x
Підписатись на статті

Щепко Тетяна Володимирівна

Лікар з ультразвукової діагностики, лікар другої категорії
  • Досвід роботи: 25 років
дипломи та сертифікати
історія

    

     У 2001 р. закінчила Тернопільську державну медичну академію ім. І. Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа». Пройшла інтернатуру по «Дитячій анестезіології» на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.
З 2003 р. – працюю на посаді дитячого лікаря-анестезіолога у відділенні анестезіології для новонароджених та недоношених дітей у ВОДТМО, також є лікарем неонатологічної бригади невідкладної допомоги та інтенсивної терапії у Волинській області.
    У 2011 р. пройшла курси спеціалізації на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького по «Ультразвукова діагностика».
З 2011 р. працюю на посаді лікаря Ультразвукової Діагностики у Медичному Центрі «Боголюби».        
    Брала участь у численних конференція, семінарах, симпозіумах на тему: «УЗ діагностика в сучасній медицині», «Застосування доплерографії при УЗ обстеженні захворювань у гінекології».
    У 2017 р. пройшла курси підвищення кваліфікації по спеціальності ультразвукова діагностика.
    

Є членом спілки лікарів УЗД України. Була слухачем онлайн навчання провідних українських та зарубіжних лікарів УЗД, які торкали теми «УЗ діагностики різних захворювань в гінекології», «УЗД захворювань в гінекології, які можуть стати причиною безпліддя», «УЗ діагностика ранніх термінів вагітності». Також є постійним онлайн слухачем «УЗ діагностика в сучасній медицині», яка торкає питання застосування доплерографії при обстеженні людського організму і виявлення різних захворювань.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх