ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Гіпертрофічні рубці та келоїди. Як позбутися шрамів?

Гіпертрофічні рубці та келоїди. Як позбутися шрамів?

Кількість переглядів: 2039

Кожного разу, коли порушується цілісність шкіри, після травми або якого-небудь патологічного процесу, фактично утворюється рубцева тканина. Розрізняють, в основному, два типи рубців: келоїдний і гіпертрофічний.
Келоїдних рубець - товстий, червоний, болючий і зудить. Він завжди розвивається за межами шраму, з якого почав своє утворення. Справжні келоїди зустрічаються рідко, можуть з'являтися де завгодно, але є «улюблені» місця - область грудини, вушні раковини, плечі.
Гіпертрофічний рубець часто помилково сприймається за келоїдний. На відміну від останнього, рубцева тканина залишається в межах ушкодження. Для цих рубців не характерне розростання за межі початкового дефекту, вони виникають протягом декількох тижнів після початку рубцювання. Гіпертрофічні рубці ростуть пару місяців, а потім піддаються регресії. Келоїди ж можуть розвиватися навіть через кілька років після пошкодження.
Тип рубцювання, незалежно від того, що послужило причиною, в значній мірі залежить від індивідуальної тенденції шкіри до загоєння. Фактори, що впливають на формування рубця, різноманітні. Відзначено, що до помітного рубцювання більш схильні пацієнти з темною шкірою, ніж зі світлою.

Чи можна позбутися рубців?

Правда в тому, що повністю усунути шрами не можна, можливо лише поліпшити їхній зовнішній вигляд, зробивши менш помітними. Пластичні хірурги МЦ «Боголюби» займаються успішної корекцією будь-якого типу рубців.

Корекція рубців

І гіпертрофічні рубці і келоїди можна корегувати за допомогою медикаментозного і хірургічного лікування. У будь-якому випадку, перш ніж вдатися до втручання, необхідно почекати близько року після події, яка дала початок шрамові. Протягом цього періоду відбуваються численні трансформації рубця, які роблять його помітним, особливо в перші три місяці, поки він не дозріє і досягне своєї остаточної формації.
До числа нехірургіческіх методів відносяться: масаж, оклюзія силіконовими гелевими пов'язками, ін'єкції кортизону, дермабразія, лазерні процедури.
Тип хірургічного втручання визначається фахівцем і залежить від характеристик рубця, його розміру і області розташування. (В світі в цьому плані значні надії покладаються на нову хірургічну техніку, в якій використовуються аутологічні тканини.)
Можливі варіанти хірургічного втручання попередньо обговорюються з пацієнтом, який повинен точно знати, чого саме очікувати в плані поліпшення.
Хірургічне лікування келоїдів передбачає висічення «вогнища ураження», без його повного видалення. Слідуючи цій техніці, зменшується ймовірність реформування рубця.

Попередній візит

Хірургічне лікування будь-якого типу рубців - втручання, що вимагає ретельного попереднього обстеження. Під час першого візиту хірург повинен буде оцінити рубець і спрогнозувати естетичні результати, які можуть досягнутися в дійсності.
Хірургічна корекція проводиться під місцевою анестезією в режимі денного стаціонару. Для отримання позитивного результату, важливо, щоб після операції пацієнт дотримувався всіх вказівок, які були приписані лікарем. У післяопераційний період доцільне застосування медичних допоміжних засобів для нового рубця під час фази його дозрівання, щоб мінімізувати рубцювання поганої якості.
Відновлення нормальної життєдіяльності залежить від типу втручання, якому піддавався пацієнт. У разі простих корекцій невеликих рубців вже на наступний день можуть виконуватися звичайні щоденні заняття.
Естетичний результат корекції залежить від індивідуальної відповіді організму конкретного пацієнта, типу шкіри, площі рубця. Щоб уникнути розчарувань,  еобходимо бути поінформованим і розуміти, що остаточний результат досягається не раніше, ніж через рік після хірургічного втручання.

1      5
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (796)
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
 • Лідія Я задоволена відношенням персоналу,вічливі і професійні, а особливо лікар Петровський Вадим Валентинович,дякую вам за все.
 • Анна Дуже вдячна клініці за надані послуги. Все пунктуально, професійно, персонал дуууже уважливий і приємний. Дівчата на ресепшені диво! Особливу подяку хочу висловити гінекологу Катерині Віталівні Лікар ...
 • Інна Доброго дня,чи робите ви лапероскопію ендометріоїдна кіста яєчника,і яка його ціна??
 • Тетяна Скільки коштує ЕКЗ ?
 • Марія Доброго дня. Чи здійснюється в вашому закладі лапароскопія жовчного міхура? Яка ціна операції?
Наші партнери
Вверх