x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7096 користувачів
Маріанна2013-02-05
Продути труби у вас можна? І скільки це буде коштувати?
Продути труби у нас можна. Ціна залежить від стану труб та стадії захворювання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2013-02-05
скажіть ,будь ласка,чи можна у вас здати такі аналізи (для чоловіка) : аналіз на ФСГ, каріотип, молекулярногенетичне дослідження Yхромосоми. І яка їх ціна. Дякую
Можна. ФСГ - 65 грн., каріотип - 500 грн., дослідження Y-хромосоми - 250 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2013-02-05
що означає діагноз оліготератоастенозооспермія
Цей діагноз означає, що у спермі чоловіка: а) знижена концетрація сперматозоїдів; б) сповільнена рухливість сперматозоїдів; в) більше ніж 50% сперматозоїдів - аномальні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ліля2013-02-05
Доброго дня! Ми плануємо вагітність. Після огляду лікар назначила здати аналізи на інфекції . Виявлєно антитіла токсоплазми і антитіла цитомєгаловіруса, впл 31тип. Лікар сказала, що потрібно пропити 10днів ітрунгар і 1 місяць пропити імуно веда і тоді можна вагітніти. Чи достатньо цього як для лікування і чи потрібні щє якість аналізи здавати пєрєд вагітністю? яка вартість у вашій клініці всіх обстєжєнь пєрєд вагітністю і якщо приходити до вас на прийом то разом з чоловіком чи тільки мєні самій? Напєрєд дякую!
Пропийте призначений курс і перед тим як вагітніти зробіть контрольний аналіз. Перд вагітністю можна зробити аналіз на TORH-інфекцію, наприклад, Пакет №17 "TORCH IgG" ( TOXO, RUB, CMV, HSV 2). Вартість пакету - 180 грн. При бажанні можете пройти УЗД. Чоловікові - здати спермограмму, якщо раніше від нього не вагітніли. Прийти краще з чоловіком.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2013-02-04
У мене виявили аденоміоз лікар призначив лікування візаном протягом 6 місяців.Чи є у вас якісь інші методи лікування можливо оперативне?Чи є це захворювання протипоказанням до вагітності?
Це захворювання не є протипоказом до вагітності, воно саме викликає безпліддя. Так, можливе оперативне лікування у нас.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маріанна2013-02-03
Мені 21 рік. Рік назад у мене нестало місячних. Ми звернулися до гінеколога. Здали на прогестерон, він був пониженим. Лікар приписав прогестерон вагінальні таблетки. Приймаючи їх були місячні регулярно. Вагітність так і не наставала. Потім я припинила лікування вирішила зробити перерив. Пів року були місячні але вагітність так і не наставала. Зараз знову припинилися. Уже незнаю куди звертатися. У Луцькому центрі РМ толком нічого не сказали. Здавала гормони і все. Призначили на прийом до ендокринолога. Ендокринолог знову гормони приписав. Чоловіка обстежила. У нього спермограма дуже добра. Що ви порадите? Радять мені продути труби. Чи це щось дасть?
Маріанна, приїдьте до нас на очну консультацію. Для початку треба вияснити чи проходить у Вас овуляція, якщо - ні, то простимулювати. На місці і подивимося, чи є необхідність в продуванні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2013-02-03
Який ваш розпорядок дня???? Працюєте в суботу? Дякую)
З 9 до 15 год. В суботу не працюємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2013-02-02
Добрий день.Скажіть будь-ласка які шанси завагітніти з першої спроби штучного запліднення?І скільки запліднених яйцеклітин підсаджується за одну спробу?Дякую.
Шанси - 30%. Це залежить від кількості отриманих якісних ембріонів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2013-02-02
Скажіть будь ласка якщо ми з чоловіком не маємо дітей і хочем прийти на прийом нам спочатку потрібно записатись і до якого лікаря пікажіть?
Так, Оля, Вам треба записатись по телефону, який вказаний на сторінці "Контакти". Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, або Щепко Євгенії Володимирівни. Виберайте самі.))
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ксения2013-02-02
за 6 лет семейной жизни детей нету. В ноябре мне сделали лапароскопию, у мужа 40% активно подвижных сперматозоидов на 48млн/1мл. Скажите пожалуйста какие шансы, цена и в какие дни менструального цикла лучше приехать на диагностику и сдачу анализов?
Ксенія, якщо мова йдеться про ЕКО, то шанси завагітніти з першої спроби становлять 30 відсотків. Ціна протоколу 28000 грн. Краще приїхати на 6 день циклу, або на 2-3 день місячних, якщо є необхідність здачі аналізів на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (533)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх