ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Лікарі Зубчук Аліна Василівна

Зубчук Аліна Василівна

Клінічна лабораторна діагностика. Вища кваліфікаційна категорія
Досвід роботи: 22 роки
дипломи та сертифікати
історія

Освіта:

Закінчила Ківерцівське медичне училище в 1998 році, отримала диплом за спеціальністю лікувальна справа. В 1998 пройшла повний курс практичних і теоретичних занять згідно програми на курсах інформації і стажування по клініко - лабораторній діагностиці на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

Професійний досвід:

Працювала фельдшер - лаборант в Маневицькій ЦРЛ, пізніше в КЗ ''Луцька міська поліклініка №1.
З 2011 року працює в медичному центрі ''Боголюби''.
Брала участь в семінарі ''Сучасні методи діагностики алерго- і аутоімунних захворювань, кардіометаболічного синдрому. Нові маркери в гастроентерології''. Навчалась на курсах інформації та стажування на базі паразитологічної лабораторії Волинської обласної санепідстанції з питань діагностики паразитологічних захворювань. Також проходила курси підвищення кваліфікації та здобула вищу кваліфікаційну категорію при проходженні атестації.

Кваліфікаційна категорія: вища.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Вверх