ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Маріанна2019-10-28
В мене був секс 20 жовтня місячні почались 25 жовтня ,але вони не такі рясні як завжди.Чи можу я бути вагітною?
Маріанно, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-10-28
Доброго дня! Я вже довгий час лікую еметріоз .і не можу ніяк завагітніти.що робити
Наталіє, Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ела2019-10-28
Доброго дня. Скільки коштуватиме видалення міоми матки. Дякую
Лапароскопічна консервативна міомектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 14 950 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дмитро2019-10-28
Доброго дня. Мені потрібно вирівняти ніс, видаленя носового хряща. Ніс постійно закладає, без каплів не можу жити. Ви робите такі операції? Яка ціна?
Дмитре, і нас можна лише скоректувати профіль за допомогою філерів. Хрящів ми не видаляємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анонім2019-10-28
Тест показав вагітна що робити дитини не хочу
Рішення з цього приводу можете приймати лише Ви. У МЦ "Боголюби" абортів не роблять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-10-28
Доброго дня. Потрiбна Ваша порада. Ще на початку жовтня дитинi ( 5 рокiв) у приватнiй лiкарнi було зроблено щеплення вiд грипу на епiд.сезон 2019-2020. Усi документи разом ми подали сiмейному лiкарю для того, щоб зробив запис в картцi щеплень дитини, однак сiмейний лiкар нам вiдмовив на пiдставi того, що щеплення вiд грипу не входить до календаря обов'язкових щеплень. Ми плануемо ще зробити дитинi щеплення вiд менiнгококу, але якщо лiкар вiдмовляеться робити про це запис, то як ми пiзнiше зможемо довести що такi щеплення у дитини були. Будь ласка, роз'яснiть якими нормативними актами передбачено робити запис про необов'язкове щеплення та чи законна вiдмова лiкаря робити запис. Дякую
Оксано, у штаті центру немає педіатра, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2019-10-28
Доброго вечора!Статевий акт 30 сек,підкажіть будь-ласка до кого звернутись 34 р.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2019-10-27
Аденома простати.загальні. аналізи в нормі.зал.сеча 170 куб.см.передміхорова залоза 48-38-42.об'єм 39,8 куб. См.РСа 3. 20.чи можна зробити операцію. Яка вона буде.відкрита.скільки буде коштувати повністю лікування і операція
Вікторе, з приводу доцільності втручання Вам слід звернутися на огляд та консультацію до оперуючого хірурга. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь
до статті Вазектомія
2019-10-27
Чи виконуєте ви вазектомію через прокол? Також хочеться, щоб в процесі стерилізації видалили якомога більший фрагмент протоки, а кіеці перевязали і припалили. Це можливо?
Василю, методику втручання Ви можете обсудити із оперуючим хірургом на індивідуальній консультації. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2019-10-27
В мене клімакс почався в 31р .Зарас мені 37 два роки в мене немає місячних взагалі .Дуже схудла з'явилочб багато хвороб.Проблеми з нирками головні болі та тривого.Брюся приймати гормональні препарати,через їхні побічгі наслідки.Що мені робити?
Наталіє, Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх