x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7017 користувачів
Ірина2014-08-27
Добрий день розшифруйте будь ласка УЗД.Я дуже налякана...Сказали кіста( Але те все іншу не розумію що пише(Дуже дякую! Матка та яєчники. Метод обстеження трансвагінальний. Дослідження пров. на 21 день циклу. Матка в ентелфлексіо. Форма матки звичайних розмірів, довжиною 49 мм, попередньо-задній розмір 40 мм. Контури чіткі, рівні. Шийка матки без паталогічних особливостей, діаметр 21 мм, довжиною 33 мм. Ехоструктура звичайна. Церквіальний канал діаметром 2.5 мм. Біометрій однорідний. Ехогенність міометрію звичайна. В структурі передньої стінки нарівні. Перешийка матки візуалізується інтрамуральний вузол, розміром 12*10 мм. Ехогенність отвору нормальна, структура однорідна. Васкуляризація виражена по периферії отвору. Едметрій розміщений симетрично. Ендометрій не гіперплазований (товщиною 8,5мм). Структура ендометрію без змін, відповідає пізній секреторній фазі циклу. Правий яєчник розміром 39*45 мм. Розміщення яєчника типове. Контури нечіткі. В структурі правого яєчника візуалізується отвір кульковидної форми, діаметр 40 мм. Контури чіткі, рівні Капсула довжиною 2,5 мм з ознаками васкуляризації. Структура отвору неоднорідна, гіперехогенна (рідинно-тканинний отвір). Лівий яєчник чітко не візуалізується (за рахунок пневматизації кишківника). В дугласовому просторі визначається не велика кількість вільної рідини Висновок УЗ-ознаки кісти (дермоїдної?) правого яйника.
Ймовірно має місце ендометріоїдна кіста і це може Вам заважати завагітніти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-08-26
Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можна рахувати першим днем місячних, день коли після обіду пішли незначні виділення, а вже вночі відбулись рясні виділення ? Тому що,хочу до вас записатись на 21 день, але вагаюсь який з двох днів вибативибрати
Після обіду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ІРИНА2014-08-26
Доброго дня. ДУЖЕ ХОЧУ ЗАВАГІТНІТИ. Скажіть будь ласка, чи потрібно мені здавати які аналізи, якщо фолікулометрія показала що овуляція у мене є. Якщо так, то які.
Можете здати аналізи на гормони, гепатити та TORCH-інфекцію. Прийдіть на очну консультацію до репродуктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-08-26
скажіть будь ласка,чи можуть після аборту або чистки забитися труби.
Так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-08-26
скажіть будь ласка,на коли можна записатися до репродуктолога, і які дні прийомні.
Субота та неділя - вихідні. В інші дні робочі години з 9 до 15.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2014-08-25
Доброго дня! Ящо у чоловіка олігоспермія чім можна підняти показники аналізів???
Можна. Нехай чоловік звернеться на очну консультацію до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-08-24
Доброго дня! 22.08.14р. під час УЗД обстеження, в мене виявлено два субсерозних фіброматозних вузли на матці, а також збільшений лівий яйник з антральними фолікулами, розташований за маткою. Мені 32 роки. Про що це може свідчити і чи можна у вас пройти обстеження, якщо можна, то коли? Дякую.
Це сводчить про фіброміому. Ви можете у нас дообстежитися і пролікуватися. Можете прийти у будь-який зручний для Вас час, проте не варто затягувати свій візит, оскільки фіброміома має схильність рости.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-08-21
добрий день! вагітність - 4 акушерських тижні. Зробили УЗД, яке показало плідне яйце 3 мм і тонус матки. Відчуваю тягучі болі внизу живота, які нагадують менструальні болі, а також віддає біль в поперек. Лікар прописав Йодафол. Але біль не припиняється. Порадьте, які ліки можу ще прийняти, наприклад, Папаверин, Но-Шпа, Урожестан, Магній B-6 без результатів аналізів? Тому що на косультацію лікаря потраплю тільки через 4 дні. дякую.
Таня, Вам уже призначили повний комплекс, єдине, що ми можемо ще порадити - дотримуйтеся суворого постільного режиму!
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Танюша 22352014-08-21
Доброго дня.Скажіть будь-ласка скільки коштує ЕКЗ, чи потрібно перебувати в стаціонарі і скільки днів.Дякую. 2235
Ціна - 34 440 грн. Перебування в стаціонарі 1-3 дні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2014-08-20
Доброго дня! Чи можна приймати настій борової матки без призначення лікаря? і чи може вона допомогти в безплідді. Лікарняні аналізи всі в нормі і в мене і в чоловіка.
Можете приймати. Офіційна медицина у чарівну дію борової матки не вірить.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (171)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх