x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
надя2015-01-22
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, на який день циклу починається процедура еко. УЗД і спермограму ми вже проходили, чи потрібно здавати знову, Чи зразу потрібно їхати з чоловіком, і як краще це розпочати. буду вдячна за повну відповідь.. Дякую.
Процедука ШЗ починається на 2-ий день місячного циклу. УЗД і спермограму треба перездати. Їхати треба зразу з чоловіком.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2015-01-22
доброго дня! мала поліп поперечно ободової кишки, була проведена операція ендоскопічна поліпектомія, після операції пройшло 2 місяці, хотіла б повторно обстежитись, чи можливе таке обстеження у вашій клініці? якщо так то до якого лікаря звертатись і чи потрібно записуватись?????
Вам потрібно звернутися до проктолога. У нас в штаті проктолога немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2015-01-22
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, робила УЗД, за результатами ставлять кісти ендоцервіксу - 6мм, 7мм, міометрій неоднорідний, по задній та передній стінках виражені ділянки ендометріоїдної гетеротопії. Товщина М-еха - 5,1мм. В ендометрії візуалізується поліп типу фіброзного - 6,2мм., що робити дальше, чи Ваша клініка займається вирішенням подібних проблем. Яка вартість обсеження і лікування.
Рекомендоване видалення ендометроїдних вогнищ. У нас такі операції проводять. 5000грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
А---2015-01-21
Підкажіть будь-даска як правильно підготуватись до сдачі аналізу на каріотип+ху? І чи необхідно попередньо записуватись? Аналогічно чи необхіден попередній запис на УЗД?
На каріотип можна здати кров у пн, вт - з 9 до 15, у середу - до 12 год. Краще натще. Можна без запису.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2015-01-21
доброго дня, у мене кіста бартолінової залози, ніякі міри не допомагають, постійно набирається, робила два рази надріз, прошла курс антибіотиків,нічого не допомагає, проходить деякий час і знову те саме, хотіла би пройти консультацію по цьому питанню і дізнатись про можливість операції і вартість послуг
Такі операції у нас проводяться. Вартість - 3000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлия2015-01-20
Здравствуйте!!!!!У меня вопрос,может ли быть мата двойная?Может я не так выражаюсь,мне сказали что в матке перегородка,нужно лечение.......А у моей знакомой,плод развивался в одной половине,в итоге все нормально выносила ,и родила.........
Бачте, Юлія, це все дуже індивідуально і залежить від вираженості патології.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-01-20
Доброго дня..якщо проблеиа в тому ,що я не можу завагітніти,в більшосі в чоловікові,то до вас можна приїжджати обстежуватися,чи ваша клініка спеціалізується більше на жіночому безплідді?дякую.
Можете приходити разом з чоловіком. У нас прийом веде і уролог і гінеколог.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-01-20
Рік назад мені призначали Дуфастон з метою лікування.Виділення (місячні) були великими...на даний момент я знову приймаю Дуфастон..але місячні в перший день тільки більш менш значні....а в інші дні мені вистачає щоденної прокладки....в чому причина ..дякую....
Тетяна, треба дивитися на картину гормонального фону вцілому.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2015-01-19
Доброго дня!!!!!!Скажіть будь-ласка чи можна приймати такі ліки: солізим форте,хілак, спазмомен, йогурт аптечний, при плануванні вагітності????????Дякую.
Так, Іра, ці препарати приймати можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-19
Підкажіть будь ласка, яку самедозу фолієвої кислоти потрібно пити і скільки разів на день при вагітності? Маю звичайну відчизняну фолієву кислоту по 1 мг
Можна її пити по 1 табл. в день.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх