ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Відгуки про МЦ Боголюби

Відгуки про МЦ Боголюби

Наталія 2016-09-11 11:52:00
На минулому тижні видаляла лапароскопічно 5 міом, одна з яких була 10 см., все пройшло чудово, лікарі уважні, відповідають на всі запитання, медперсенолал турботливий, терплячий і позитивний, що дуже важливо. Не знаю чому пишуть негативні відгуки, але ідеальних людей, як і лікарень немає, це все суб'єктивно. Мені сподобалось дуже, гарні умови, професіональне людське відношення. Оперував Петровський В.В. Дуже йому вдячна. З такими операціями раджу всім сюди!
Людмила 2016-09-10 22:07:00
Хочу подякувати персоналу клініки за сестру, яку Вадим Валентинович врятував від видалення дітородних органів. Сестра 5 років старалася завагітніти, а тут...позаматкова, в райлікарні тримали 4 дні- не встановили діагнозу. А коли ми примчали в МЦ Боголюби - її прооперували невідкладно за півгодини. От що значить кваліфікований персонал! Низький уклін Вашим лікарям та медсестричкам!!!!!
світлана 2016-09-03 17:28:00
Нещодавно робила лапароскопію. Клініка супер! Відношення лікарів і медперсоналу на найвищому рівні, за що величезне ДЯКУЮ!!!!
Оксана М. 2016-08-29 19:09:00
Щиро дякую лікарям, особливо велика подяка Вадиму Валентиновичу, вчора у нас були хрестини, синочка назвали Іваном, це був нелегкий шлях, але ми тепер тішимось нашим чудом. Окреме дякую від щасливих бабусь Іванка.
Олеся 2016-08-27 10:43:00
Доброго дня. Чесно , дуже здивована поганим відшукав стосовно клініки. Особисто я дуже задоволена і діагностикою і лікарями і відношенням до пацієнтів. Проходила в клініці і МСГ і гістероскопію. Медсестри і лікарі просто настільки увагу приділяють , що і годі побажа. Лікарям бажаю міцного здоров'я і побільше вдячних пацієнтів.
Зоряна 2016-08-22 12:00:00
Але ендометріоз, дійсно, остаточний діагноз можна побачити лише при лапароскопії, по аналізах його не видно. В мене була така ситуація, мені ніяк не могли встановити причину чому я не вагітнію, лише в Боголюбах після операції я все зрозуміла, мені показали запис операції, я там сама бачила вузлики ендометріозу. Ну і саме головне результат, я вагітна. І взагалі я про ендометріоз все вичитала в інтернеті, це одна з основних причин безпліддя в жінок. Почитайте, не лініться, загугліть ендометріоз і все самі зрозумієте.
Зоряна Василівна 2016-08-22 11:42:00
Мені вже 12 років не могли встановити причини безпліддя, лише гроші витягували 3 різних лікарів, не буду називати імен. Тільки в Боголюбах до мене віднеслись професійно, робили діагностичну лапароскопію, визначили ендометріоз, півроку ще потім лікували, а зараз я тут консультуюсь по вагітності, вже 9 тижнів. З мого особистого досвіду, це сама професійна і відповідальна клініка.
Антоніна М. 2016-08-21 18:22:00
Також, прийшовши на обстеження, мала з собою виписку з попередньої лікарні, де значилось моє дівоче прізвище. На превелике своє здивування потім, у половині результатів аналізів клініки Боголюби, прізвище значилось чомусь моє дівоче??? Хоча, реєструвалась, та паспортні дані вони там всі переписували. Тому, можна зробити висновок, що ваше прізвище можуть "ненароком" перепутати з чиїмось!
Антоніна М. 2016-08-21 18:17:00
Клініка працює тільки на викачку грошей з людей, які приходять туди з надією, що їм допоможуть. Коли ми з чоловіком звернулись туди з проблемою, що невиходить завагітніти - мені поставили купу неіснуючих діагнозів ( таких як ендометріоз - який діагностується тільки при лапароскопії!!!, та підозра на дисплазію). Перездавши аналізи в інших двох клініках, все було абсолютно не так як придумали собі в Боголюбах. Висновок один - працюють одні шарлатани, які наживаються на людському горі та окрім того всього ще й люди платять за це шалені гроші!!!! А так звані "лікарі від бога" - роблять не що інше як контейнер на ЕКО. Раджу всім добре подумати перед тим як іти туди, щоб вас обманювали за ваші ж гроші.
Катерина 2016-08-19 19:12:00
Була на операції - лапароскопічній , сьогодні виписали додому, хочу ще раз подякувати всім лікарям, чудове відношення медсестер, оперував Петровський Вадим Валентинович, хірург від Бога, віднісся дуже полюдськи, а дівчата, котрі доглядали, то чудо, я навіть не знала, що таке відношення десь може бути, всім раджу це лікарня найвищого рівня. Навіть не можу повірити, що хтось, хто був там погано відгукується, такого бути не може, зі мною лежала ще одна старша жіночка, то вона казала, що буде до кінця життя за цих лікарів молитись.
Наші партнери
Вверх