x
Підписатись на статті

Оніщук Валентина Іванівна

Лікар з ультразвукової діагностики
  • Досвід роботи: 2 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила навчання в Ужгородському національному університеті за спеціальністю «лікувальна справа». Пройшла інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія» на базі Ужгородського  міського перинатального центру.На базі Запорізької медичної академії післядипломної освіти отримала сертифікат за спеціальністю «ультразвукова діагностика».

Професійний досвід:

З 2015 року працювала лікарем акушер-гінекологом та лікарем УЗД в Заболоттівський РЛ.
З 2017 року –в МЦ «Боголюби».

Стажування за кордоном,конференції та семінари:

Брала участь у численних конференціях,симпозіумах та конгресах.
Пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика «УЗД в акушерстві та гінекології».В школі штудерної ультразвукової діагностики брала участь в міжнародному навчальному курсі «УЗД в гінекології з елементами ультрасонографії МЗ».

Пріорітетні напрямки роботи:

УЗД в гінекології,УЗД плоду в I триместрі вагітності,УЗД молочних залоз,УЗД щитовидної залози,УЗД сечовидільної системи та органів черевної порожнини.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх