Вас полезной эта информация?
Туся2019-04-01
Доброго дня! В мене поліп в порожнині матки в середній третині з судинною ніжною від задньої стінки розміром 12*7. Скільки коштує у вас видалення поліпа гістероскопом і вишкрібанням. Що краще? Який наркоз використовується? Скільки часу необхідно бути у вас (не місцеві)? Дякую за відповідь.
Тусе, вихід у Вашому випадку - це гістероскопія. Вартість - орієнтовно 6000 грн. Наркоз - загальний. Перебування - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнта.
Была для Вас полезной эта информация?
вадим2019-03-31
сколько месяцев подряд можно принимать омник
Вадиме, з цього питання Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначав препарат.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-03-31
Доброго дня,пройшло пів року після лапароскопі́ї ідуть чорні місячні , яка може бути причина ?
Юліє, для вияснення причини стану, Вам необхідний огляд гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2019-03-31
Добрий день.Цикл 38 днів .Статевий акт був на 28 і 33 днях циклу.Яка ймовірність завагітніти? ДЯКУЮ
Софіє, ймовірність завагітніти невисока.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2019-03-31
Привіт В мене дворога матка з перетинкою У вересні 2018 року робила у вас гістероскопії удаляли перетинку Потрібно приїзджати на перевірку?
Ірино, Вам обов'язково слід приїхати на перевірку.
Была для Вас полезной эта информация?
Єлизавета2019-03-30
Я маю запитання до гінеколога. Скажіть будь ласка,якщо у мене декілька тижнів виділяються жовто-зелені виділення з піхви , дуже болить у сечо-статевій ділянці а також болить анальний отвір. Що це значить і що мені робити?
Єлизавето, Вами описані симптоми запального процесу. Зверніться до гінеколога на огляд.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (295)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх