x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Оксана2019-07-23
Добрий день. Скажіть будь-ласка чи лікується загин матки і чи можливо при цьому завагітніти?
Ні, Оксано, не лікується, проте завагітніти можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-23
Доброго дня! Така проблема лікувалася в стаціонарі гінекології з діагнозом : апоплексія лівого яйника ( але не сильно виражена 12 мл було в поза матковому просторі) Після виписки призначили КОКи «Силует» далі по циклу пішли місячні з 05.07.2019 і тривають ще досі на сьогоднішній день 23.07.2019 це вже 19 день циклу і виділення йдуть при тому дуже виражені схваточні болі в животі + вживаю весь час КОКи . Підскажіть, що робити чи до кого можна було би звернутись. Дякую!
Тетяно, Вам обов'язково слід зробити УЗД, а далі - консультація гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-07-23
Скільки коштує видалення поліпа ендометрію?
Оксано, вартість втручання орієновно становить 5500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Орися2019-07-23
У мене був нарив гнійний великий потім він зійшов але шкіра не вся розрівнялась залишилась гулька що робити чи до кого звертатись, треба різати?
Орисю, уточніть, де саме у Вас був нарив.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2019-07-23
Доброго дня. Чи роблять у вас ПГД ембріонів перед підсадкою. Яка вартість ЕКЗ з ПГД. Чи гарантує це повністю здорових дітей
Ні, Ганно, у нас не роблять ПГД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-07-23
Яка ціна лікування ерозії апаратом ФОТЕКЕА 141
Тетяно, у нашому центрі таким апаратом не користуються.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліна2019-07-22
Доброго дня) Підкажіть,будь ласка,через який час після операції (видалення однієї маткової труби) можна планувати вагітність?
Ліно, строки залежать від об'єму проведеного втручання. Ці рекомендації Вам має надати оперуючий лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тина2019-07-22
Доброго дня. На 18 день циклу з'явилась кровотеча, це не місячні, бо болей ніяких не відчутно, груди не болять. Через 2 дні завершилось, що це може бути??? Чи треба бігти до лікаря? Статевих відносин не було.
Тіно, обов'язково проконсультуйтеся з гінекологом для визначення причин виникнення виділень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2019-07-22
Доброго дня. В мене затримка 3 дня. Минулі місячні почались на 35 день циклу (в мене був стрес, тому з місячними пішов такий збій) але проходили вони як завжди, нічого дивного не було. А останній статтевий акт був приблизно 2 місяця тому. Тест ще не робила. Що порадите? Чи може бути таке що я вагітна???
Ольго, якщо у Вас є підстави підозрювати вагітність, Ви можете скористатися кількома високочутливими аптечними тестами, або зробити УЗД, чи здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Веронія2019-07-22
Доброго дня, яка ціна Еко +ICSI + медикаменти, тобто всі витрати. Який процент, що я завагітнію. Вразі невдачі який процент коштів вертається. Завагітніла і потім стався викидень, як тоді з коштами? Чи є бонусні програми?
Ціна ЕКЗ для всіх пар 31000 грн (пункція, запліднення, культивування). Далі - плюс ціна медикаментів. Дозування препарату залежить від віку жінки, оваріального резерву, АМГ. Відсоток вагітностей з першої спроби - 35-40%. Якщо Вам не буде проводитися процедура переносу, в зв'язку із поганою якістю клітин, то кошти частково повертаються. Бонусних програм немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (420)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх