ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Віка2019-10-30
Болючі місячні, вже багато років на обезболюючих під час менструації. Була ерозія . В гінеколога була давно.
Віко, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Руслана2019-10-29
Після видалення кісти яєчника під час менструації дуже сильний біль в яєчнику на якому робили операцію з видалення. Чому так?
Руслана, онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-10-29
Опущение передней стенки влагалища и опущение матки.Какого вида может быть оперативное вмешательство,? Сколько лежать после операции? Цена операции?
Тетяно, це буде оперативне втручання вагінальним доступом без розрізу живота. Оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено, окрім анестезії) коштує 16 330 грн. В стаціонарі слід знаходитися 1-2 доби, в залежності від самопочуття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2019-10-29
Доброго дня)Скажіть будь ласка,чи можна провірити у вас сечовий міхур?
Так, Ольго, Ви можете зробити у нас УЗД. УЗД сечового міхура - 80 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-10-29
Доброго дня! Скажіть через скільки днів після операції по видаленню кісти Бартоліновоі залози, можна вступати в статеві відносини?
Маріє, реабілітаційний період після втручання складає 4 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ирина2019-10-29
Добрий вечер мени в 12 рокiв поставили диагноз Синдром Шерешевського Тернера принимала гормон роста. Потим в 14 рокiв гинеколог насначил гормони бо мисячни без гормону немае. Мени зараз 26 вийшла замиж и звичайно хочу дитину але на жаль без еко з донирськими ооцитам мени не завагитнити. Була у Репрудуктолога робила узи Матка розмирив 32/24/30мм яйчникив немае. Ендометрий 8. Хотила запитати чи можна вже робити еко чи треба ще пропити гормони почикати. Дякую
Ірино, по Вашому питанню необхідна лише індивідуальна консультація репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Соломія2019-10-29
Добрий день. Мене турбує біль у горлі, а саме з однієї сторони. Була в лора, там сказали, що все добре. Але періодично воно мене болить та дре. Наприклад, може після бігу почати боліти, або після їжі здається ніби слиновиділення з цієї сторони де болить підвищується і хочеться ковтати весь час слину. Скажіть, будь ласка, що це може бути та як лікувати???
Cоломіє, у штаті центру немає ЛОРа, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-10-28
Доброго дня, у мене непрохіднісьть однієї труби друга частково похідна, полікістоз яйників, скільки коштує лапароскопія щоб все це виправити? До змоги завагітніти.
Лапароскопічна операція на додатках (все включено, окрім анестезії) коштує від 13 330 грн, що залежить від складності операіції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маріанна2019-10-28
В мене був секс 20 жовтня місячні почались 25 жовтня ,але вони не такі рясні як завжди.Чи можу я бути вагітною?
Маріанно, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-10-28
Доброго дня! Я вже довгий час лікую еметріоз .і не можу ніяк завагітніти.що робити
Наталіє, Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх