x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Ольга2019-04-04
Скільки у вас коштує операція лапароскопія видалення каменя з ниркі?
Ольго, в центрі проводиться лазерне видалення камінців в нирках. Вартість втручання (без анестезії) - 3335 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2019-04-04
Які вимоги до донорів яйцеклітин?? Скільки це займає часу?Чи не шкодить для здоров'я?І оплата?
Ольго, вимоги такі: психічне та фізичне здоров'я донора, наявність власних дітей. Процедура може займати близько трьох тижнів. Здоров'ю не шкодить. Вартість - 8000 грн. Поки що центр немає необхідності у донорах яйцеклітин.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2019-04-04
Доброго вечора, скажіть будь ласка,в кінці місяця в вашому центрі мені планують проводити гістероскопію,в інформативній брошурці ,щодо підготовки до цієї процедури є пункт,про зняття гель-лаку,це обов'язково?
Катерино, бажано відмовитися від використання покриття для нігтів, оскільки воно заважає отримувати інформацію з датчика, який одягає анестезіолог на нігтьову фалангу.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2019-04-04
Скажіть будь ласка,чи проводять ваші анестезіологи алерго-пробу ,перед введенням препарату для загального наркозу,і як саме?
Анестезія - це втрата усіх видів відчуттів. Теоретично можливо зробити пробу на препарати (засоби) для анестезії (місцевої чи загальної). У випадку загальної анестезії (або наркозу) мова часто йде не про один препарат, а про їх комбінацію (гіпнотик, наркотичний анальгетик, міорелаксант, іноді атарактики, нейролептики, інгаляційні анестетики та ін.) Чинне законодавство України не вимагає обов'язкового проведення проб на засоби для загальної анестезії (так само й інструкції з медичного застосування). Шкірні проби на лікарські засоби мають низьку інформативність із-за частих хибнонегативних і хибнопозитивних результатів. Негативна проба не виключає можливості розвитку медикаментозної алергії, а сама вона може спровокувати життєвонебезпечну реакцію. Що робимо ми? У всіх без винятку пацієнтів ретельно збираємо алергологічний анамнез. Певні категорії пацієнтів, які складають групу ризику стосовно можливості виникнення алергії на лікарські засоби, можуть бути скеровані на консультацію до профільного спеціаліста - алерголога. Наркози проводяться кваліфікованими лікарями анестезіологами - реаніматологами в умовах постійного візуального і апаратного моніторингу параметрів життєдіяльності і за готовності обладнання та медикаментів для реанімації. Обов'язковим є надійний венозний доступ - катетеризована вена, що дає змогу негайно і ефективно проводити лікування медикаментозних алергій, за умови їх розвитку.
Была для Вас полезной эта информация?
Лілія2019-04-03
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна користуватися інтимною змазкою під час вагітності і якою краще, якщо до вагітності змазкою не користувались? 22 тижні вагітності, немає бажання займатися сексом і немає природної змазки взагалі, навіть якщо бажання з'являється. Порадьте, будь ласка, або порекомендуйте.
Ліліє, якщо під час вагітності у Вас немає бажання займатися інтимними стосунками, то змушувати себе до цього не варто. Якщо ж таке бажання є, а проблема у відсутності природньої змазки, то можна скористатися аптечним лубрикантом. Проте важливо ознайомитися із складом продукту. Лубрикант не повинен містити етилнікотинат, оскільки ця речовина сприяє припливу крові до статевих органів і може спровокувати викидень. До небезпечних складників відносяться також: парабени, ароматизатори, ментол, гліцерин, фарбники. Кращий вибір - лубрикант на гелевій чи водній основі, без смаку, запаху і кольору.
Была для Вас полезной эта информация?
Олександра2019-04-02
Доброго дня. Питання до репродуктолога. Якщо HBA тест не в нормі (45%), чи можливо його привести в норму шляхом лікування? Чи це неможливо і далі лише ЕКО? А також, чи є в вашій клініці репродуктолог? Дякую.
Олександро, такі показники еякуляту свідчить про недостатню фізіологічну зрілість сперматозоїдів і є фактором чоловічого безпліддя. Можливість лікування у Вашому конкретному випадку слід обговорити на індивідуальній консультації з лікарем. Так, репродуктолог у центрі є. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2019-04-02
Підскажіть коли краще приїхати...
Ірино, запис до спеціалістів центру проводиться виключно у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Кіра2019-04-02
Добрий день. Коли аналіз крові на ХГЛ показує вагітність? Який саме аналіз (1853, 2216, 1149, 1033, 1018) потрібно здавати? Чи точний це спосіб? Після статевого акту було вжито постінор (гормональний препарат, екстрений контрацептив). Коли можна здавати аналіз, щоб точно дізнатися, є вагітність чи ні?
Кіро, цей аналіз доцільно здати, коли кілька тестів на вагітність показують різні результати (то є друга "смужечка", то - нема). Це доволі точний метод діагностики. Визначити вагітність з його допомогою можна на 8 - 9 день після зачаття. Якщо відразу після акту вжитий постинор, то вагітність малоймовірна.
Была для Вас полезной эта информация?
Віталій2019-04-02
Доброго вечора. В мене пахова грижа протягом місяця розміром 1,5*1 см. Чи можна перенести операцію на пів року.
Віталію, відносно питання переносу операції, Вам слід очно проконсультуватися із оперуючим хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Кіра2019-04-02
Добрий день! Статевий акт відбувся 01.04.2019 (34 день циклу, як правило мій цикл триває 32-40 днів). Під час акту порвався презерватив, відбулося сім'явиверження у вагіну. Через 20 хвилин після цього випила постінор (екстрений контрацептив, гормональний), через 12 годин ще одну таблетку. Коли можна робити тест на вагітність і коли він вже може показати реальну ситуацію?
Кіро, Ви можете для діагностики вагітності скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже через 8 діб після зачаття.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (294)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх