x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Natali2019-08-04
Доброго дня! Дитина,2.5 міс Затяжна фізіологічна жовтяниця По УЗД все нормально,аналіз крові в нормі,трохи низький рівень гемоглобіну Дитина мало спить ( 2-3 год. в день) Як можна допомогти?
Наталіє, у центрв немає педіатричного напрямку. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2019-08-04
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи видаляють в Вашому центрі матку з яєчниками лапароскопічним способом. Якщо так, то хочу знати приблизну вартість такої операції.
Так, Олено, таке втручання у нас проводиться. Орієнтовна вартість від 16330 грн, (в залежності від категорії складності).
Была для Вас полезной эта информация?
Ігор2019-08-03
Доброго дня, на протязі 1 року мене турбує спонтанна ранкова нудота, якої я ніяк неможу позбутися, а коли прийду на роботу, почну працювати в нормальному циклі - нудота проходить, звертався до лікаря, пройшов обстеження внутрішніх органів, щитовидки, сказали що все добре, і що я просто зранку настроюю на негатив.якщо просинаюся після 10 і непотрібно нікуди іти - нудоти немає, а зранку коли потрібно кудись йти чи їхати - це просто жах, підкажіть як побороти цю ранкову нудоту, можливо я дійсно психологічно себе настроюю? Дужн дякую наперед
Ігоре, Вам необхідна консультація гастроентеролога. На жаль, у штаті центру такого спеціаліста немає. З приводу консультації психолога, Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія
до статті Трихологія
2019-08-03
У сина (21 рік) почало випадати волося. Чи можна вилікувати випадіння волосся у чоловіків?
Так, Маріє, можна. З приводу алопеції слід звернутися на очну консультацію до нашого дерматолога, який спеціалізується на трихологічних проблемах. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлия2019-08-03
Доброго дня ,скільки коштує операція варекоцелі?? І інсимінація донором??
Юліє, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) коштує 3 910 грн. Внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 6 030 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Люда2019-08-03
Добрий день! У мене таке запитання, що це може бути коли, я ходжу в туалет по маленькому, то після сечовиділення спостерігаю кров.
Людмило, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога чи уролога, пройти огляд, здати аналіз сечі та УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-03
Доброго вечора! Я підготувалась до операції на вівторок, але в мене кровотеча. П'ю віданол по 500 мг , але вже не допомагає. Що мені робити?
Оксано, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Natalie2019-08-02
останнім часом проблеми з місячними, раніше йшли строго по графіку а тепер майже завжди на тиждень раніше. Пів року проживала в Польщі там взагалі йшли 2 дні, а це повернулась на Україну і щось зовсім не так. Чи не може це бути пов'язане зі зміною клімату. В Польщі перевірялась казали що зміна клімату....а що може бути зараз причиною? Останні місячні почались 28.07 і йдуть по трішки досі(тиждень до місячних була хвора сиділа на антибіотиках). Буду вдячна за якусь інформацію.
Наталіє, причин для збою в менструальному циклі є багато. Факторами, провокуючими порушення менструального циклу, можуть служити гормональні збої, неповноцінне харчування, авітаміноз, інфекції, психоемоційні травми, стрес, захворювання печінки, надлишкова вага і т.п. Щоб краще розібратися із конкретно Вашою ситуацією, Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2019-08-02
Доброго дня!Мене звати Оксана і мені 26 років.Маю трьох діточок,і три хірургічних втручання(кесаревого розтину)між ними був невеликий термін 1.5-2роки.Після третього кесаревого мене мали перев'язати так,як під час другого мала великі спайки...Ноо лікарі не змогли добратися(БУЛО ЧИМАЛО КРОВОТЕЧ)так,як мені сказали..Хотіла б дізнатися чи є варіант ЛАЗЕРА?ЯКА ЦІНА?
Оксано, у нас виконується лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено, окрім анестезії) коштує 10 300 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2019-08-01
Проводилася лапароскопія.Консервативна міомектомія.Як довго мають бути виділення?
Інно, кров’янисті і коричневі виділення, зазвичай, тривають кілька тижнів.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх