x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Ольга
до статті Варикоцеле
2019-06-03
Доброго дня,скажіть яким методом у Вас роблять операцію варикоцеле?і до якого лікаря потрібно звернутись,дякую
Ольго, операцію з приводу варикоцеле в центрі виконують як відкритим, так і лапароскопічним методами. Звернутися слід до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2019-06-02
В дружини паморочиться голова, сухість губ і тягне живіт, місячні були 2 дні тому
Андрію, Вашій дружині слід звернутися на очну консультацію до лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті. Онлайн ми не діагностуємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Добрый день! Подскажите пожалуйста, где можно прочесть отзывы о работе специалистов вашей клиники, а так же посмотреть классическую фотогалерею ваших пациентов?
Ірино, відгуки пацієнтів Ви можете почитати у відповідній рубриці, яка називається "Залишити відгук". На сьогодні фотогалереї на сайті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-06-01
Добрий день!Скажіть будь ласка,як до Вас можна записатись на прийом?
Ольго, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2019-06-01
Вночі протянуло плече, не можу без болі рухати рукою,мязи защемило і болять.Чим краще лікувати, якими видами гелей користуватись?Холодом чи теплом?
Олеже, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до травматолога. Онлайн ми не діагностуємо і не призначаємо лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2019-05-31
Доброго дня, дитині 2 місяці, на поперековому відділі спинки є гемангіома яку сказали видаляти, хочу видалити лазером, підскажіть будь ласка, скільки процедур потрібно для повного видалення гемангіоми?
Ангеліно, в центрі не видаляють гемангіоми у дітей. У нас немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-05-31
Доброго дня , яка вартість прийому дерматолога?
Людмило, первинна консультація лікаря-дерматолога коштує 210 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-05-30
Вагітність 7 місяців.Живіт не дуже великий.Коли сплю на лівому і правому боці,щось під грудьми починає боліти.Але через хвилин 5,після того як лягаю.що це може боліти?
Тетяно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вітторія2019-05-30
Доброго дня. У мене вже третій раз поспіль на яєчниках утворюється фолікулярна кіста з крововиливом. Не відбувається овуляція. Колю прогестерон кіста зникає. А потім знову зявляється. Що робити?
Вікторіє, Вам з цього приводу варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2019-05-30
Добрий день! Я хочу набрати вагу, спортивне харчування гейнер безпечне для здоров'я, варто пити?
Катерино, онлайн ми не призначаємо та не рекламуємо жодних препаратів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх