ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7417 користувачів
катя2014-02-27
Добрий день! Вагітність 8 тижнів,болить горло,скажіть чи можна приймати якісь каплі чи льодяники?
Можете приймати "Ангінхель".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2014-02-27
Доброго дня. Я б хотіла здати аналізи крові - пакет №8 «Репродукція друга фаза» , чи потрібне направлення від лікаря?
Ні, не потрібне.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2014-02-26
Добрий вечір! Завдяки вам я скоро стану мамою за, що вам дякую! Та ще хочу порадитись))) Вчора була на УЗД термін 13тиж. Гінеколог сказала і написала мені: ерозія і призначила препарат "ТЕРЖИНАН" та та комп.вітам. "ПРЕГНАКЕА"(також у мене виділенння лимого кольору). Думала, що на цьому кінець, а сьогодні призначили ПРЕНАТАЛЬНИЙ СКРИНІНГ і сказали, що це обов*язково ( в мене немає наміру переривати вагітність навіть на позитивному показнику). Можливо мені потрібно змінити лікаря???? Дякую.
Людмила, робити чи НЕ робити скринінг залежить ЛИШЕ від Вас і НІХТО не може чинити на Вас тиск, щоб змусити до досліджень, які Ви вважаєте не доцільними. Звичайно, Ви повинні зважувати ймовірний ризик, та рішення має бути ТІЛЬКИ Вашим. Якщо Ви хочете змінити лікаря - це абсолютно законне Ваше право.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-02-25
Доброго вечора!!у чоловіка поганий аналіз сперми.....в мене теж є деякі проблеми по-жіночому...напишіть,будь ласка, якщо ми хочемо вагітніти,то чи потрібно призначати лікування чоловіку індивідуальне ,суто по його проблемі..чи може будуть якісь інші призначення ,так як і я повністю не здорова...і вже буде зовсім інше лікування бо і в мене проблеми..??дякую
Тетяна, прийдіть разом на очну консультацію до наших спеціалістів. Кожному із вас буде призначене лікування, відповідно то проблем, які мають місце.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лана2014-02-25
Доброго дня. Мій чоловік в дитинстві хворів на свинку. Ми зробили спермограму і сперматозоїдів не виявлено. Скажіть будь ласка чи є шанс зробити штучне запліднення від нього чи якась альтернатива лікування? дякую
В якості альтернативного варіанту для вас може бути донорська програма.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2014-02-25
Доброго дня!!! Підскажіть будь-ласка чи маєте Ви відношення до Рівненської клініки БЛАГОДАР,якщо так то чи буває на прийомі Петровський Вадим Валентинович.Дякую.
Ми співпрацюємо із Центром репродукції Благодар. Петровський В.В. там буває на прийомі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2014-02-24
Доброго дня!!Хотілося б дізнатися вашу точку зору.....у мене був полікістоз яєчників..зробили лапароскопію..поки все нормально..приписали фемостон 2/10.(пити протягом деякого часу,тому що немає змоги займатися статевим актом).5 місяців я пропила , і чоловік вже наразі біля мене, ми вже хотіли намагатися вираховувати овуляцію,але виявилось ,що у чоловіка погана спермограма, і лікар сказала ,що поки чоловік буде лікуватися,мені вже не пити фемостон 2/10,а Ярину плюс.А потім коли вже все показники сперми покращаться у чоловіка,то почнемо мені стимулювати овуляцію,і пробувати вагітніти......у мене таке питання до вас??чи не шкідлива в даному випадку Ярина плюс?може краще ще 2 місяці просидіти на фемостоні?? читала багато що Протизаплідні засоби не дуже й хороші..для планування вагітності....дякую за відповідь..
Оля, рішення про лікування контрацепивними засобами лікар приймає на основі аналізу Вашої клінічної картини. Для призначення згаданої Вами схеми, ймовірно, у спеціаліста були підстави. Якщо у Вас є якісь сумніви - прийдіть на ОЧНУ консультацію із своєї карточкою та аналізами до іншого спеціаліста, оскільки заочна консультація у Вашому випадку об'єктивною бути не може.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2014-02-23
Добрий вечір!У мене ан-увуляторні цикли і захворювання полікізтозу обох яїчників,скажіть будь ласка чим лікуватись і чи можлива вагітність???
Для грунтовної та об'єктивної відповіді на Ваше питання, Інна, Вам слід звернутися на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-02-23
Плауємо вагітність) Чи потрібно пити фолієву кислоту до вагітності і за скільки часу до планованої вагітності? Чи є протипоказання вживання вітамінів, наприклад "Вітрум Прренеталь" до і під час вагітності, чи краще вживати вітаміни в природньому їх вигляді, але ж там ще й мінерали?
Фолієва кислота використовується організмом для поділу клітин, вона бере участь у синтезі ДНК, білків, вітамінів і гемоглобіну (бере участь в еритропоезі - процесі формування червоних кров'яних тілець). На самих ранніх стадіях вагітності продукт зачаття (зигота, потім ембріон, а далі - плід) стає мегаспоживачем фолієвої кислоти через інтенсивні процеси проліферації та диференціювання клітин. Збільшення материнського еритропоезу сприяє тому, що збільшуються потреби в фолієвій кислоті (на 30 - 50 %). Дефіцит фолієвої кислоти на ранніх термінах вагітності збільшує ризик вроджених дефектів, особливо пов'язаних з формуванням нервової трубки. Найбільш поширеними дефектами нервової трубки є аненцефалії (50 % випадків), розщеплення хребта (40 %), мозкові грижі (10 %). На відміну від перших, останні дефекти часто сумісні з життям, але пов'язані із фізичними каліцтвами та неврологічним дефіцитом різного ступеня тяжкості. Різні наукові дослідження довели, що фолієва кислота здатна запобігти виникненню і інших вроджених дефектів, включаючи хвороби серця, ущелини губи і піднебіння, дефекти сечовивідних шляхів, пупкову грижу і анальну атрезію. Фолієва кислота відіграє важливу профілактичну роль проти прееклампсії та еклампсії, повторного викидня, відшарування плаценти, внутрішньоутробної затримки росту, низької ваги при народженні і внутрішньоутробної смерті. Для попередження дефектів закриття нервової трубки, кожна жінка повинна прийняти 400 мкг ( 400 ІКГ = 0,4 мг) фолієвої кислоти на день. Важливо почати прийом за один - три місяці до зачаття і продовжувати протягом першого триместру вагітності. Дана доза рекомендується всім жінкам дітородного віку, що не застосовують протизаплідні таблетки. Дози вище, ніж 0,4 мг фолієвої кислоти на день, можуть бути рекомендовані тільки для тих жінок, які вже мали дитину, постраждалу від дефектів нервової трубки, або мають сімейну історію таких вад розвитку. Про наявність протипозань до "Вітруму" прочитайте в інструкції до преперату.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-02-22
Доброго дня! Скажіть будь ласка, вимірюю базальну температуру десь з 5 дня МЦ, початкова була 36,2- найбільша десь в середині циклу 36,6, але не стрімко піднялася, а кожен день приблизно однакова. Чи може ця темп. 36,6 вважатися овуляцією??????????Чи це був безовуляторний цикл?
Це ановуляторний цикл.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (838)
 • Олександра Добрий день. Скажіть будь ласка гроші за оперативне втручання платяться до операції чи після.... дякую
 • Наталія Добрий день! Чи проводиться у Вас лазерне видалення стрижневих мозолів? Дякую!
 • Ольга Скільки коштує ЕКЗ і хто робить?
 • Надія Доброго ранку, скажіть, будь ласка,операцію по видаленню матки і додатків разом, можливо буде зробити, якщо так, то скільки це буде коштувати?
 • Поліна Доброго дня, теж плануємо записатися на консультацію до репродуктолога. Але незнаю чи нам перш потрібно записуватися на консультацію чи огляд? Чи це все робиться в один день?
 • IRA Merry Christmas to me
 • Таня Доброго дня, якщо ми записалися на консультацію до репродуктолога, то можна буде в день консультації здати відповідні аналізи?
 • Марина Хотела считать на прийом треба їхати на 21, день після циклу ілі с першого дня циклу
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
 • Марія Добрий день. Ні в якому разі не йдіть до гінеколога Бондарук Світлана, (можу помилитись з ім'ям та прізвищем) но скажу одне, що я до неї прийшла коли мені було лише 18 років, і вона мені робила прижиг...
 • Ольга Нещодавно зробила гістероскопію в МЦ Боголюби. Оперував лікар Патій Петро Миколайович. Дуже вдячна йому та медперсоналу під час та після операції. Все пройшло швидко та кваліфіковано, хоча дуже цього ...
 • Лєна Чи видаляєте папіломи дітям?
 • Анна Добрий день, скільки коштує процедура яка підтягне зморшки на обличчі
 • Світлана Доброго ранку, яка вартість лікування ендометріозу?
Наші партнери
Вверх