x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Мар'яна2019-08-31
Турбує ниття з правої сторони під грудьми неначе,щось рухається.
Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря. В штаті центру немає накого спеціаліста. Ви можете записатися до наших колег із МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2019-08-31
Я не можу завагітніти мені 40. Порадьте будь - ласка, який краще здати аналіз. Тканини яєчника lgG, Репродуктивне гормональне жіноче здоров'я, чи Гормональні порушення в репродуктивному здорв'ї?
Світлано, спочатку Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога центру, пройти УЗД органів малого тазу. Після огляду лікар, зважаючи на дані Вашого анамнезу, призначить відповідні обстеження. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Свій візит краще планувати на 21 день місячного циклу. Приходьте натще.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Oksana2019-08-31
Добрий день! Чи лікують у вашому центрі нічне нетримання сечі у діток, вік - 10 років? Якщо так, до якого спеціаліста можна звернутись?
Ні, Оксано. У центрі немає педіатричного напрямку. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-30
Доброго дня, скажіть будь ласка скільки часу можна приймати бромокриптин?? Довгий час боліли груди- рідина. Місячні нерегулярні,зайва вага,і були мажучі виділення довгий час. Дякую
Оксано, онлайн ми не даємо рекомендацій відносно прийому фармпрепаратів. Ви можете звернутися на консультацію до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2019-08-30
Добрий день,в мене ще одна проблема психічна,мене посіпує але не багато,посіпує голову(наче різько повернути голову )приступи трапляються коли я на людях або в людних містах,дома такого коли я на самоті такого нема чи дома з батьками теж нема,як це вилікувати і що це таке?дякую
Надіє, в штаті центру немає ні психолога, ні невропатолога. Ви можете звернутися на консультацію до наших колег у МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надя2019-08-30
В мене по тілі(стегно,рука,спина)утворились жировики,яка причина іх і як можна іх позбутись?дякую,жировики не великі як 50копійок за розміром
Надіє, позбутися ліпом можна хірургічним шляхом. Видалення ліпоми коштує 975 грн Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 070 грн. Природа виникнення ліпом досі точно не з'ясована. Деякі дослідники вважають, що основним фактором ризику ліпоми є генетична схильність пацієнта. Також існує травматична теорія, згідно з якою основною причиною виникнення ліпом є травма тканин. Якщо новоутворення вже присутнє, то травмування його подсилює прогрес пухлини (посттравматичні ліпоми). Також існує теорія, яка пов'язує ліпому і мутації генів ожиріння.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2019-08-30
Внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ)*повністю ціна? З урахуванням всіх витрат.Дякую
Оксано, внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 6 030 грн Донорська сперма (1 доза) - 2 530 грн. Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2019-08-29
Скільки коштує прийом лікаря?
Сергію, уточніть, консультація спеціаліста якого саме профілю Вас цікавить.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-08-29
Добрий день, скажіть будь ласка чи можна фіброміому матки усунути без хірургічного втручання?І чи заважає вона завагітніти?
Олено, так, фіброма може бути причиною непліддя. Доцільність хірургічного втручання в кожному конкретному випадку визначає оперуючий лікар на індивідуальному прийомі. Запис на консультацію до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юра2019-08-29
скільки коштує операція на геморой
Юріє, у центрі не виконуються такі втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (459)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх