x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Мария2015-01-14
Яка саме потрібна фолієва кислота? Спеціально для вагітних як біологічна добавка чи немає різниці? Чи можливо підкажіть назву препарату? Дякую.
Марія, різниці немає. Можна купити просту вітчизнану "Фолієву кислоту", не переплачуючи грошей за зайві БАДи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Татьяна2015-01-13
Доброго дня! Скажіть будь ласка коли краще приїхати на прийом..! Діагноз - Дифіцитна анемія важкий ступінь. Гемоглобін - 62. До якого лікаря краще звернутися ?
При важкому степені анемії слід звертатися до гематолога. У нас в центрі немає спеціаліста такого профілю, нажаль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
anet2015-01-13
доброго время суток! беременность 5 акушерских недель. анализ: бета-хгч пренатальний - 14686 мЕд/мл. медиана - 1398 мЕд\мл. МоМ - 10.505. ответьте пожалуйста: почему уровень МоМ такой высокий? какие могут быть причины этого? заранее спасибо.
Доброго часу доби. Високий рівень МОМ може свідчити про наявність ризику хромосомних аномалій, але Вам варто дообстежитись для встановлення точного діагнозу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-12
Тест показав вагітність...Підкажіть будь ласка коли краще чи можливо відразу потрібно звертатися до лікаря?Вагітність приблизно 5 тижнів.
Якщо немає ні проблем , ні запитань до лікаря, то звернутися перший раз можна у 12 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аля2015-01-12
Доброго дня! обстежувалась в Благодарі, виявили гідросальпінгс і направили до Вас на лапараскопію, я не з Луцька, в який день циклу краще приїхати на операцію?
Аля, день циклу принципового значення не має. Приїздіть, коли Вам зручно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина_В2015-01-11
Добрий день! Підкажіть будь-ласка чи потрібно записатись на прийом і мені (в мене ніби то все добре, аналізи чисті і нічого не торбує) і чоловіку, якщо по останнім даним в чоловіка погана сперматограмма (не знайшли сперматозоїдів, малого розміру яєчка, але немає інфекцій та запалень) ? Чоловіку необхідно потрапити до уролога-андролога, так? Підкажіть як звати лікаря і телефон? Чи можливо буде повторно здати сперматограму і всі інші аналізи там одразу на місці? Є спеціально облаштована кімната? Чи є можливість зробити біопсію яєчок?
Уролог-андролог: Мурашкевич Володимир Степанович. (099) 44-55-404 - запис за цим телефоном. Можна здати повторно спермограму і інші аналізи. Кімната спеціально облаштована є. Біопсію теж можна зробити. До уролога чоловік іде сам, а потім до репродуктолога - Ви з ним разом. (Консультація репродуктолога безкоштовна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
А---2015-01-11
Підкажіть будь-ласка який з методів теоретично зможе допомогти завагітніти моїй дружині, якщо в мене дуже мала кількість сперматозоїдів - всього кілька шт. І яка його вартість? Місцевий лікар виписав наступні препарати: трибустим, зиман та енат. Наскільки вони дієві і чи зможуть дійсно покращити якість сперми?
Теоретично і практично завагітніти Вашій дружині без викоритання донорської сперми можна, застосувавши програма екстракорпорального запліднення шляхом інтраплазматичного введення Вашого єдиного сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI) (з урахуванням вартості УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, пробного переносу, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки)- 36400 грн. На рахунок ефективності згаданих препаратів Вам краще проконсультуватися на очному прийомі з урологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2015-01-10
Підкажіть будь ласка чи обовязково пити фолієву кислоту під час вагітності?(перші тижні). І чи можна фарбувати волосся і продовжувати нарощувати нігті?
Фолієву кислоту пити БАЖАНО, проте якщо Ви не хочете, то ніхто Вас до цього не змусить. Фарбувати волосся можна, а нарощувати нігті - ні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2015-01-08
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи можна у вашій клініці зробити пластику уздечки на пенісі?
Нажаль, Андрій, зараз ми урологічні операції не робимо, але плануємо робити приблизно через півроку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леоніла2015-01-08
Добрий вечір. Мене турбують гострі болі яїчників та нирок. Місцеві лікарі після курсу лікування притупили біль котра не задовго почалася знов, сказали що це не можливо.шукаю поради у вас.
Леоніла, Вас потрібно дообстежити, лише тоді ми зможемо Вам допомогти. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх