ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Ліна2016-08-29
Доброго дня! Порадьте, будь ласка, не гормональний препарат від приливів при клімаксі
Ліно, спробуйте "Ременс" чи "Клімактоплан".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2016-08-28
Доброго дня! Мені 34 роки,маю двох діток,старшій уже 14р.,хотілося б ще 3 дитину.Та нажаль після кесарського розтину зробили перев' язку труб,так сама захотіла.Тепер шкодую про свій вчинок,чи можна ще щось виправити?
Ольго, у Вашому випадку може бути пластична реконструкція труб. У нас таку операцію роблять, проте вона не дає гарантії вагітності. Або - екстракорпоральне запліднення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2016-08-28
Доброго дня! Після лапароскопії (був виявлений ендометріоз), через 16 днів почалися кровянисті виділення і йдуть вже 15 днів. Це нормально? Що робити?
Марино, можливо, Ви приймаєте якісь медикаменти після операції ("Візан", наприклад)? Якщо так, то виділення можливі. Якщо ні, то зверніться на очну консультацію до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
инна2016-08-27
чи можна у вас видалити матку з міомами і труби лапароскопічним методом......і скільки це коштуватиме?....
Так, можна, Інно. Операція коштувтиме 10 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-08-26
то эсть можно принимать вагинальные свечи( ливарол) паралельно принимая визан?
Так, можна, Тетяно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-08-25
Заканчиваю пить Визан.( по поводу эндометриоза) И вот тут вылезла молочница, ужасный зуд и небольшые белые выделения. Мажу нистатиновой мазью. Ее будет достаточно ? так как знаю, что свечи вроде бы нельзя использовать.
Тетяно, на рахунок свічок Ви помиляетесь. Вам необхідно застосовувати свічки та перорально протигрибкові таблетки. Звичайно, що мазі буде недостатньо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алеся2016-08-23
Доброго вечора.Скажіть будь ласка чи робиться у вас досліження "імплатаційного вікна" при невдалих ЕКО???Яка сума процедури?
Ні, Олесю, таких досліджеть у нашому центрі не проводиться.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Жанна2016-08-23
Доброго дня! Хотіла б потрапити на прийом до Петровського.В.В ,скажіть будь ласка чи потрібно записуватись на прийом, і якщо можна номер тел. для запису. Дякую!
Так, звичайно, Жанно, записуватися на прийом необхідно заздалегіть за телефонами, які вказані на сайті. +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-08-23
Доброго дня! Мені поставили діагноз Шерешевського- Тернера! Чи були у практиці клініки подібні випадки? Що робити в даній ситуації?
Так, Ольго, подібні випадки у нашій клініці були. Проте яка саме проблема Вас турбує?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2016-08-23
Добрий день. В мене була вагітність настала після перевірки прохідності труб, нажаль завмерла. Після того не вдається завагітніти, чи можна зробити у вас просто лапароскопію і скільки це буде коштувати? (Як перевірялись труби то була прохідність, і зразу завагітніла, але перед тим 2роки не виходило нічого)
Так, Ніно, Ви можете пройти у нас діагностичну лапароскопію, вартість якої на сьогодні становить 7500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх