x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7049 користувачів
Ірина2019-01-30
Добрий вечір,в мене виявили багатовузлову міома матки,мені 31рік,в чоловіка низька якість сперми,мало рухливих сперматозоїдів (олігоастенотератозооспермія). Вагітності у нас не було,дуже хочемо діточок.Чи зможемо мати ми діточок.Чи є шанси у нас природнім шляхом зачаття?
Ірино, з цього приводу Вам варто разом із чоловіком прийти на очну консультацію до репродуктолога центру. Візьміть із собою аналізи, які у Вас є. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
галина2019-01-29
Доброї ночі! В мене проблема з випадінням волосся... не знаю причини... Чи приймає у вас лікар-трихолог, як записатися на прийом?
Так, Галино, з цього приводу Ви можете записатися на прийом до дерматолога центру, який компетентний в галузі трихології. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-01-29
Доброго дня!!чи рахується це нормальним коли після статевого акту сперма витікає назад, або через пару годин!!чи можливо при такому завагітніти?
Так, Тетяно, це нормально, і завагітніти можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2019-01-29
Доброго дня. Яка вартість операції при варикоцелі?
Андрію, хірургічне лікування варикоцеле (все включено, окрім анестезії) коштує 3 400 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-01-29
Доброго дня. Яка вартість видалення серозна цистаденома на яичниках? До якого лікаря звернутися з цим питанням та як записатись на прийом?
Юліє, з цією проблемою Вам слід звернутися до Петровського Вадима Валентиновича. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія2019-01-29
Скільки коштує операція по видаленню хребтової грижі і реабілітація.
Надіє, в центрі не роблять подібних операцій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-01-29
Яка ціна жіночої стерилізації?перетин маткових труб
Катерино, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено, окрім анестезії) коштує 8 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2019-01-29
Доброго дня, мене цікавить таке Ми з дівчиною були голі й дурачилися, але до того ми займалися сексом в презервативі, й я після нього помився й був в туалеті, потім коли ми дурачилися це вже година пройшла після сексу , я забив їй пеніс в піхву, але не глибоко, лише 3 раз забив пеніс з мене виділялася змаска, яку я втирав полотенцем, в неї до овуляції залишалося 1 тиждень можлива вагітність? Від того часу пройшов вже тиждень вона боліла корем типер все вже добре не боліє температура 36,6, можлива вагітність?
Так, Вікторе, звичайно, вагітність можлива.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зоя2019-01-29
Підкажіть, я була на прийомі в Орести Миколаївни 15.01.19р. Можна отримати довідку на електронку, щоб повторно не проходити для медогляду щорічного?
Зоє, з приводу отримання довідки уточніть у працівників рецепції центру, за телефонами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-01-28
Доброго дня!Хочу запитати Вашої думки.Чи допустима така схема ліквання нерегулярних місячних? Мені 27 років.Немає по декілька місяців місячних.Постійно виписували раніше гормони прогестерон .Вже немає сил їх пити, хочу спробувати щось поприймати негормональне.Колись виписували таку схему мені - Оваріум композитум 2.2-пн, ср, пт по уколу.Метроандекс інєль - вт, сб.Гормель - 10 кр/3р.Лікування місяць.Чи може визвати таке лікування місячні і чи нормалізовує?
Ольго, онлайн ми не призначаємо лікування. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (295)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх