x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Ольга2019-11-21
Яка ціна аналізу на спермограму? Попередньо необхідно записуватись?
Спермограма - 360 грн. Так, потрібний попередній запис.
Была для Вас полезной эта информация?
Альона
до статті Отопластика
2019-11-21
Доброго вечора!Скажіть будь ласка яка ціна пластики мочок вух(розтягнуті дірки від тривалого носіння масивних сережок)
Пластика мочок вух коштує 5 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина
до статті Гістероскопія
2019-11-21
Доброго вечора, після гістероскопії в перші дні була не велика температура, і незначні виділення сьогодні на 9 день піднялась 37.4 та тягнучий біль нижче живота, скажіть варто хвилюватись
Ірино, Вам варто звернутися на огляд до лікаря, який проводив втручання.
Была для Вас полезной эта информация?
Віталій2019-11-20
Після френулопластикі шви потрібно знімати,чі вони самі розсасуються? Яка ціна операції?
Пластика уздечки (все включено, окрім анестезії) коштує 2 185 грн. Шви знімати не потрібно, шовний матеріал розмоктується.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2019-11-20
Добрий день. Скажіть якщо була позаматкова вагітність і вона лопнула вирізали трубу чи може вона знову бути, і чи важко після того завагітніти?
Маріє, оскльки залишається ще одна труба, то можливість позаматкової вагітності є. Звичайно, завагітніти з однією трубою дещо складніше, ніж з обома. Необхідно перевірити прохідність труби, яка залишилася.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-11-20
Чи можу я уточнити дещо по телефону у гінеколога безкоштовно?
Так, Вікторіє, якщо Вам гінеколог надав свій номер телефону.
Была для Вас полезной эта информация?
Міша2019-11-20
доброго дня в минулу п'ятницю в мене був статевий акт з дівчиною в якої це був перший раз все було добре презерватив цілий провіряв 5 раз чим хочиш і нікуди в неї некінчав но її почало тошнити ще в п'ятницю і до сьогодні незнаю що робити і чого так получилось може це гормональний збій бо я читав і інтернеті і признакі похожі допомлжіть будь ласка підскажіть коли це пройде і як краще
Михайле, якщо статевий акт мав місце з використанням презерватива, то згідно статистичних даних, 2% випадків закінчується вагітністю. Момент прояву токсикозу вагітних індивідуальний. У деяких жінок нудота виникає з першого дня вагітності та є ознакою зачаття. Щоб бути впевненими у діагностиці вагітності, Вашій партнерці слід зробити високочутливий аптечний тест, який показує результат уже на 8 день зачаття. Можна також здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2019-11-20
Чи можливо завагітніти без штучного запліднення рісля лікування хронічного ендометриту?
Так, Ольго, можливо, проте існує ризик невиношування вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2019-11-20
Доброго дня. Мені 46. Місячні регулярні. Маю інтрамуральні фібрамітозні вузли по передній стінці 63*55 мм по задній стінці біля дна 30*30 мм. Лівий яйник містить кісти 90*65 мм та 63*35 мм можуть бути ендометроїдні. Ознаки ретроцервікального ендометріозу. Онкомар яйника ca125 становить 101.5. індекс Рома, онкомар he4 іцитологія в нормі. Одна нирка. Скажіть, будь ласка, чи можливе лікування, чи органозберігаюча операція, чи лапароскопія? Скільки коштуватиме? На якій день циклу на операцію і на який на прийом краще? Дякую.
Так, можливе лапароскопічне втручання. Ціна - 14 950 грн. Можна робити на будь-який день циклу, не під час місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-11-20
Доброго дня, у мене до початку місячних пару днів йде мазанина, потім місячні, далі днів через 10 знову мазанина і практично без перерви. Лікар прописав пити 3 місяці Норколут і Депапілін. Дуже хвилюють, так як норколут це гормони, поки буду приймати мазанина можливо не буде, а перестану - може бути кровотеча. Порадьте, будь ласка, дієвіші ліки. Дякую.
Юліє, онлайн ми не робимо призначень. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (459)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх