x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Світлана2018-09-26
Добрий день. Підскажіть будь ласка чи роблять в Боголюбах у вас трьохслойну гіменопластику? І зменшити розмір самої піхви, щоб це все загалом було максимально наближено до природнього першого разу. Мені 26р, маю сина 5 років, живемо з чоловіком. Якщо це у вас можливо, то який ефект(результат) очікувати? І яка приблизно ціна? Дуже дякую, гарного дня.
Світлано, вартість інтимопластики піхви - 12000 грн. Деталі щодо очікуваного бажаного ефекту Ви можете обсудити з оперучим пластичним хірургом. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Віталій2018-09-26
Можна записатись на завтра 27,09, 2018 на 10-30 на консультацію до Вадима Валентиновича?
Віталію, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється виключно в телефонному режимі за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2018-09-26
Чи роблять у вас в клініці пластику носа і скільки це коштує?
Ні, Людмило, зараз, на жаль, у центрі не роблять ринопластику.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-09-26
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи займається ваша клініка лікуванням хронічного циститу?
Так, Ірино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого уролога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-09-25
Цікавить винагорода за донорство яйцеклітин , і скільки разів можна бути донором ?
Ірино, ціна винагороди 8000 грн., скільки разів Ви зможете стати донором залежить від показників Вашого репродуктивного здоров'я.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2018-09-25
Доброго дня хотіла б задати питання мені 16 два місяці назад в мене був перший статевий акт (без контрацептивів) якраз напередодні місячних після того була затримка на 2 тижня за 9 днів я зробила перший тест дав одну полосу потім були місячні після того на 40 день я ще раз зробила і також була одна полоска і за 3 дні знов були місячні хотіла б задати питання скільки часу буде тривати гормональний збій чи можливо шо я вагітна?
Олено, щоб вияснити причину проблеми, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти діагностичні обстеження. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-09-25
Доброго дня!Будь ласка проконсульткйте- яка ціна 1 проц.мембраного плазмоферезу.Процедуру проводять через день? Назначили 4 сеанси.Чи е черги? Чи можливо записатись на обидний час,ми не з Луцьку? При місячних неможна так?.Дякую..
Оксано, вартість процедури - 2800 грн. Процедуру проводять згідно з призначенням лікаря. Запис на процедуру за телефонами, вказаними на сайті. При місячних процедуру проводити не рекомендується.
Была для Вас полезной эта информация?
Богдана2018-09-25
Яка ціна донорства яйцеклітини?
Ціна винагороди за донорство яйцеклітин - 8000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-09-25
Доброго дня.Планую Екз.Потрібно здати ТТГ і пролактин.На який день циклу потрібно здавати ці аналізи,?
Тетяно, аналізи слід здавати на 5 - 7 день місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерій2018-09-25
Чи є у вас консультація сексопатолога для сімейних пар? І де саме в боголюбах ви знаходитесь? Чи є консультація уролога? Чи робите пластику вуздечки крайньої плоті?
Валерію, сексопатолога у нас в центрі у штаті немає. Знаходиться центр у селі Боголюби, 10 км від Луцька, якраз навпроти кінцевої зупинки маршрутних таксі №31 та 47. Уролог консультує. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті. Так, пластику вуздечки робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх