x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7022 користувачів
Маріссс2015-10-11
Доброго дня. Мені призначили реаферонові свічки в піхву, і на другий день я помітила значну сухість і сирні виділення на стінках піхви, без запаху та свербіння, просто піхва настільки суха що злипаються стінки між собою, мені варто переривати лікування чи це побічна дія ліків така, що мені робити??
Вам варто звернутися до лікаря, який призначив ці свічки, для адекватної заміни препарату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2015-10-09
доброго дня!Мені 24р.2,5 місяці тому робили лапароскопію яєчника(фіброма 10*12мм)яку досліджували 4 роки,після операції результат-фолікулярна кіста,хоча мене бентежить цей результат!2 місяці збився цикл, місячні приходять на 5 днів раніше, ніж зазвичай.Сьогодні пішла на узі,результат такий : тіло матки однорідної структури ,з чіткими ,рівними контурами, розмірами 53*46*35 мм.Ендоматрій товщ. 3мм.Правий яйник розміром 35*18мм,містить гіперехогений утвір овальної форми з однорідним вмістом, розміром 8*5мм(можливо післяопераційний рубець)та кістоподібний утвір з однорідним вмістом розміром 12*10мм.Ззаду від яйника візуалізується невелика кількість вільної рідин.Лівий яйник розміроми 35*22мм.Зараз 6 день циклу.Що це за рідина та за утвори можуть бути, хочемо пз чоловіком дитину \,чи можна вагітніти?дякую
Вагітніти можна, проте зверніться на очну консультацію до гінеколога, бо треба визначитися з тим утвором у яйнику.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іра2015-10-07
Після прижигання ерозії радіохвилями через 10 днів почало кровити...чи можуть це бути місячні раніше на тиждень....чи це щось інше.....?
Таке явище можливе. Вам потрібно звернутися на очну консультацію до гінекола. При необхідності будуть призначені кровозупинні препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Танiчка.Ш.2015-10-06
Чи можна зробити штучне без чоловiка,ну тобто щоб сперма була нього,але вiн про це нiчого не знав?
Уточніть, Таня, запитання, будь-ласка. Ви, можливо, маєте на увазі інсемінацію донорською спермою? Бо якось складно уявити штучне запліднення спермою чоловіка, який "не в курсі", що здавав сперму... Чоловіки, за звичай знають, про таке.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2015-10-06
Підкажіть будь-ласка як краще зробити: чоловік проходив в вас обстеження весною, зараз хочемо записатись на консультацію до репродуктолога разом, але я не здавала ніяких аналізів останнім часом. На медогляді в мене знайшли ерозію та написали діагноз "правобічний аднексит" брали якісь мазки та на онко-клітини, але про результат мене повідомлять наврядче. Скарг в мене немає, цикл регулярний і підозрілих виділень не наблюдаю, але наполегливо сказали сдати аналізи на ТОРЧ-інфекціїї та вірус папіломи людини. Перед консультацією в репродуктолога як краще поступити? Записатись до вашого гінеколога на консультацію і мене якщо то відправлять додатково обстежуватись, а потім до репродуктолога...? Чи можна одразу до репродуктолога записатись і в той самий день пройти обстеження в гінеколога? Попередньо в нас проблема була і залишається саме в чоловікові, з цього приводу і хотіли почути думку та розглянути варіанти які б нам могли запропонувати...
Катерина, йдіть разом з чоловіком зразу до репродуктолога (Петровський Вадим Валентинович). Консультація первинна - безкоштовна. Лікар після прийому направить вас на необхідні обстеження. З собою візьміть усі аналізи, які маєте, щоб зайвого не здавати. (Попередній запис за телефоном, вказаним на сайті.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2015-10-05
доброго дня!!!!мені першого вересня зробили чистку завмерла вагітність,,а місячних досі немає,що це може бути??і що робити??
Можливо, Таня, Ваш цикл ще не нормалізувався. Якщо це викликає у Вас серйозне занепокоєння, запишіться на прийом до гінеколога (Петровський Вадим Валентинович).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2015-10-03
Добрий день!А від чого залежить така різниця в ціні за медикаменти для єко від 16 000 до 24 500.?дякую
Залежить від того, ЯКІ САМЕ медикаменти знадопляться в процесі, з огляду на стан пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2015-10-03
Доброго дня. Я вагiтна на першому мiсяцi i менi почало болiти горло, в горлi з'явився гнойничок. Скажiть чим можна полоскати горло, чи можна мазати люголю?
Можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2015-10-01
Доброго дня!!!яка ціна на сьогодні другої спроби єко з використанням д/с?І яка ціна гістероскопії (повторна після видалення поліпу)?Дякую
25 000 грн - друга спроба плюс від 16 000 до 24 500 грн - за медикаменти. 2 000 - д/c 3 000 грн - гістероскопія.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2015-09-29
Доброго дня! 17 вересня мені робили КШМ у вашій клініці, сьогодні пішли кров'янисті виділення! Це нормально ? Що робити? П'ю таблетки тренакса ( приписала лікар).
Таке може бути. Проте, бажано, аби Ви, Ірина, пройшли гінекологічний огляд з кольпоскопією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (191)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх