x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Віта2019-08-26
Добрий день! 18.08. У мене був незахищений анальний секс у мого хлопця виділялася смазка яка трішки лишилася в аналі, но я підмилася, та і він не кінчав. 21.08 почали бути якісь мажучі виділення коричневого кольору, уже тривають як 7 днів . Місячні мають бути 06.09 . При тому п'ю таблетки, які мають заспокійливу дію : Новопасит. Чи можу бути вагітною?
Вікторіє, якщо мав місце статевий акт - так. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день зачаття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2019-08-26
Добрий день. Хочу спитати, у мене був секс 15 років , 16 мала 3 статевих актів , мама хоче повести до гініколога. Чи може він вприділити що я мала секс і чи він може це сказати мамі?
Аню, так, лікар може визначити, що Ви уже мали статевий акт. До 16 років лікар не має права Вас оглядати без присутності батьків. Якщо ж Ви не бажаєте проходити огляд у гінеколога, згідно норм чинного законодавства, ніхто не може Вас до цього змушувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-08-26
Чи можливо таблетками позбутись небажаної вагітності,чи тільки хіргічним втручаням
Ольго, у МЦ "Боголюби" не роблять абортів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-08-26
Доброго дня. Скажіть будьласка на шийці матки кіста,невелика .Який метод лікування порадите?Дякую за відповідь!
Людмило, метод обирає лікуючий хірург після огляду та ознайомлення із результатами діагностичних обстежень. Можливе лапароскопічне малоінвазивне втручання. Запис на консультацію до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2019-08-26
Доброго дня.Чи роблять у Вашому МЦ скульптурування живота та ліпосакцію?Які ціни?
Вікторіє, так, подібні втручання у нас роблять. Ціни наступні: ліпосакція верхньої половини живота 8 000 грн. Ліпосакція нижньої половини живота 8 000 грн. Ліпосакція живота (верхня та нижня половина) 15 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2019-08-25
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, на який день циклу спланувати візит, перед плануванням вагітносіті, якщо у мене рання овуляція? Чи анализи краще здати після підтвердження овуляції по УЗД?
Валентино, Вам слід зробити УЗД у 2-у фазу місячного цилу для підтвердження овуляції. Аналіз на гормони репродукції можете здати і у 1-у і у 2-у фазу МЦ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2019-08-25
Доброго дня. Моєму сину 14 років, мене дуже насторожують його родимки. Скажіть чи робите ви обстеження, якщо так яка його ціна?
Валентино, так, у нас можна пройти дерматоскопію (1-5 новоутворів, одна анатомічна зона) - 175 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра
до статті Ринопластика
2019-08-24
Доброго дня.Скільки приблизно коштує вирівняти носову перегородку і звузити ніздрі
Ірино, у центрі практикується ін'єкційна нехірургічна ринопластика. Вартість - 5400 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія
до статті Трихологія
2019-08-24
Доброго вечора,останні 2 місяці дуже сильно випадає волосся,стало ламке та сухе.Випадає з цибулиною,і довго в маленькі антенки,вже випала більша половина волосся.Що порадите?
Юліє, Вам варто звернутися на очну консультацію до нашого дерматолога, який спеціалізується на проблемах трихології. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-08-24
Доброго дня!В мене вагітність 17 тижнів.Виявили в мазку уреоплазму 2,3х10*3.Маючи надію, що це помилка, перездала в іншій лабораторії і там показав результат 5х10*6.Чи обов*язково потрібно лікувати уреоплазму атибіотиками?Чи можна обійтися тільки свічками( виписували Флуоміцин )?
Ольго, онлайн ми не можемо робити жодних призначень. Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (460)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх