x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Інна2019-09-11
Добрий день скажіть будь ласка у мене почався свербіж статевих губ і клітора і я побачила на статевих губах дрібні підшкірні білі прищики що це таке може бути?
Інно, онлайн ми не в змозі діагностувати Вашу проблему. Вам слід прийти на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2019-09-10
Доброго дня!Ми хочемо з дружиною завести дітей,але є проблема,у мене виявили безпліддя(10% рухливих сперматозоїдів),підскажіть будь-ласка крім програми "гарантоване батьківство" є щось дешевше?Дайте відповідь дуже прошу!
Іване, не обов'язково використовувати цю програму. Можливо, достатньо буде IKCI (орієтовна вартість 60000 грн.) Вам слід з питання оптимального підбору допоміжних репродуктивних методик звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тарас2019-09-10
Доброго дня! Чи можна звернутися з питання реабілітації хворого після інсульту? Ліва сторона повністю не функціонує. Яка вартість одного дня перебування?
Ні, Тарасе, у центрі немає неврологічного напрямку.
Была для Вас полезной эта информация?
Віктор2019-09-10
Добрий день. Дружина (36р.) виявила під соском грудей кульку в розмірі з горошину. При натисканні вона бігає в різні сторони. Підскажіть до кого звернурися а скільки може приблизно коштувати діагностика?
Вікторе, Ваша дружина може звернутися на огляд до мамолога центру. Консультація лікаря-мамолога коштує 175 грн. УЗД молочних залоз - 175 грн. Запис на прийом- за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2019-09-10
Доброго дня,в мене діагнос правосторонній аднексит затримка місячних 4 дні чи можу я бути вагітною?
Ірино, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день після запліднення. Також можна здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, або зробити УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-09-09
Доброго дня! В мене ендометрій товщиною 15,3 мм, потовщений, шириною 35 мм,виділення вже два місяці йдуть кровяні , останні місячні були в червні, підскажіть що робити і як лікуватись. Мені 48 років.
Олено, для призначення дієвої терапевтичної стратегії Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати діагностичних обстежень, які у Вас є.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія
до статті Спермограма
2019-09-09
Доброго дня, скільки коштує спермограма на даний час?
Наталіє, вартість спермограми становить 360 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2019-09-09
Чоловік хоче здати спермограму. Потрібно зазделегідь звонити чи приїздити та здавати?
Ірино, необхідно попередньо записатися на обстеження. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми відповідним чином: не вживати медикаменти та алкоголь, не жити статевим життям, не відвідувати сауну - 5 днів до здачі аналізу.
Была для Вас полезной эта информация?
Валя2019-09-09
Яка буде ціна лазерної ліпосакції області живота,талії,бедер ,сідниць та гомілок
Ліпосакція зони талії - 8 000 грн, ліпосакція зовнішньої поверхні стегон - 8 000 грн, ліпосакція внутрішньої поверхні стегон - 8 000 грн, ліпосакція стегон (зовнішньої і внутрішньої поверхні разом) - 15 000 грн, ліпосакція сідниць - 8 000 грн, ліпосакція гомілок - 8 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2019-09-08
доброго дня . порадьте будь ласка які можна купити таблетки для продовження еракції..
Аліно, онлайн ми не надаємо жодних рекомендіцій відносно прийому фармпрепаратів.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (420)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх