ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Лікарі Щепко Тетяна Володимирівна

Щепко Тетяна Володимирівна

Лікар з ультразвукової діагностики, лікар другої категорії
Досвід роботи: 25 років
дипломи та сертифікати
історія

    

     У 2001 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа». Пройшла інтернатуру по «Дитячій анестезіології» на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.
З 2003 р. – працюю на посаді дитячого лікаря-анестезіолога у відділенні анестезіології для новонароджених та недоношених дітей у ВОДТМО, також є лікарем неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії у Волинській області.
    У 2011 р. пройшла курси спеціалізації на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького по «Ультразвукова діагностика».
З 2011 р. працюю на посаді лікаря Ультразвукової Діагностики у Медичному Центрі «Боголюби».        
    Брала участь у численних конференція, семінарах, симпозіумах на тему: «УЗ діагностика в сучасній медицині», «Застосування доплерографії при УЗ обстеженні захворювань у гінекології».
    У 2017 р. пройшла курси підвищення кваліфікації по спеціальності ультразвукова діагностика.
    

Є членом спілки лікарів УЗД України. Була слухачем онлайн навчання провідних українських та зарубіжних лікарів УЗД, які торкали теми «УЗ діагностики різних захворювань в гінекології», «УЗД захворювань в гінекології, які можуть стати причиною безпліддя», «УЗ діагностика ранніх термінів вагітності». Також є постійним онлайн слухачем «УЗ діагностика в сучасній медицині», яка торкає питання застосування доплерографії при обстеженні людського організму і виявлення різних захворювань.

Аліна 2020-04-27
Вагітність 1,акуш 7т4дні.На УЗД ПЯ 14мм,жовткве 4мм.Ембріон не візуалізується.Чи варто робити контроль ,та в якому терміні?
Так, Аліно, Вам слід робити УЗД-контроль через тиждень, бажано у різних фахівців. Можливо ембріон ще занадто маленький, або у нього занадто коротка амніотична ніжка. За цей час ембріон встигне збільшитися в розмірах, а якщо немає - росте лише порожній зародковий мішок.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх