x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Тетяна 2018-01-07 09:12:00
Вдячна Петровському Вадиму Валентиновичу,Харчук Катерині Віталіївні,Литвинюк Юрію Яковичу та всьому колективу медичному центру «Боголюби» за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким.Добре,що є такі лікарі!Шкода,що не потрапила до них швидше тоді б можливо був би позитивний результат,а так видалення маткових труб.Результат мій справді запущений і нічого зробити б іншого не вдалося.
Мирослава К 2018-01-03 12:31:00
Дякую Богу, що попала до Вадима Валентиновича. Ви врятували мені матку, коли всі інші казали, що це неможливо. Дай Вам Боже здоров'я.
Оксана 2017-12-28 17:18:00
Мы с мужем очень благодарны Вадиму Валентиновичу и всему персоналу клиники! Все очень позитивно настроены и это передаётся,ведь настрой очень важен для положительного результата. Мы делали ЭКО и всё получилось с первого раза. Теперь ждём появления нашего малыша!)
Валентина 2017-12-27 17:34:00
Рік тому я навіть і подумати не могла, що в моєму житті з'явиться диво - це моя донечка! Дивлячись на неї, мене переповнюють емоції і велика подяка лікарям МЦ «Боголюби». Вони - професіонали своєї справи! Як добре, що рік тому я до вас прийшла. Багато лікарів не могли мені допомогти, визначити діагноз, а у вас все вийшло і з вашої легкої руки я знайшла щастя. Спасибі вам.І з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Вікторія 2017-12-26 21:06:00
На перший погляд лікарі дуже привітні! Направили на лапораскопію, через трохи на планову гістероскопію після неї лікар Петровський В.В сказав, що він дуже спішить і завтра позвонять усе розкажуть, що було, ніхто не позвонив до сьогодні.В мене склалась думка, що поки ти ще не оплатиш лікування, то лікарі звертають на тебе увагу, а як заплатив то ти нікому вже непотрібна!Більше не поїду в Боголюби і не буду нікому радити! Лікування тут не дешеве, але діло не в грошах, аби вилікував, але нажаль нічим він не допоміг!
Адміністратор 2017-12-27 17:28:38
Просимо щиро вибачення від імені лікаря за те, що він Вам не передзвонив. На жаль, не в усіх випадках лікування завершується повним одужанням пацієнта.
Варвара 2017-12-25 17:09:00
Нічого мегахорошого сказати не можу. Записались на консультацію до головного нахваленого лікаря Петровського. Здали купу аналізів, УЗД (дійсно, лікар УЗД розмовляє так, наче якась шаманка, не відповідає на питання, зверхня). Після оплати купи грошей Петровський зиркнув на аналізи, не оглянув, просто почав розмовляти зверхньо, при чому дійсно, на УЗД показало підозру на поліп, на що Петровський не звернув уваги. Одразу ж сказав що потрібно робити плазмоферез і це мій єдиний шанс. При чому, вже пройшло кілька років, і пошуків лікарів і всього-всього, в нахваленому Боголюбському центрі не зробили жодних аналізів на гормони щитовидки, з я кою як виявилось є проблеми.Не знаю,я кі вони лікарі, але схоже що гроші вони беруть вправно, а відносяться під настрій
Адміністратор 2017-12-26 19:57:55
Доброго дня, Варваро, дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про Вадима Валентиновича. Професія медиків вимагає великої уваги до пацієнтів, глибокого аналізу стану їхнього здоров‘я та величезної відповідальності, іноді дійсно «сідає батарейка» та лікар не може викластись на всі 100 або може бути надто втомленим, але це точно не питання грошей. Якщо Ви вважаєте, що витратили дарма гроші на консультацію чи аналізи, зверніться за номером 0956822703, клініка поверне витрачені Вами кошти в повному об‘ємі.
Альона 2017-12-22 18:05:00
Доброго вечора!Хочу висловити свою подяку Лікарям та усьому персоналу з великої букви в Боголюбах.Особлива подяка лікарю акушеру - гінекологу вищої категорії Литвинюку Сергію Івановичу до якого я попала у важкому стані.Вся моя родина і я дуже дякуємо Вам за ваше лікування!!!!Також щиро вдячна усім медсестрам з реанімаційного та гінекологічного відділеня які завжди були поруч!!!Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я та благополуччя!!!!З наступаючими Вас святами Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!Коли хвороби знищують до тлаі тіло, й душу, і життя безцінне,ви спішите на подиху крила,в серця несете вічне і безцінне.Коли остання мрія догораі тоне, наче човник без весельця,ви несете розради і добрау келихах любові свого серця.Нелегко в світі зла і суєтибудь лікарем із щирою душею.Та світ, як пацієнт, жде доброти,і щирості, що напува пустелю.Хай Бог дає Вам сили і щедрот,і перемог на цій стежині болю,і пацієнтів гарних, й нагород,ще вищих і освячених любов'ю.
Вікторія 2017-12-22 13:27:00
Я вперше зустріла Лікарів , ( не помилилася написавши це слово з великої букви) які дійсно турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Безмежно вдячна Петровському В.В., Власюк С.А. та Литвинюк Ю.Я. Вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам успіхів у нелегкій роботі, сімейного благополуччя, здоров'я. Будьте щасливими.
Галина 2017-12-14 15:46:00
Сьогодні була у цьому закладі вперше, багато чула позитивного від знайомих, прийшла та переконалась, консультація була надана розширена, все чітко пояснили, досить привітна обстановка, буду бачити, які будуть результати лікування, на цьому етапі 9 з 10 :)
Олена 2017-12-13 16:10:00
Вдячна всьому колективу медичного центру "Боголюби", а особливо Петровському Вадиму Валентиновичу і Власюк Світлані Анатолівні, за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким. Дай вам, Боже, здоров`я за вашу працю, тактовність і людяність.
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх