x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
лена2015-02-03
Чи можна у вас здати аналiзи на тест на батькiвство
Так, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2015-02-03
Добрый день. У меня миома огромных размеров. Рекомендована операция. Живу в другой области. Хотела бы к вам приехать на операцию. Что бы приехать, пройти обследование и сразу остаться на операцию. Такое возможно? И с кем это лучше обговорить?
Марина, конечно, такое возможно. Для этого Вам необходимо сделать предварительную запись по телефону (099) 44-55-404. По этому же номеру Вы можете получить консультацию по интересующим вопросам.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-02-03
доброго вечора..у п*ятницю уролог приймає?Тому що хочемо їхати..дякую.
Тетяна, уролог у п ятницю приймає, проте, перш, ніж їхати, Вам необхідно записатися на прийом до уролога за телефоном (099) 44-55-404 і уточнити, чи є вільні місця на консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2015-02-03
Скажіть будь ласка,а у вашому центрі для внутріматкової інсеминаціїї донорську сперму використовують заморожену чи свіжу?дякую.
Заморожену. Свіжу використовувати не можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксан2015-01-30
Добрий день!Чим краще підмиватися під час вагітності? Скільки коштує 3 спроба?
Лактацид феміна плюс. 27 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2015-01-29
Добрый день!!! Скажите пожалуйста, чем причина отсутствии овуляции?
Возможных причин отсутствия овуляции множество. Например, ожирение или слишком низкая масса тела, большие физические нагрузки, гиперпроактинемия, дисфункция щитовидной железы (гипертериоз, гипотериоз), стресс, анорексия или булемия, частая смена климатического пояса.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2015-01-29
Доброго вечора!!!У мене така проблема, я ми вже один рік не можемо завагітніти, а зараз затримка вже тривалий час і я робила тести, але тест негативний.І таке питання чи у вас у лікарні можна пройти обстеження мені і чоловіку, та яка приблизно ціна обстеження на двох?
Марія,запишіться до Петровського Вадима Валентиновича за телефоном (099) 44-55-404. Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Після консультації лікар направляє на необхідні парі обстеження. Скоріш за все вам доведеться здати аналіз крові на гормони, а чоловікові - спермограму, крім того - вагінальне УЗД плюс аналіз на гепатити, СНІД, TORCH-інфекції. Орієнтовно обстеження перед вагітністю коштуватиме порядка 2000 - 2500грн. Краще було б, аби ви приїхали на 21 день місячного циклу, а чоловік підготувався до здачі спермограми (виключити за 5 днів до аналізу: алкоголь, медикаменти, статеве життя, мастурбацію, гарячі ванни та сауну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2015-01-28
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, що може бути і чи варто наводити паніку? Сьомий день немає місячних, тест показав негативний результат, також час від часу за ці дні відчувала потягування в низу живота.
Зробіть ще пару тестів. Якщо негативні - йдіть, Віка, на УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-01-28
Доброго дня!У мене затримка місячних,зробила тест - позитивний. Я знаю що мені потрібно здати аналіз крові, щоб точно знати, чи я вагітна. Потрібно ще якісь аналізи здавати і скільки це буде коштувати?
Тетяна, щоб ОСТАТОЧНО впевнитися чи ви вагітна, достатньо ще раз пройти тест. Кров здавати не обов'язково. Але якщо Вам дуже хочеться, то можете здати кров на хоріонічний гонадотропін - 99 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Любов2015-01-26
Добрий день.Чи діє у Вас державна програма ЕКО?Що для Цього потрібно?
Ні, державна програма у нас не діє.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх