x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Pechoxa68@gmail 2018-09-04 16:08:00
Величезна подяка Вадиму Валентиновичу і всьому персоналу за проведену лапароскопію.Рівень професіоналізму,чуйності,турботи і позитиву неймовірний.
Віта 2018-08-15 19:42:00
Доброго дня!!!Особливу подяку хочу висловити прекрасному хірургу Матвіюку Олександру Васильовичу, лікар який знає свою справу на 100%.Дуже вдячна за успішно проведену операцію зі зменшення грудей і бажаю ще багато професійних успіхів!!!Також хочу подякувати медичному центру Боголюби за чудовий досвід, адже клініка та персонал на вищому рівні.
Анна 2018-08-07 15:38:00
Функція "передзвоніть мені" не працює - за два дні ніхто не передзвонив, за вказаними на сайті номерами ніхто не бере трубку або збиває, і не телефонує, звісно ж. Гарний сервіс.
Адміністратор 2018-08-08 14:00:39
Доброго дня. Дуже дякуємо за Ваш відгук, він дуже важливий для нас, адже ми спіціально встановили функцію ІР-телефонії, щоб надавати бездоганний сервіс пацієнтам, і функція відзвону у нас автоматизована. Значить програма дає збій, будемо виправляти неполадки, ще раз дякуємо за Ваш відгук. І вибачте, будь-ласка, за незручності.
Марта 2018-07-27 13:32:00
Доброго дня!Хочу висловити подяку найкращому хірургу Олександру Васильовичу Матвіюку за виконану операцію по збільшені грудей і підтяжки! А також всій команді і адміністрації клініки "Боголюби" З першої зустрічі-консультації в мене зразу склались дуже приємні враження про високий рівень професіоналізму! Лікар відповів на всі мої запитання,ми обговорили схему операції і зпрогнозували результат! В день операції я була дуже спокійна,бо довірилась на 100 процентів! Мене дуже вразила любязність і доброзичливість всього персоналу від рецепції до операційних медсестер!Рівень клініки достойний і співвідношення ціни і якості відповідне!Результат перевищив всі очікування!Бажаю процвітання,успіхів і ще більше задоволених пацієнтів!Величезна вам подяка від мене і від чоловіка :-)
САША 2018-07-20 23:02:00
Велике дякую Ірині Юріївні, за чуйне ставлення, за професіоналізм. Гсг і гістероскопія під її керуванням пройшли майже безболісно!! Дякую ще раз
Олександра 2018-07-20 22:55:00
Доброго вечора всім! Вдячна за професійне ставлення всьому персоналу мед.центру. а особливо хочу сказати слова вдячності лікарю Ройко І.Ю. дякую вам лікарю за вашу чуйність до пацієнта та за професіоналізм. Дякую також всій бригаді, яка була в мене на гістероскопії. Все було на висоті. Анастазіолог просто золото!!!
Гоч Катерина 2018-07-20 13:45:00
Велике дякую персоналу за їхню уважність та доброзичливість) дякую Вадиму Валентинович за його золоті руки, а також хочу подякувати наркологу за мій позитивний і розслаблений стан, і за хороший сон))))Всім дякую, Ви всі професіонали своє справи)))) Сподіваюсь з Вашої легкої руки в мене все вийде. Ще раз щиро дякую за все)
Марія 2018-07-10 00:00:00
Чудова клініка, приємний персонал! Уже вдруге у вас. Враження тільки позитивні. Хочу подякувати Марищук Оресті Володимирівні. Вона дуже уважно поставилась до моєї ситуації. Лікування та її поради дали свої результати. Я вагітна, почуваюсь чудово! Бажаю клініці процвітання! Величезне спасибі за кваліфікованих і людяних спеціалістів!
Пацієнтка 2018-07-05 14:25:00
Обслуговування у клініці відмінне, проте хочу звернути увагу майбутніх пацієнтів лікаря Марищук Ореста Володимирівна. моє враження- мене розвели на гроші, а саме - на здачу необгрунтованих (в моєму випадку) аналізів, які вартували мені немалих грошей. в результаті лікар вищої категорії без постановки діагнозу виписує мені гомеопатичний препарат, який НЕ є лікарським препаратом і НЕ лікує, а також вітаміни, дефіциту яких у мене немає згідно лабораторних показників. Моя порада- будьте обачні і не дозволяйте, щоб Вас ввели в оману. мені шкода витрачених грошей і часу.
Адміністратор 2018-07-05 18:43:24
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Дуже шкода, що у Ви зробили таку оцінку консультації Орести Володимирівни. Насправді, вона не могла Вам призначити зайві аналізи, оскільки у неї немає з цього жодного зиску, всі лікарі в клініці працюють на умовах стабільної ставки, котра не залежить від кількості призначених аналізів, і це є принциповою позицією керівництва з моменту відкриття, що може підтвердити, любий теперішній чи минулий співробітник клініки. Щодо гомеопатичного лікування, то в окремих випадках, воно є значно ефективнішим класичної доказової медицини. А щодо вітамінів, то на сьогодні існує дуже мало аналізів, котрі можуть встановити точну кількість вітамінів в організмі і переважна більшість лабораторій їх взагалі не визначають. В чому Ореста Володимирівна дійсно не допрацювала, так це в обгрунтуванні призначених нею аналізів та лікування. Просимо від її імені вибачення за розчарування, яке залишилось у Вас після консультації.
Лілія 2018-06-22 12:46:00
Хочу подякувати Вадиму Валентиновичу за добре проведену лапароскопію. Респект Вам за позитивний настрій,за Вашу підтримку перед операцією та турботу після неі'. Хочу відмітити,що медичний персонал МЦ "Боголюби" є чуйними, турботливими та чудовими майстрами своєі' справи. Хай вас усіх береже Бог!!!
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх