ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Маша2016-09-16
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, у вас можна видалити родимку. І скільки це буде коштувати?
Так, можна. Вартість процедури від 100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2016-09-15
Доброго дня, мені 19 і нещодавно я дізналася, що у мене рідка патологія, про яку більшості навіть не знають, а коли щось таке почують, говорять, що я собі це придумала. Діло в тому, що лобкова кістка у мене ширше, ніж у інших жінок - саблевидна лобкова кістка. Це буквально перекриває в хід у піхву більш ніж на половину і я не можу нормально займатись коханням, сильна біль. Хочу запитати, чи можлива операція по зменшенню цієї кістки взагалі чи неможлива зовсім?
Порадити щось стосовно Вашої проблеми можливо лише після очного огляду. Галино, Вам краще звернутися безпосередньо в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2016-09-14
Доброго дня, я на протязі 4 років приймаю гормони фемостон 2.10, на узи матка маленька фолікулів багато але малого діаметру, пробували на 14 день підключати дюфастон, без результатно вагітність не настала, овуляційно стимулюючі пропила 2 місцяці ніяких результатів, останнім часом дуже довго іде менструація (9-11днів) я перестала пити гормони, що порадите з не гормональних препаратів щоб організм трошхи відпочив від них і врегулював менструацію.... Дякую...
Катерино, Вам необхідно провести гормональне обстеження. Судячи з Вашого опису, у Вас гіпоплазія матки та відсутня овуляція. Треба дообстежитися та лікуватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-13
"Бромкриптин" тільки почала приймати, приймала 2 тижні, рівень пролактину на 21 день циклу 22
Пролактин знизився недостатньо. Прийом препарату не може бути причиною змін в циклі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2016-09-13
Чи можу я народжувати в вашому центрі?,яка вартість пологів?
Ні, Олено, в нашому центрі пологів не приймають.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина2016-09-11
Доброго дня! Я планую вагітність і нещодавна здала аналіз на торч-інфекції. Вказані лише антитіла IgG. Допоможіть будь ласка розібратись з реультатами, тому що ніяк неможу доїхати до лікарні( Хламідія 0.13 ( R < 0.8 - негат. 0,8 ≤ R ≤ 1.1-сумнівний. R> 1.1 - позитивний.) Токсоплазма <0,13 МО/ мл ( менше 1.0-негат, від 1.0 до 30.0 - сумнівний, більше або дорівнює 30.0 - позитивний) Цитомегаловірус <0,25 Од/мл ( менше 0,5 -негативний, від 0,5-1.0 сумнівний, більше або дорівнює 1.0 позитивний) Вірус простого герпесу 1 типу 1.4 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Вірус простого герпесу 2 типу <0,2 ( до 0,9 -негативний, більше 1.1-позитивний., 0.9-1.0 сумнівний) Я так зрозуміла, що у мене немає імунітету до токсоплазми, хламідій не було, цитомегаловірусу теж немає імунітету. А до герпесу 1 типу позитивний результат- тобто до нього імунітет є? і я ним хворіла? Підкажіть чи з такими показниками немає протипоказань до вагітності?Розясніть будь ласка детальніше Дуже вам дякую наперід!
Христино, інфікування немає. Можете планувати вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2016-09-10
Доброго дня! Почала приймати бромкритин по 1/2 таблетці 2 рази в тиждень за призначенням лікаря, затримка 7 днів, тест негативний. Чи може відбутися зміщення циклу при прийомі бромкриптину? Дякую
Ірино, скажіть, скільки часу Ви приймали "Бромкриптин"? Які були вихідні показники пролактину?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2016-09-08
Доброго дня! Пять днів тому пипинила 6- місяний курс візани, починала пити з 2 дня циклу. Місячних ще немає. Але були розоваті незначні виділення і тянув живіт як на місячні. Що це могло бути? Підкажіть, потрібно дочекатись місяних, щоб почати планувати, чи можна вже зараз пробувати, як тоді відслідкувати овуляцію?
Іванно, у Вас місячні скоро розпочнуться. Після місячних можна почати планувати вагітність. Овуляція наступає за 14 днів до 1-го дня наступних місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2016-09-07
Доброго дня! Скажiть, будь ласка, чи можливо менi зробити лапароскопiчну мiомектомiю, якщо менi поставили дiагноз - фiбромiома з субсерозним вузлом 85*72мм? Якщо так, яка послiдовнiсть дiй в данному випадку та загальна вартiсть операцiï та реабiлiтацiï? Дякую!
Так, Олено, можливо. Спочатку зверніться на консультацію до гінеколога. Вартість операції - 9500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юлія2016-09-06
Доброго дня. Чи проводить ваша клініка оперативні втручання дитині 3 років. Мене цікавить видалення папіломи на оці?
Так, Юліє, проводить. Можете звернутися з дитиною в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх