x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Roman2019-08-06
Чи можна у вас пройти венеричне обстеження і лікування, і скільки це коштує
Романе, так, у нас можна пройти обстеження. Для початку Вам слід записатися на очну консультацію до спеціаліста центру за телефонами, вказаними на сайті. Консультація лікаря уролога-андролога первинна коштує 210 грн. Вартість обстежень залежить від виду діагностичних тестів, призначених лікарем, з огляду на Ваш анамнез.
Была для Вас полезной эта информация?
Ковальчук Іванна Володимирівна2019-08-06
Доброго дня ) Під скажіть будь-ласка у вас в клініці проводять пластичну хірургію-пластику носа???? Дуже дякую за відповідь )
Іванно Володимирівно, у нас проводиться лише безопераційна корекція носа філерами на основі гіалуронової кислоти. Хірургічна пластика не проводиться.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2019-08-06
Доброго Дня.Хочемо Зчоловіком у Вас обстежитись....Чи можна приїхати за пару днів до місячних?
Так, Ольго, Ви разом із чоловіком можете пройти обстеження у центрі. Свій візит Вам необхідно спланувати на 21 день місячного циклу. Ваш чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Влад2019-08-06
Чи може дівчину нудити на 3 - 4 дні вагітності?
Так, Владе, може. Момент прояву інтоксикації індивідуальний. У деяких жінок нудота виникає з першого дня вагітності та є ознакою зачаття. У інших - неприємні відчуття починаються тільки після 4-х тижнів.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2019-08-06
Доброго дня. У мого чоловіка виявили хламідіоз. У мене два аналіза не виявлено. Як так може бути?
Ольго, можливо Вам та чоловікові варто перездати аналізи.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-06
Доброго дня. Підкажіть, чи можна народжувати після операції білої лінії живота, робили в 2016 році
Так, Оксано, можна, якщо немає ніяких післяопераційних ускладень.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2019-08-06
Вадим Валентинович,ви приписали мені Фемостон 2/10 спочатку 7 днів по 1 табл.два рази/день, потім на 2 день місячних 1т.- 1р/д / 28 днів Питання:1) з якої табл.розпочинати на другий день місячних? (Жовта/червона) 2) переривати прийом таблеток не потрібно?
Доброго дня, Анно. 1. Розпочинайте з жовтої таблетки, котра підписана одиничкою. 2. Переривати прийом таблеток не потрібно.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2019-08-05
Доброго дня! Я дуже хочу завагітніти! нерегулярна менструація, здавала аналіз на гормони, пролактин перевищує норму в 2 рази( приймала протягом 3-х тижнів "Бромкриптин". Менструація протягом останніх пів року стала регулярною! що можете порадити в такому випадку? наперід дякую!!!!!!!!
Юліє, Вам слід зврнутися на очну консультацію до репродуктолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-08-05
Доброго дня. Приймаю Роваміцин за вашим призначенням для лікування токсоплазми. Лікування триває кілька днів, призначали на 21д. Відчуваю біль у правому підребер'ї, мабуть печінка. Підскажіть, будь ласка, чи можна під час лікування приймати якісь гепатопротектори?
Олено, онлайн ми не робимо жодних призначень. З цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікуючим лікарем.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2019-08-05
Чи є консультація невропатолога?
Ні, Іване, у штаті центру немає такого спеціаліста. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (377)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх