ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Карголь Олена Віталіївна

Карголь Олена Віталіївна

Лікар-акушер-гінеколог. Лікар вищої категорії
Досвід роботи: 22 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:
Закінчила з відзнакою Івано-Франківську державну медичну академію у 1998 році, пройшла інтернатуру за спеціальністю "акушерство-гінекологія" на базі факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. В 2008 пройшла стажування по лапароскопічній гінекології на базі Одеського національного медичного університету під керівництвом Гладчука Ігора Зіновійовича, а також "Основи гістероскопії та лапароскопії в гінекології" на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Наукова діяльність, публікаці:
наукові статті в медичні журнали по акушерству та гінекології:
• Стимуляція родової діяльності;
• Токсико-септичні ускладнення в післяпологовому періоді;
• Клінічний випадок черевної вагітності в Луцькому клінічному пологовому будинку;
• Досвід ведення пологів з рубцем на матці лікарями Луцького клінічного пологового будинку. 

Професійний досвід:
З 1998 року працювала лікарем акушер-гінекологом у пологовому відділенні Луцького клінічного пологового будинку. З 2008 року - завідуюча гінекологічним відділенням Луцького клінічного пологового будинку по даний час. З жовтня  2020 року працюю за сумісництвом на посаді лікаря  акушер-гінеколога  у МЦ "Боголюби".

Стажування та міжнародні конференції:
Неодноразово приймала участь у міжнародних конференціях та стажуваннях - (тричі  у міжнародних конгресах по акушерству та гінекології (2011-Берлін,  2012- Таллін, 2018 -Париж, стажування по лапароскопії - 2012 - м.Ліль,Франція), є постійним учасником українських симпозіумів з міжнародною участю, пройшла тренінги по невідкладних станах в акушерстві та гінекології, ведення пологів з рубцем на матці, вагінальній хірургії, гінекологічній ендокринології, кольпоскопії.

Пріоритетні напрямки роботи:
профілактика та лікування доброякісних та передракових гінекологічних захворювань, кольпоскопія та лікування патології шийки матки,  діагностика та лікування непліддя, гістероскопія, лапароскопічна хірургія, а також безпечне  ведення вагітності, як в природньому циклі, так і після застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Членство в професійних товариствах:
Є членом Української асоціації акушерів-гінекологів.

Сергій 2024-01-22
Доброго дня Скажіть будь ласка . У дівчини почались місячні 8 закінчились 12 Овуляція почалась 17 закінчиться 23 це по додатку в телефоні . Саме головне чи може приймати дівчина Простинор під час овуляції чи ефективно це і чи безпечно ? Скільки взагалі триває овуляція? Дівчині 18 років Дякую)
Cергію, овуляцію неможливо визначити за додатком в телефоні. Овуляція не може початися 17, а закінчитися 23, бо яйцеклітина у статевих шляхах жінки живе лише добу. Щоб встановити факт настання овуляції, слід скористатися аптечним тестом на овуляцію або зробити УЗД. Прийом препарату екстренної контрацепції під час овуляції неефективний, оскільки механізм ді подібних засобів заснований та тому, щоб протидіяти виходу яйцеклітини з яйника. Зважайте, що сперматозоїди у статевих шляхах можут жити 3-5 днів і "дочекатися" овуляції. Якщо статевийакт перепадає на другу фазу місячного циклу (після овуляції), то є сенс скористатися бар'єрним методом контрацепції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана Світящук 2023-06-26
Доброго вечора в мене така проблема неможу завагітніти в разі кажуть здорова а нічого неполучаєця тести роблю показують 1 поділка мали бути місячні але немає уже 5 день
Оксано, у Вашому випадку варто для початку звернутися на очну консультаці до репродуктолога разом із чоловіком. Чоловік має підготуватися відповідним чином для здачі спермограми: не жити статевим життям, не відвідувати сауну, не вживати алкоголю та медикаментів 5-7 днів до здачі аналізу. А Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ліна 2022-01-24
Доброго Дня , нерегулярно ідуть місячні буває шо 3 місяці нема , живу з чоловіком 1,5 року неможу завагітніти
Ліно, Вам варто звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Вероніка 2021-12-08
Доброго дня! Чи є нормою червоні виділення посеред циклу? Приймаю гормональні контрацептиви, вже 9 місяців. Здала загальний аналіз крові, все в нормі. Виділення з'являються на 12 день циклу, пропадають через декілька днів, потім на 26 день йдуть місячні. Є місяці, коли цих виділень немає. Чи це вважається в межах норми?
Вероніко, у Вашій ситуації слід зробити УЗД органів малого тазу для діагностики проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олена 2021-08-27
Доброго дня, Олена Віталівна, важлива ваша думка. Мені 48 років, вперше затримка і гиперплазія, зробила гістероскопію, далі прописали курс гормонального лікування, скажіть будь ласка чи є якесь альтернативне лікування,щоб не нашкодити загальному стану всього організму та які ризики, якщо його не приймати. Дякую.
Олено, яке гістологічне заключення гіперплазії? Якщо гіперплазія неатипова, то альтернативою може бути гормональна спіраль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Анастасія 2021-07-17
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можливі такі симптоми, як сухість стоп та їх тріскання бути наслідком клімаксу ? Чи Вік 55років
Так. Сухість шкіри - один із найбільш поширених клінічних симптомів старіння шкіри у жінок в постменопаузі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Тетяна 2021-06-15
Доброго дня!!! В мене таке питання до Вас!! Мені 54 роки вже 1,5 місяця затримка,до того часу були нерегулярні мсячні!! Чи можу я завагітнити в такому віці? Дякую за ввдповідь!!
Тетяно, така ймовірнісь є. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ольга 2021-01-24
Добрый день я вчора була у вас на прийомі і чи можите дати мені лікарняний?
Ольго, лікарі центру не видають лікарняні листи. Ви можете отримати довідку. Стосовно цього питання Вам слід зателефонувати за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

mega.medinka@ukr.net 2021-01-15
Доброго вечора, робила операцію видалення кісти два роки назад, і не можу завагітніти, і почались знов болі такі як і перед операцією були.. В чому причина??
Для вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2020-12-05
Доброго дня , моїй дочці 18 років , на правому яєчнику фолекулярна кіста , місячні не можуть закінчитися вже більше місяця, поки були в лікарні і поки капалися не було , виписалися додому і знову , лікування ніби дали , але нічого не підходить.
Оксано, з приводу проблеми Вашій дочці варто слід звернутися на огляд до гінеколога. Онлайн ми не діагностуємо. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Людмила 2020-11-30
Доброго дня, мені 28 років не народжувала. На правому яєчнику маю ендометріоїдні кісти розміром 32*20мм і 13*10мм. Можна лікувати консервативно чи хірургічно??? Дякую!
Швидше за все необхідне буде оперативне втручання, проте слід зробити УЗД-контроль у динаміці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Оксана 2020-11-13
Доброго дня Мені 40 років, чотири місяці народила четверту дитину, два місяці тому на огляді в гінеколога виявили поліпу на шийці матки 1 см.... Перші місячні були 3 жовтня, других вже небуло, виявилося знову вагітна 3тижні. Що робити? Чи можна виносити дитину з такою поліпою і чи не переросте вона в злоякісну.( цитологія 2б, флора 27-34 лейкоцити, аналіз крові ідеальний)
З поліпом такого розміру можна сміливо виношувати вагітність та народжувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх