x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7040 пользователей
Леся2019-02-08
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, в мене ендометрій 8,9 , поставили заключення - гіперпазія ендометрію. Це зараз після народження 2-ї дитини, через 5 місяців після родів. Чим можна лікувати, бо гормонально мені не можна, оскільки були збільшені судини матки до 7 мм? Дякую.
Лесю, онлайн ми не призначаємо ліікування. Для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку, слід записатися на прийом до гінеколога, та пройти при необхідності дообстеження. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-02-07
Скажіть,будь ласка, до якого лікаря звернутися з гемангіомою печінки?
Юліє, на жаль, в центрі немає в штаті спеціаліста гастроентеролога.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-02-07
Скажіть,будь ласка,якщо я хочу пройти повне обстеження в гінеколога( з усіма аналізами) і на даний час регулярно приймаю гормональні препарати,то чи потрібно припинити прийом перед обстеженням?
Юліє, якщо гормональна терапія Вам була призначена з якихось причин, то про прийом препаратів Ви повідомите лікаря центру при візиті. Відносно доцільності припинення прийому ліків Вам слід проконсультуватися зі спеціалістом, який їх призначив і ознайомлений з Вашим анамнезом.
Была для Вас полезной эта информация?
Доброго дня!, мені потрібно зробити блефаропластику верхніх і нижніх повік, хочу взнати ціну, як і коли можна це зробити.
Степане, вартість блеферопластики верхніх і нижніх повік становить 25 000 грн. Для початку Вам слід записатися на прийом до пластичного хірурга за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-02-07
Які документи потібно мати з собою для аборту у 17?
Олено, у центрі абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Ліля2019-02-07
Добрий вечір! Хочу запитати коли саме найкраще записуватись до репрудоктолога на початку циклу чи посередині? Чи варто іти з чоловіком, хочу нещодавно він здавав спермограму і аналізи? І скільки коштує прийом? Хочемо діток, не можу завагітніти.
Ліліє, Вам слід записатися на 21 день місячного циклу. Варто йти на прийом разом із чоловіком і взяти результати аналізів. Якщо результатів немає, то чоловік має підготуватися до спермограми: не жити статевим життям, не вживати медикаментів, не вдвідувати сауну на протязі 5 днів до здачі аналізу. Вартість первинної консультації 210 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Діна2019-02-07
Скажіть, будь-ласка, чи ви робите операції на ендостоз на нозі, дитині 12 років?
Ні, Діано, ми не оперуємо діток.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2019-02-07
Добрий вечір! У мене виявили фіброму матки розмірами ліва 5 см. права 3 см. Пропонують робити хірургічне втручання чи лазером видаляти щоб ви порадили б і яка вартість?
Тетяно, це питання Вам слід обговорити в індивідуальному прядку з лікарем на очній консультації. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Тома2019-02-06
Підскажіть будь-ласка які саме наповнювачі Ви використовуєте для збільшення губ?
Для збільшення губ ми можемо запропонувати такі наповнювачі: філери, гіалуронову кислоту, колаген. А також процедуру ліпофілінг.
Была для Вас полезной эта информация?
Люда2019-02-06
Добрий день. При прийомі "джес" з’явилася посилена пігментація на обличчі. Чи є гормональні таблетки від яких немає такого побічного ефекту? Чи може потрібно з гормональними приймати ще якісь таблетки, щоб небуло пігментації. Дякую.
Людмило, спрогнозувати наявність чи відсутність подібних побічних ефектів важко. На жаль, в окремих випадках вони можуть мати місце. Ви можете порадитися із косметологом чи дерматологом на рахунок місцевих відбілюючих процедур. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (251)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх