ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Урологія. Чоловіче здоров’я

Непатологічні особливості чоловічих геніталій

Кількість переглядів: 12916
Непатологічні особливості чоловічих геніталій, фото

Точно так, як кожна людина має свої унікальні риси, так і геніталії можуть відрізнятися. Це означає, що пеніс також може відрізнятися на вигляд. Буває так, що деякі характеристики органу призводять до думки, що вони є аномальними, хоча насправді знаходяться в межах норми. Про це варто знати, щоб не підозрювати у себе патологій, яких не існує, і не переживати зайвий раз.

Розмір статевого члена завжди був темою, що гаряче обговорюється, і дослідження показують, що більшість опитуваних чоловіків хотіли б мати пеніс більшого розміру. Насправді, розмір більшості чоловічих членів середній, але є суттєві відмінності в тому, як виглядає кожен орган.

Яка величина середнього пенісу? Ймовірно, менша, ніж ви вважаєте. У середньому довжина статевого члена може в стані спокою становити від восьми до десяти сантиметрів. У будь-якому випадку навіть менші розміри не вважаються аномальними, оскільки враховується розмір, досягнутий під час ерекції, і в середньому він відповідає 12 – 15 сантиметрам.

У деяких ситуаціях статевий член може тимчасово коротшати, наприклад, у холоді. Те саме відбувається при таких емоційних станах, як страх, занепокоєння і стрес. На щастя, після подолання цих подразників пеніс повертається до нормального стану, тобто вихідного розміру.

Чи нормально те, що з часом пеніс стає меншим? Так , статевий член також старіє, і в рамках фізіологічного процесу можливе виникнення інволюційних фіброзних процесів у кавернозних тілах із втратою або зниженням еластичності. Таким чином, із віком можливе більше втягування пеніса в стані спокою з меншим розширенням у фазі ерекції, що веде до зменшення довжини. Якщо цього не відбувається в літньому віці, то це явище може бути пов'язане з такими станами, як хвороба Пейроні та травма статевого члена, які здатні змінити морфологію чоловічих геніталій. Тому доцільно звернутися до андролога МЦ «Боголюби» для відповідної оцінки кожного конкретного випадку та виключення подібних діагностичних гіпотез.

Вигнутий пеніс – норма? Нерідко пеніс викривляється, проте будь-яке відхилення при раптовій чи надмірній ерекції має бути перевірене лікарем. Під час ерекції статевий член може злегка вигинатися праворуч або ліворуч, вгору чи вниз. Ця характеристика є нормальною і певних межах вважається нормальною. Але слід пам'ятати, що якщо пеніс раптом починає викривлятися, спричиняючи біль або перешкоджаючи статевій функції, слід звернутися до андролога. Можливі патологічні причини, такі як хвороба Пейроні та гіпоспадія ефективно усуваються за допомогою хірургічного втручання.

Чи може пеніс змінювати колір? Головка статевого члена має характерну пігментацію, яка відрізняється від поверхні стрижня. Її колір у звичайному стані пурпуровий, який під час ерекції стає фіолетовим. Це пов'язано з високою іннервацією та васкуляризацією, що робить голівку найбільш чутливою частиною статевого члена. Саме висока концентрація кровоносних судин надає голівці її характерного кольору, який стає більш вираженим при ерекції. З віком головка статевого члена не тільки зменшується в об’ємі, але й втрачає пурпуровий колір через природне зниження кровотоку, тому вона стає рожевішою.

На колір статевого члена впливає дія гормонів, тому в період статевого дозрівання шкіра стає темнішою, ніж решта тіла, і це нормально.

Асиметричні яєчка – норма? Мало того, що одне яєчко трохи більше за інше, це – нормально, але також буває, що одне яєчко звисає трохи нижче. Засмучуватися з цього приводу не варто. Різниця у розмірах виникає через те, що зазвичай праве яйце росте швидше, ніж ліве. Однак набряк, біль та почервоніння можуть бути ознакою проблеми. Тому, якщо ви помітили, що одне яєчко раптово побільшало, і відчуваєте біль у яєчках, негайно зверніться до лікаря.

 

4      4
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх