x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7017 користувачів
Інна2014-08-05
Доброго дня)Звертаюсь до Вас з такою проблемою,у мене минулого року в грудні на 4,5 місяці вагітності,відійшли води.Так і ніхто мені толком нічого не пояснив,чому, так трапилось??!!.За тиждень до цього всього я була на УЗД, мені там написали ІЦН, але ж знову нічого не сказали що це таке?!У мене за 2 тижні шийка матки скоротилась на 11 мм.Скажіть будь ласка, в подальшому при наступній вагітності щоб цього не трапилось,що мені перш за все потрібно зробити?Дякую
Інна, при ІЦН шийку матки підшивають або накладають кільце, щоб її укріпити. Вам потрібно додатково обстежитися на TORCH-інфекцію і здати кров на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2014-08-05
Добрий день.Мені 25 років,я замужем вже 7 років і немає дітей,лічилась в місцевих лікарів,вони не знаходять причини,постійно кормили гормонами , найбільше пила капсули Утрожестан,але в мене від них не ставало сили і я засинала, єдине що знайшли в мене це гормональний збій показник Прогестерон 0,чи може тільки це бути причиною, і чи можливо це вилічити?
Прогестерон - один із головних жіночих гормонів. Його недостатність може бупи причиною безпліддя. Вам варто звернутися на очну консультацію для додаткової діагностики та лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маргарита2014-08-04
Доброго дня. 24.06 в вашому центрі робили лапароскопію (виявленні спайки та ендометриоз).далі мала би бути гістероскопія - але вже 04.08, а місячні не наступають.Чи це норма чи треба звернутись до лікаря?Дякую.
Про всяк випадок Вам треба зробити тест на вагітність. При негативному результаті зврніться до лікаря, який робив операцію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2014-08-01
Чи можна у вашому центрі перевірити труби на прохідність, яка ціна цієї процедури?
Можна. 500грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-08-01
Доброго дня. Мені 27 років. Є міома діаметром 2 см. Також галакторея. Намагаюсь завагітніти. Чи буде корисним для мене скинути трошки вагу? Зараз при рості 163 см важу 65 кг. За останні 3 місяці я набрала 6 кг. Чи можуть мої болячки сприяти накопиченню лишньої ваги?
Доброго дня. Так надмірна вага є частим супутником безпліддя і гормональних порушень і схуднути Вам буде корисно, а також варто налагодити гормональний фон, а саме гіперпролактинемію, оскільки у Вас є галакторея.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2014-07-30
Доброго дня!!! Перший день попередньої менструації 24,06 приймаю флутафарм з 10,06 і ці місячні почались 29,07 і тяне низ живота також були ниючи болі живота в середині циклу!!! В чому може бути причина?
Можливо цей біль пов язаний із виходом яйцеклітини (овуляція).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-30
чи може після користування тампонами виникнути молочниця?
Теоретично - так, якщо не дотримуватися правил гігієни, чи тампон містив ароматичні включення і спровоковано було порушення рН піхви.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2014-07-28
Скільки буде коштувати інсемінація спермою чоловіка з врахуванням медикаментів і досліджень?
1250 грн. без урахування вартості медикаментів і лабораторних досліджень. Необхідні обстеження призначає лікар після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2014-07-27
Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки часу займає еко ? Чи потрібні завчасні приготування до еко?
Це залежить від тривалості протоколу. Близько 3-х тижнів. Приготування не потрібні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-25
а якщо терапія триває 150 днів????????????який ризик для дитини при вживанні антибіотиків?
При такій тривалій терапії, звичайно, існує ризик для здоров'я плоду. Негативні зміни можуть мати місце на генетичному рівні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (171)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх