x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Анна2019-09-08
Скажите пожалуйста, был половой акт, через десять часов выпила Генепристон, осталося 6 дней до менструации. Какой шанс беременности? Можна ли выпить еще одну таблетку для надежности?
Ганно, препарат, згідно інструкції до нього, приймається протягом 72 годин після незахищеного контрацепцією статевого акту по 1 таблетці 10 мг одноразово. Подальший прийом немає змісту. Відносно діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат на 8 день після запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Елена2019-09-08
Здравствуйте.У Вас можна убрать второй подбородок.Если да,то какие цены? Спасибо большое.
Так, Олено, можна, вартість - 8000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-09-08
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, у мене випадіння матки після других пологів (двійня) уже 8 рік. Останнім часом вже нетримання сечі. Уже морально налаштувалася на операцію. Коли краще приїхати на обстеження, на який день циклу? Скільки коштує така операція?
Ірино, вартість TVT-O лікування стресового нетримання сечі (все включено, окрім вартості сітки) - 7 000 грн. Необхідно попередньо записатися на прийом до спеціаліста за телефонами, вказаними на сайті. Плануйте візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маргарита2019-09-07
Добрий день!чи проводите аборт ?
Маргарито, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роботько Олена
до статті Варикоз
2019-09-07
Добрий день. Яка вартість гемодинамічної корекції чива?
Операція на судинах нижніх кінцівок «гемодинамічна корекція Чіва» (одна нижня кінцівка) (в вартість входить анестезія) - 10 000 грн. Операція на судинах нижніх кінцівок «гемодинамічна корекція Чіва» (дві нижні кінцівки) (в вартість входить анестезія) - 16 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Соломія2019-09-07
Добрий день. Часто коли я відкриваю рот клацає щелепа з лівого боку, іноді може боліти. І неможливо спати на лівому боці теж починає боліти. Також інколи болять зуби з лівого боку та здається ніби з лівого боку більше слиновиділення. Скажіть будь ласка що це може бути та до кого звернутися з клацанням щелепи?
Соломіє, Вам слід звернутися до стоматолога чи челюсно-лицевого хірурга. Таких спеціалістів у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія
до статті Трихологія
2019-09-07
Добрий вечір. У мене сильно випадає волосся. Яка орієнтовна вартість діагностики щоб встановити причину?
Наталіє, тріхоскопія (з фототріхограмою) коштує 115 грн, консультація лікаря-дерматолога - 210грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мила2019-09-07
Добрий вечір)скажіть будь ласка чи проводите вагінальну кольпорафію і пластику входу у піхву? І яка вартість?
Так, Мило, проводимо. Вартість втручання - 13800 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Vova2019-09-06
Доброго дня. А ви робите плазмоліфтинг шкіри голови? Дякую
Ні, у нас не проводиться таке втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2019-09-06
Доброго дня,ми з чоловіком не можемо завагітніти,усі аналізи,спермограму здавали,усе в нормі.Скажіть чи можемо ми записатись на процедуру ВМІ і як це зробити?ціна?
Тетяно, Ви разом із чоловіком можете для початку звернутися до репродуктолога центру із результатами аналізів, які у Вас є. З огляду на них та Ваш сімейний анамнез, лікар визначить найбільш підходящу допоміжну методику. (При необхідності, Ви зможете дообстежитися в центрі.) Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка коштує 3 500 грн. Запис на прийом до репродуктолога здійснюється у телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (459)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх