x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7039 користувачів
Марина2016-04-08
Добрий день,скажіть будь ласка після лапараскопії пройшло 8 днів, в мене то тяне то ніби колить час від часу внзу особливо як ходжу, як лежу то легше і неможу довго гуляти сил нема,це в межах норми?
Так, Марина, подібне явище після лапароскопії може мати місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-04-07
Чи робите ви у клініці операцію на діагноз кіста бартолінієвої залози? Цікавить не видалення кісти із послідуючим видаленням залози, мене цікавить чи застосовуєте технології збереження залози із формуванням нової протоки. Було два гнійних абсцеса з послідуючим хірургічним розтином, залишився рубець відповідно одна залоза не функціонує, що створює певні дискомфорти в сексуальному житті. Хочу відновити протоку чи можливо це у вашому центрі?
Наталіє, такі операції у нас проводяться, але необхідний попередній огляд спеціаліста для уточнення діагнозу і визначення можливості відновлення протоку залози.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-04-04
Хотіла поцікавитись ,це норма, що після лапараскопії по видаленню кісти яйника(пройшло 4 тижні)відчуваю тянучі болі внизу живота,переважно зліва ,там де була кіста ?
Катерино, 4 тижні ще може "тягнути", але якщо це не мине з часом, то краще звернутися до Вашого лікуючого лікаря, який робив операцію, для вияснення причин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-04-03
Добрий день.Скажіть будь ласка,чи доцільно пити Візан після проведеної лапароскопічної операції 6 років тому? Чи це вже втрачений час? Операція була з приводу генітального ендометріозу,непліддя 1.Вагітність так і не наступила.І чи потрібно можливо знову робити лапароскопію?
Наталіє, в принципі, Візан можна пити, але найкращий ефект він дає після лапароскопії. Вам варто зробити повторну лапароскопію, бо ендометріоз часто дає рецидиви і можливо є нові вогнища.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яна2016-04-03
Чи можна займатися сексом при наявності залозистого поліпу(7,2×3,1) шийки матки?
Сексом займатися можна, але поліп краще видалити, не відкладаючи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-04-02
У мене лімфома ходжкіна 2а стадія шийні лімфомузли 8місяців ремісія коли можна вагітніти?
Катерино, у випадку вагітності є ризик рецидиву захворювання, тому Вам варто врахувати думку лікуючого Вас онколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-04-02
Добрий день, хочу запитати, в мене при надавленні болить ліва грудь, скажіть, що це може бути?
Ірино, це може бути мастопатія, для уточнення діагнозу варто зробити УЗД молочних залоз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-04-01
Добрый день! Скажите перед операцией нужно провести очистительную клизму. Какими средствами вы ее проводите или пациент самостоятельно пьет слабительное?
Оксано, робиться мікроклізма "Норгалакс" ввечері і зранку перед операцією. Пацієнтка може зробити її сама після інструктажу медсестри.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-04-01
Результаты мужа: Объем: 2,0мл; Количество сперматозоидов в 1мл эякулята: 17,0*10(6); Активноподвижные с прямолинейным движением 9%, малоподвижные с прямолинейным движением 14%; неподвижные 62%. При этом у меня одна труба непроходима, вторая с спайками. Некоторые врачи советуют сразу ЭКО, некоторые - лечение. Стоит ли мне "чистить" трубы и лечится мужу (говорят, что мужчин очень долго надо лечить и интенсивно, а мне уже 30 лет) или готовиться к ЭКО? Стоимость ЭКО в прайсе - это вся сумма, или еще дополнительно надо платить за медикаменты и т.п. Мы собираем деньги, планируем к Вам ехать из другого города. Надо знать сколько собирать). Спасибо.
Катерино, з даних спермограми чоловіка можна говорити про астенозооспермію, тому йому необхідна консультація уролога. А з Ваших даних чітко не відомо наскільки прохідні маткові труби (і що викликало проблему непрохідності?). Ціна залежить від дози препаратів, які призначаються для стимуляції. Стосовно детальнішої та конкретнішої інформації треба очно проконсультуватися з репродуктологом. В Вашому випадку, скоріш за все, буде рекомендоване ЕКЗ,
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2016-03-31
Добрий день! Планую до вас на манчестерську операцію, я з області, лікар казав теба буде десь тиждень лежати ще, можете мене з орієнтувати фінансово приблизно.
Світлано, що Ви маєте на увазі під "манчестерською операцією"? У нас такого у прайсі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (247)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх