x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Тетяна2015-10-19
Доброго дня! Скажіть будь ласка приблизну ціну штучного запліднення (сперма чоловіка), з урахуванням вартості медикаментів і лабораторних досліджень(1 спроба). В прайсі нічого не зрозуміла, так як про це ще мало що знаю. Які потрібно здати аналізи? Скільки часу займає підготовка до запліднення?
Від 41000 до 49500 грн (з медикаментами і т.д.). На необхідні обстеження направляє репродуктолог після очної консультації. Часові рамки залежать від стану Вашого здоров'я та даних анамнезу та обстежень. Для початку приходьте разом із чоловіком до репродуктолога. (Можливо Вас, Тетяна, цікавить інсемінація спермою чоловіка, а не штучне запліднення? То тут ціна 2000 грн без урахування вартості медикаментів.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2015-10-18
доброго дня!!підкажіть будь-ласка, які краще попити нам з чоловіком вітаміни перед плануванням вагітності???
Вам за три місяці до планування вігітності можна попити фолієву кислоту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
arhangel185@mail.ru2015-10-16
Здравствуйте,подскажите пожалуйста график работы центра,а точнее работает ли он на выходных?
У вихідні центр не працює.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2015-10-16
Доброго вечора! 9 місяців назад була позаматкова вагітність, втратила праву трубу. Цикл нормальний, аналізи та УДЗ відмінні, але вагітність так і не наступає. Як довго може не наступати вагітність після позаматкової вагітності? Можливо потрібно попити якісь медикаменти? Дякую.
Вам, Анна, треба дообстежитись на предмет прохідності лівої труби (метросальпінгографія). Можливо, вагітність не наступає через проблеми з тою єдиною трубою. Приходьте до нас на очну консультацію до Петровського Вадима Валентиновича, беріть з собою усі аналізи, які маєте.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2015-10-14
Доброго дня,!Скажіть будь ласка,після лапараскопіи можна народжувати природнім шляхом чи краще робити кесарево?
После проведения лапароскопических операций роды протекают вполне естественно, и на восстановительный период после них операция никак не влияет. Часто проблемы в родах могут вызывать те диагнозы, против которых и была направлена лапароскопическая операция. Лапароскопическая операция в анамнезе - не повод для кесарева, Інна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2015-10-14
Доброго дня! Я хотіла запитати скільки у вас в центрі,буде коштувати обстеження повне. Мені 22 роки, не можу виносити дитину і не получається. З 15 років були кісти яйника, у 18 років викидиш,у 21 років внематочна вагітність правового яичника. Так провірялась казали все добре з гінекологією. Дальше захворіла ангіною, і захворіла на гострий гломерулонефрит почок. Чи можливо обстеження у Вашому центрі? І скільки це буде коштуватиме?
Світлана, обстеження у центрі можливе. Приходьте натще на 21 день місячного циклу разом з чоловіком. Попередній запис за телефоном, вказаним на сайті. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Приблизна вартість обстежень десь біля 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маріссс2015-10-11
Доброго дня. Мені призначили реаферонові свічки в піхву, і на другий день я помітила значну сухість і сирні виділення на стінках піхви, без запаху та свербіння, просто піхва настільки суха що злипаються стінки між собою, мені варто переривати лікування чи це побічна дія ліків така, що мені робити??
Вам варто звернутися до лікаря, який призначив ці свічки, для адекватної заміни препарату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2015-10-09
доброго дня!Мені 24р.2,5 місяці тому робили лапароскопію яєчника(фіброма 10*12мм)яку досліджували 4 роки,після операції результат-фолікулярна кіста,хоча мене бентежить цей результат!2 місяці збився цикл, місячні приходять на 5 днів раніше, ніж зазвичай.Сьогодні пішла на узі,результат такий : тіло матки однорідної структури ,з чіткими ,рівними контурами, розмірами 53*46*35 мм.Ендоматрій товщ. 3мм.Правий яйник розміром 35*18мм,містить гіперехогений утвір овальної форми з однорідним вмістом, розміром 8*5мм(можливо післяопераційний рубець)та кістоподібний утвір з однорідним вмістом розміром 12*10мм.Ззаду від яйника візуалізується невелика кількість вільної рідин.Лівий яйник розміроми 35*22мм.Зараз 6 день циклу.Що це за рідина та за утвори можуть бути, хочемо пз чоловіком дитину \,чи можна вагітніти?дякую
Вагітніти можна, проте зверніться на очну консультацію до гінеколога, бо треба визначитися з тим утвором у яйнику.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іра2015-10-07
Після прижигання ерозії радіохвилями через 10 днів почало кровити...чи можуть це бути місячні раніше на тиждень....чи це щось інше.....?
Таке явище можливе. Вам потрібно звернутися на очну консультацію до гінекола. При необхідності будуть призначені кровозупинні препарати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Танiчка.Ш.2015-10-06
Чи можна зробити штучне без чоловiка,ну тобто щоб сперма була нього,але вiн про це нiчого не знав?
Уточніть, Таня, запитання, будь-ласка. Ви, можливо, маєте на увазі інсемінацію донорською спермою? Бо якось складно уявити штучне запліднення спермою чоловіка, який "не в курсі", що здавав сперму... Чоловіки, за звичай знають, про таке.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх