x
Підписатись на статті

Петровський Вадим Валентинович

директор та головний лікар МЦ «Боголюби»,лікар-акушер гінеколог, лікар першої категорії, кандидат медичних наук
 • Досвід роботи: 12 років
 • кількість відгуків: 2
історія

Освіта:
Закінчив Тернопільський медичний університет ім.І.Я. Горбачевського, факультет «лікувальна справа»,пройшов інтернатуру за спеціалізацією «Хірургія», в2008 році пройшов спеціалізацію за фахом«акушерство та гінекологія». В 2008 пройшовнавчання по лапароскопічній хірургії на базі Одеськоїобласної клінічної лікарні під керівництвом докторамедичних наук Гладчука Ігора Зіновійовича. В 2009пройшов курс малоінвазивної хірургії. Запозичивпровідні лапароскопічні методики у французьких таіталійських колег через онлайн курси. Брав участь учисленних конференціях та симпозіумах в Україні таза кордоном, в тому числі в якості доповідача.
Наукова діяльність, публікації:
Працював акушер-гінекологом на базі Волинськоїобласної клінічної лікарні. З 2010 року очолює МЦ«Боголюби» в якості директора та з 2016 року в якостіголовного лікаря.
Професійний досвід:
Загалом провів більше 7000 тисяч операцій станом накінець 2016 року, в тому числі більшість із нихлапароскопічним методом. Серед проведенихоперацій особливу увагу привертають надскладніоперативні втручання у пацієнтів із злуковоюхворобою. Провів першу на західній Україні операціюпо видаленню фіброміоми особливо великих розмірівлапароскопічним методом. Провів першу на Волинінадпіхвову гістеректомію (видалення матки)лапароскопічним методом. Першим почав проводитиоперації на яйниках при полікістозі методом дрилінгу,функція яйників відновлюється протягом 24-36 годин,даний метод запозичив у італійських колег тазапровадив на Україні. Ця методика дозволяєвагітніти в перші 2-3 місяці після операції 60%пацієнтів. Запровадив застосування передовихтехнологій таких, як біологічна зварка тканин (безшовне малотравматичне з'єднання тканин),морцеляція видалених тканин ( метод дозволяє задопомогою спеціального приладу -морцелятора,видалити через маленький лапароскопічний розрізвеликий фіброматозний вузол чи інші патологічніутвори), запровадив застосування лазерного скальпеля та аргонової коагуляції тканин, що дозволяєпрактично повністю уникнути кровотечі під час тапісля операції.Як репродуктолог допоміг стати батьками більше ніж1500 подружнім парам. Застосовує сучасні підходи доведення протоколів стимуляції яйцеклітин. Маєуспішні результати у випадках лікування складногокомбінованого безпліддя. Свою роботу якрепродуктолог базує на останніх дослідженняхдоказової медицини та досвіді закордонних колег. Долікування безпліддя підходить комплексно,працюючи на позитивний результат.
Пріоритетні напрямки роботи:
Лапароскопічна хірургія та репродуктологія

 • Катерина
2018-06-17
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, скільки коштуватиме процедура ЕКЗ у вашому центрі? І до якого лікаря краще звернутися? Дякую.
Катерино, вартість ЕКЗ без врахування медикаментів - 28 000 грн. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ольга
2018-06-10
скільки коштує лапароскопія ендометріоїдної кісти?
Ольго, вартість втручання від 10971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Наталія
2018-05-07
Доброго вечора, Валентинович, постійно ходила до вас на консультацію, ви дуже хороший лікар, сьогодні зателефонувала , і ваш адміністратор сказала ,що вагітних вже не консультуєте, це правда?
Наталіє, якщо для Вас важливо, щоб саме Вадим Валентинович Вас проконсультував, звичайно, ми можемо записати Вас на прийом. Проте справді Вадим Валентинович вагітностей не веде, цим займаються інші лікарі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ольга
2018-04-14
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія ендометріоїдной кісти?
Ольго, лапароскопічна операція на додатках (все включено*, окрім анестезії) коштує 10 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • ТаНЯ
2018-04-04
чи можна ставити спіраль якщо є спайки
Тетяно, внутрішньоматкова спіраль може сприяти спайковому процесу. Лікують спайки лапароскопічно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ірина
2018-04-02
Доброго дня. В вашому центрі роблять гістероскопію утра? Якщо так то скільки це коштує.
Так, Ірино, роблять. Вартість процедури від 3100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ліля
2018-03-20
Доброго дня!Коротко опишу проблему. МЕНІ 29р, маю дитину 6 р, 4 роки тому була проведена операція по видаленню лопнувшої кісти яєчника(всі органи збережено) 3 роки пила Джаз, тепер 6 місяців як не можу завагітніти. Чи могла операція спровокувати спайки маткових труб, чи проводите ви таку діагностику і які аналізи і обстеження потрібні для проведення процедери?
Ліліє, операція не повинна була спровокувати проблем. Ви можете у нас перевірити прохідність труб (метросальпінгографія), крім цього варто пройти комплексне обстеження: здати гормони репродукції, зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Катя
2018-02-28
А якщо не було інфекційних статевих захворювань та всього того, що тут в статті перечислено, то чи може бути непрохідність труб? Чи швидше проблема через чоловіка??? Активно рухливих сперматозоїдів у нього 17%.
Катерино, щоб знати напевно причину проблеми, варто пройти повне обстеження сімейної пари. 50% проблем непліддя через чоловічий фактор.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Людмила
2018-01-27
скажіть будьласка вагітність у16років яким методом краще перервати хірургічним або медикаментозним і чи може бути ризик для здоровя.
Людмило, у нашому центрі не роблять абортів. Ризик для здоров'я, звичайно, є і він високий. Про наслідки переривання вагітнсті Ви можете ознайомитися у статті https://bogolybu.com.ua/ua/article/naslidky-shtuchnoho-abortu/
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Іван, Тамара
2018-02-02
Щира подяка головному лікареві Петровський Вадим Валентинович " МЦ Боголюби" Ви нам допомогли відчути, що таке стати майбутніми батьками, Хочемо висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому, та за роботу центру репродуктивної медицини, У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Вадима Валентиновича. Зокрема подяка Подібко Оксані Петрівні, за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнтів, чуйне серце. Від вдячних пацієнтів Тамари та Івана (13,11,2017р.)
 • Ольга
2017-07-17
Петровський Вадим Валентинович — це лікар, якому я буду вдячна все своє життя! Він допоміг мені нарешті стати мамою. Я завагітніла через пів-року після успішної операції. До того 7 років не могла завагітніти. Дякую!
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх