ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Щепко Тетяна Володимирівна

Щепко Тетяна Володимирівна

Лікар з ультразвукової діагностики. Лікар другої категорії
Досвід роботи: 25 років
дипломи та сертифікати
історія

    

Освіта:

У 2001 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа». Пройшла інтернатуру по «Дитячій анестезіології» на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Професійний досвід:
З 2003 р. – працюю на посаді дитячого лікаря-анестезіолога у відділенні анестезіології для новонароджених та недоношених дітей у ВОДТМО, також є лікарем неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії у Волинській області.
    У 2011 р. пройшла курси спеціалізації на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького по «Ультразвукова діагностика».
З 2011 р. працюю на посаді лікаря Ультразвукової Діагностики у Медичному Центрі «Боголюби».  


Стажування за кордоном,конференції та семінари:     
Брала участь у численних конференція, семінарах, симпозіумах на тему: «УЗ діагностика в сучасній медицині», «Застосування доплерографії при УЗ обстеженні захворювань у гінекології». У 2017 р. пройшла курси підвищення кваліфікації по спеціальності ультразвукова діагностика.    Є членом спілки лікарів УЗД України. Була слухачем онлайн навчання провідних українських та зарубіжних лікарів УЗД, які торкали теми «УЗ діагностики різних захворювань в гінекології», «УЗД захворювань в гінекології, які можуть стати причиною безпліддя», «УЗ діагностика ранніх термінів вагітності». Також є постійним онлайн слухачем «УЗ діагностика в сучасній медицині», яка торкає питання застосування доплерографії при обстеженні людського організму і виявлення різних захворювань.

Катерина 2021-05-24
Доброго дня! Прооперована 06.04 2021 з приводу поліпа матки. Гістологія доброякісна залозова гіперплазія.Терапії ніякої не призначено. Місячних немає, але почались мажучі виділення,зробида УЗД ендометрій потовщений до 17.6 мм.Підкажіть що робити в такій ситуації.Дякую
Катерино, стосовно необхідності подальшого лікування Вам слід проконсультуватися із лікарем, який проводив гістероскопію. За описаних умов ендометрій може бути потовщеним. УЗД - контроль - після завершення менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олександр 2020-11-20
Доброго дня, мене цікавить ціна , бо я це буду робити вперше, і як довго ця процедура буде проходити. Здача сперми. Мені 35 років, був у шлюбі і маю дитину.
Спермограма коштує 410 грн. Тривалість процедури залежить від Вас, наскільки Ви швидко зможете здати зразок сперми. У центрі є спеціально обладнана для цієї мети кімната, і пацієнт у часі не обмежений, оскількі це все дуже індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аліна 2020-04-27
Вагітність 1,акуш 7т4дні.На УЗД ПЯ 14мм,жовткве 4мм.Ембріон не візуалізується.Чи варто робити контроль ,та в якому терміні?
Так, Аліно, Вам слід робити УЗД-контроль через тиждень, бажано у різних фахівців. Можливо ембріон ще занадто маленький, або у нього занадто коротка амніотична ніжка. За цей час ембріон встигне збільшитися в розмірах, а якщо немає - росте лише порожній зародковий мішок.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх