ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7838 користувачів
Нина2020-04-18
Доброго дня. Сьогодні у мене 13 день затримки. Остання близькість була 23 лютого без еякуляції. Потім 3 березня була менструація, начебто нічого незвичайного в ній не було, все як завжди. Після, самопочуття було нормальне, як завжди. Перед затримкою в мене були 1 день виділення як перед менструацією і тянуло живіт. Мій цикл бул не зовсім регулярний. Я користуюся програмою "Flo" (жіночий колендар), і він вирахував довжину циклу в 33 дні. В мене він міг тривати 28-29, 33-32-35 днів. Найдовша затримка була 5 днів, а так або взагалі не було її, або 1-2 дні (рідко). На 3-4 день цієї затримки, я почала дуже нервувати, від нервів аж трусило (я ще не готова просто), думала, що вагітна, почала читати симптоми вагітності, і у мене уже піднялась температура до 37 (в ті дні коли я почала думати і переживати), але зробила тест (на нього просто треба було спустити сечу, і чекати. Чутливість 10. Його я робила на 9 день затримки) була одна полоска. Тоді я заспокоїлась і почувала себе чудово. Консультувалась онлайн з гінекологом, вона казала що я себе накручую, і потрібно відпустити ситуацію на декілька днів. Проблема в тому, що на 8 чи 9 день затримки, я почала відчувати дискомфорт у нижній лівій частині живота. Таке відчуття було ніби вздуття. Я не звертала на це увагу. Зараз же, я починаю дуже переживати, що з жіночим здоров'ям не все добре. Мені 18 років. Симптомів вагітності не було. Ні тошноти, ні дивних виділень, груди такі як були і нічого не виділялося. Я почала нервувати знову уже як два дні (сьогодні 18 квітня), і знову відчуваю температуру, поміряла- 37,1. Ще я міряла базальну температуру тіла десь на 6 день затримки, була 36,6. Зараз до лікаря йти небезпечно через карантин, і я не знаю, що мені робити. Допоможіть будь ласка, можливо я щось погано пояснила, можете задати питання на яке я чесно відповім. Можливо температура в мене через нерви (бо я помічаю її, як починаю переживати). харчування, настрій все як було. Зараз єдине, що я відчуваю- це дискомфорт у низу живота зліва. У день менше відчуваю коли ходжу (може просто не менше звертаю увагу) це не схоже на біль, і сильно не докучає. І сьогодні температура є...
Ніно, для діагностики вагітності Ви можете скористатися ще кількома високочутливими аптечними тестами, або здати кров на хоріонічний гонадотропін. Онлайн ми не можемо вияснити причину Вашої проблеми. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів, зробити УЗД органів малого тазу, здати мазки. Під час карантину центр працює у звичайному режимі. Запис до гінеколога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2020-04-17
Добрий день.Вагітна на 29 тижні, поправилася на 7 кг за сім місяців.Зараз вага дитини 1750 г це занадто багато і чи шкідливо для дитини?
Мар'яно з цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікарем, який веде Вашу вагітність, оскільки від ознайомлений із Вашим анамнезом і тривалий час спостерігає динаміку стану.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-04-17
Здравствуйте , больше месяца назад сделали криодеструкцию. Прописали начать пить в первый- второй день месячных после крио Дроспифем 30. Пью его уже около месяца . До крио и приёма таблеток никаких проблем не было. Недели полторы-две назад началась с трудом заметная боль внизу живота. Сегодня же боль сильная, приступообразная, не похожа на боль перед месячными Хватает внизу живота и режет, через несколько секунд отпускает. Что мне делать? Что это может быть? Может ли быть побочка от приёма таблеток?
Так, Юліє, серед переліку побічних ефектів препарату при його тривалому прийомі в інструкції зазначаються абдомінальні болі. Стосовно доцільності його подальшого прийому проконсультуйтеся у лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий день. Хочемо робити ЕКО у вас,з чого почати,до кого звернутись?
Оксано, Вам разом із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-04-17
Добрый день! Пожалуйста, помогите разобраться. Поступила в гинекологическое отделение 20 февраля в 6 недель беременности с небольшим кровотечением, затем были мажующиеся выделения коричневого цвета, на смену которым пришли желтые. Поставили угрозу прерывания. После первичного осмотра гинеколог заметила полип, УЗИ не подтвердило. Лечили Прогинорм ОВО 2х200, Прегнамагнекс, Фолиевая кислота, Эмфатал, Но-шпа, Вибуркол. Анализ на бакпосев был хороший, ХГЧ тоже, щитовидка в порядке. После плохого мазка в отделении врач назначил свечи Лименда, на 6-й день после свечи появилась капля крови. УЗИ показало, что с эмбрионом все нормально, отслойки нет. При посещении участкового врача (срок уже был 12 недель) обнаружен полип, УЗИ-скрининг у другого специалиста подтвердило полип в цервикальном канале, ребенок развивается без каких-либо хромосомных и других аномалий и отклонений. Мазки были идеальные, общие анализы мочи и крови тоже, генетический скрининг отличный, желтые выделения прекратились, но после колькоскопии врач поставит дисплазию, какая степень ничего не уточнял, при этом обратил внимание, что полипа уже не видно. Пришли анализы, которые меня пугают. Беременность очень долгожданная и желанная, не беременела больше шести лет, возраст – 36 лет. Чувствую себя неплохо, токсикоза особого не было, герпесом не болела, гепатит – отрицательный, липидограмма – отличная, ЭКГ – все в норме. Последний осмотр у гинеколога был в сентябре 2019 – ничего не было обнаружено. Срок беременности на данный момент – 15 недель. Пугают онкодиспансером. Два месяца непроходящая депрессия из-за бесконечных анализов и «пугалок». Результаты анализов крови: anti-Toxo IgG скринінг 24.70 anti-Toxo IgM 0.043 anti-HSV(1+2) IgG, скрининг 9.82 anti-CMV IgG, скрининг 3.98 anti-CMV Ig M 0.10 anti-Chlamydia trachomatis IgA 0.14 anti-Mycoplasma hominis IgG 0.10 anti-Ureaplasma urealiticum IgG 0.10 anti Mycoplasma pneumoniae IgM 0.10 Результаты ПЦР: Наименование Результат Ед. Норма Откл. 2010.ВПЧ высокого онкогенного риска (HPV, типы 16,18,31,33,35,39,45, 52, 58,59, 67), определение ДНК Не обнаружено --- Не обнаружено 20361. Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), Mycoplasma genitalium (Микоплазма гениталиум), Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (качественное) - Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Mycoplasma genitalium (Микоплазма генеталиум), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (уроген-й соскоб) Обнаружено не обнаружено Спасибо огромное, уже не сил.
На даний час, з огляду на результати аналізів та обстежень, у Вас здорова вагітність, Вам варто менше хвилюватись, для майбутньої дитинки важливо, щоб мама була в хорошому настрої.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2020-04-17
Доброго дня. Підскажіть будь ласка! Я приймаю гормональні таблетки "Медіана" вже досить давно і під час прийому таблеток пішли місячні до завершення прийому залишилося 3 дні! Це щось серйозне? Що мені робити?
Софіє, зверніться з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Яка ціна анестезії
Анестезія коштує 3 337 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2020-04-16
Доброго дня в дитині 3 роки в паху маленька гулька як горошинка яка рухається,що це може бути?
Олено, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться до дитячого хірурга. Педіатричного напрямку у центрі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна
до статті Атерома
2020-04-15
У мене атерома на крилі носа.Зазвичай пишуть що вона безболісна,а в мене болить ,таке чуство наче нарив,що мені робити?
Ніно, Ви можете звернутися на консультацію до хірурга, щоб визначитися із терапевтичною стратегією. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1217)
 • Неля Доброго дня,цитологічне заключення від ескулаб:HSIL(CIN 2,ознаки HPV)чи лікується у вас?якщо так,то як проходить лікування?дякую
 • Alina Хочу подякувати за професіоналізм чарівній гінекологині Олесі Олесівні. Це скарб цієї клініки - бережіть її. Позитивний підхід, доказова лікарка. Все роз'яснить і пояснить. Не призначає зайвих аналізі...
 • Аліна Чоловік хворий на цукровий діабет. Чи можливо завагітніти?
 • Інна Доброго вечору, підкажіть будь ласка, якщо є пролапс передньої стінки, чи потрібна операція? Якщо так , то який післяопераційний період відновлення?
 • Олександра Найщиріша подяка лікарям Вадиму Валентиновичу , Катерині Віталіївні , Андрію Васильовичу ,операційним медсестрам ,всьому медичному персоналу за високий професіоналізм , компетентність,толерантність , ...
 • Алиса Підскажіть будь ласка затримка 22 дні,є якісь таблетки що б перервати вагітність
 • Дуже вдячна лікарю.Була вперше на операційному столі))Все пройшло добре❤️ Супер лікар
 • Ник Приєднуюся до скарги Тараса.Процедуру,по видалення куперозної сітки,робив у лютому 2024.Ситуація ідентична до тієї що описана вище.Видалення кс проводилося лазером.Дзеркала дійсно в кабінеті немає(нап...
 • Катерина Чи можна на узд побачити проблеми з внутрішніми органами плоду (18 тиж.) якщо діагноз синдром ПатауІ чи може вижити така дитинка?
 • Доброго дня, Наталя, 48р. Міома по задній стінці матки 47×44мм, з інтранодулярним судинним малюнком, чи потрібно видаляти матку? Чи ж альтернатива?
 • Христина Скажіть будь ласка чи можна на консультацію до гінеколога Петрівського з дитиною 15 років?
 • Тетяна Хочу щиро подякувати Євгенії Володимирівні за високу професійність, людяність, чудовий лікар, рекомендую
 • Anastasiya Дуже дякую Ірині Ройко ,за чуйність та компетентність,професіонал своєї справи та чудова людина.
 • Світлана Хочу висловити слова подяки лікарю гінекологу Ройко Ірині! Дуже досвідчений, кваліфікований фахівець, дохідливо пояснює що не менш важливо) Все чітко і по справі. Доброзичлива, мила, приємна як людина...
 • Анна Доброго дня,чи є у вас можливість транспортувати сперму чоловіка з Польщі,щоб зробити у вас ЕКЗ?
 • Тетяна Добрий день! Хочу щиро подякувати персоналу медичного центру за проведену операцію!Особлива подяка і величезна повага Вадиму Валентиновичу та Каті Віталіївні!!!Це справжні професіонали своєї справи, ч...
 • Валерія Щиро вдячна лікарю Петровському, за його золоті руки. 1.05 зʼявився на світ наш малюк. До цього часу 1.5 безуспішно проходила по лікарям, потім порадили цю лікарню. Дівчата, якщо у вас є якісь проблем...
 • Іванна Операція була вперше, пан Назар до і після проявляв людяне відношення та професіоналізм, налаштував на позитивну атмосферу, що допомогло абстрагуватись від негативних думок. Дякую за підтримку, і хор...
 • Софія Хочу подякувати Ройко Ірині Юріївні -прекрасний лікар. Дуже чуйна ,уважна , завжди відповість на всі питання,зайвого ніколи не призначає. Відчувається що людина дійсно професіонал і горить своєю справ...
 • Галина Доброго дня. Два тижні тому в одній із лікарень свого міста мала операцію з приводу видалення поліпа ендометріоз( гістероскопія). За результатами гістології п'ята частина поліпа з апиповими клітинами....
Наші партнери
Вверх