x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7062 користувачів
Софія2019-03-31
Добрий день.Цикл 38 днів .Статевий акт був на 28 і 33 днях циклу.Яка ймовірність завагітніти? ДЯКУЮ
Софіє, ймовірність завагітніти невисока.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-31
Привіт В мене дворога матка з перетинкою У вересні 2018 року робила у вас гістероскопії удаляли перетинку Потрібно приїзджати на перевірку?
Ірино, Вам обов'язково слід приїхати на перевірку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Єлизавета2019-03-30
Я маю запитання до гінеколога. Скажіть будь ласка,якщо у мене декілька тижнів виділяються жовто-зелені виділення з піхви , дуже болить у сечо-статевій ділянці а також болить анальний отвір. Що це значить і що мені робити?
Єлизавето, Вами описані симптоми запального процесу. Зверніться до гінеколога на огляд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-30
гнойные образования у губ, между пальцами и на женском половом органе, что это, так вылечить?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зой2019-03-30
Доброго дня!скажіть будь ласка,у вашому центрі проводять операціі по видаленню жовчного міхура,вартість операціі
Так, Зоє, лапароскопічна холецистектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 10235 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-03-30
Доброго дня! у мене були 3 вагітності.Перша - менінгоцеле у 12-13 тижнів, друга - завмерла у 5-6 тижнів,третя- анембріонія.Каріотипи аналізів у дгугого і третього плода недобрі.Каріотипи мої з чоловіком у нормі.Інфекцій немає,тромбофілія в нормі.Чи варто здавати аналіз на HLA -гістосумісність.
Людмило, з цього приводу Вам варто проконсультуватися з генетиком. На жаль, у нас в центрі немає в штаті такого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маряна2019-03-30
Чи можна у вас зробити операцію інтрамуральної фібріоми матки великого розміру (118мм на 50мм)зі збереженням органу?
Мар'яно, відповідь на це питання можна дати лише після огляду. Зверніться до спеціалістів центру. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-03-29
Доброго дня! У мене виявили гіперплазію ендометрія, пропонують ввести в «штучний клімакс». Чо доцільна така терапія при цьому захворюванні? Мені 35 років, вагітності не було.
Оксано, у Вашому випадку необхідна індивідуальна консультація гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Любов2019-03-29
Після незазищеного сексу десь на наступний день почалися кровянисті виділення. До місячних ще трохи більше тижня. Виділення не такі як при місячних бо в не такій кількості, але при цьому і сексом не зайнятися бо є кров. Живіт не болить як при місячних але дискомфорт якийсь відчуваться, переважо тягне низом живота. Що це може бути, вагітність чи це якась хвороба?
Любове, щоб вияснити причини такого стану, Вам необхідно пройти гінекологічний огляд та відповідні діагностичні обстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-03-28
Доброго дня! Моєму дідусеві (81 рік) на правому оці робили операцію по видаленню катаракти два роки тому. Зараз почався свербіж в цьому оці. Порадьте, будь ласка, чим можна прокапати око, щоб пройшов цей свербіж. Більше ніяких скарг немає. Дякую!
Ірино, на жаль, в центрі немає офтальмологічного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (326)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх