ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Пластична хірургія

Асиметричні груди: що це і як допомогти?

Кількість переглядів: 242
Асиметричні груди: що це і як допомогти?, фото

Асиметричні груди – характерна риса багатьох жінок. Наше тіло насправді асиметричне. Якби ви спробували віддзеркалити половину обличчя, то отримали б зображення дещо відмінне від реальності. Треба розуміти, що невеликі асиметрії в організмі абсолютно нормальні та фізіологічні, в деяких випадках вони очевидніші та викликають дискомфорт. Якщо ми говоримо про груди, то може бути різниця в об’ємі або формі між двома грудями.

Чому різні груди?

Часто жінки у разі незначної або більш вираженої асиметрії грудей зазнають справжнього психологічного дискомфорту. Треба розуміти, що така асиметрія є дуже поширеним явищем. Починаючи з статевого дозрівання, розвиток молочних залоз може бути нерівномірним і призводити до відмінностей у розмірі та формі. Після досягнення повного розвитку, приблизно у віці 20 років, розмір вирівнюється, хоча деякі відмінності залишаються. Однак трапляються випадки, коли цього не відбувається і жінка не почувається в гармонії з власним тілом.

Причини асиметрії грудей можуть бути різними. Часто це вроджений стан, через який молочні залози не розвиваються повністю. Потім це може статися після вагітності та подальшого грудного вигодовування або значної зміни ваги. У поодиноких випадках причини асиметрії грудей можуть мати медичний характер, наприклад, синдром Поланда, сколіоз або склеродермія. Щоб виправити цю проблему, існують різні рішення, які залежать від ступеня асиметрії та дискомфорту.

Що робити?

Коли різниця між грудьми мінімальна та не викликає проблем із самооцінкою, виправити ситуацію можна, використовуючи правильний бюстгальтер. Тут допоможуть бюстгальтери із сформованими чашками або м'якими чашками, вони дозволяють зробити різницю ледь помітною.

У разі значного психологічного дискомфорту, що загрожує, наприклад, проблемами в інтимному житті, можна вдатися до допомоги пластичної хірургії в МЦ «Боголюби». Підхід до проблеми має індивідуальний характер. Хірург вирішує після огляду чи варто оперувати лише одну грудь або обидві, а також чи вдаватися до поєднання різних хірургічних методів. Фахівець оцінює разом із пацієнтом не лише очікування, а й перспективи більш стійких результатів.

Оцінка найкращого способу втручання разом із пацієнткою – фундаментальний крок у досягненні успіху. Доступні варіанти різні та варіюють залежно від ситуації. У найпростішому випадку йдеться про зменшення залози за допомогою односторонньої редукційної мамопластики. Тобто оперуються ті груди, які більшого розміру. Однак якщо пацієнтка бажає збільшити менші груди, стратегія втручання може ускладнитися.

Коли необхідне збільшення грудей, можна розглянути можливість корекції асметричних грудей за допомогою збільшуючих грудей імплантів. При збільшенні найкращою стратегією є ліпофілінг за допомогою ін'єкцій власного жиру, який гарантує пружні груди без шрамів.

Коригуюча операція покращує зовнішній вигляд грудей, тим самим вносячи гармонію у форму тіла. Це відбивається на багатьох аспектах як приватного, так і суспільного життя жінки.

Часті питання

Чи всім жінкам підходить пластика грудей? Кожне тіло відрізняється від іншого, і кожна жінка має унікальну чутливість.

Чи є мінімальний вік для операції? Щоб зробити операцію з виправлення асиметрії грудей, завжди рекомендується дочекатися повного розвитку грудей.

Це операція лише для жінок? Ні, в деяких випадках у чоловіків одна грудь розвиненіша, ніж інша, і тому її можна виправити за допомогою пластики.

 

0      0
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1171)
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
Наші партнери
Вверх