x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Анна2018-04-03
Доброго дня!!! Хотіла запитати:у мене полікістоз яйників,і я вже шостий раз проводжу стимуляцію овуляції,і нажаль нічого не вдається,фолікулів утворюється,він за розміром такий як потрібно,якби овуляція проходить,але вагітність не настає,вже і незнаю що думати,можливо ще у вас можна проконсультуватися?!
Звичайно, Ганно, Ви можете проконсультуватися із спеціалістами нашого центру. Запис на прийом за телефонами, які вказані на сайті. На консультацію візьміть із собою усі результати обстежено, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2018-04-03
Підкажіть будь ласка як мені правильно зробити,ось прийшли місячні,і знову потрібно приймати ці препарати,чи пити мені їх,і вже з тим результатом до вас їхати,чи не пити і приїхати до вас на консультацію, якщо так то на який день?
Ганно, Вам доцільно було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб при потребі можна було зразу у центрі здати аналізи на гормони. Відносно подальшого прийому призначених препаратів, Вам необхідно очно консультуватися з лікарем.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ігор2018-04-03
Яка винагорода за здачу сперми,в гривнях
Ігоре, ціна 1 дози сперми 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Nata2018-04-02
Добрий день. Проблема полікістоз яйників , була стимуляція овуляції але вагітність завмерла. Скажіть будь ласка новий препарат Міофолік при врегулюванні гормонів дієвий як це пишуть у відгуках????
Наталіє, вказаний Вами препарат є просто дієтичною добавкою, збагаченою вітаміном В9 - фолієвою кислотою. Для вирішення проблем полікістозу, визначення причин завмерлої вагітності, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2018-04-02
Доброго дня. В вашому центрі роблять гістероскопію утра? Якщо так то скільки це коштує.
Так, Ірино, роблять. Вартість процедури від 3100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-02
Добрий вечір! Мене турбує біль внизу живота і часті позиви в туалет(пів дня побігаю,пів начебто нормально),тільки сходжу в туалет і здається що не до кінця.Пропила 5-нок,канефрон (6днів),через пару днів симптоми повторились.Здала аналіз сечі(є слиз гомогенний помірна кількість,солі оксалати незначна кількість)Зробила узд сечового. Гінеколог поставила діагноз цистит,назнасила 5 нок (10днів),канефрон(14 днів).Пропила і вже на слідуючий день турбують ті самі симптоми що і були.Що далі робити не знаю?
Олено, можливо, запальний процес не долікований до кінця і потрібне дообстеження. Ви можете звернутися на очну консультацію до уролога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2018-04-02
Привіт,після лікування хронічного ендометриту місячні йдуть мізерні,це нормально?
Так, Оксано, це нормально. Проте, якщо Вас щось непокоїть, Ви можете звернутися на консультацію та дообстеження до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-04-02
Доброго вечора! Скажіть будь ласка чи ведуть в вас вагітність? І якщо ведуть то цікавить чи можна в вас народжувати? І яка вартість? І чи є в вас реанімація для діток новонароджених?
Ні, Олено, вагітність у нас не ведуть. При потребі Ви можете консультуватися із спеціалістами центру, проте на облік по вагітності треба ставати у Жіночій консультації за місцем прописки. У нас пологи не приймають і відділення реанімації для новонароджених діток немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2018-04-02
Скількі буде коштувати видалити аденоїди
Олександре, у нашому центрі не видаляють аденоїди.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-04-01
Доброго дня! Мені 40 років.Підкажіть чи безпечно робити пластику по збільшенню грудей
Ольго, вирішувати питання пластики грудей, зважаючи на вік та анамнез, а також вибирати підходящу форму та виробника імплантів, Вам варто очно із пластичним хірургом. Ви можете записатися на консультацію за телефонами, вказаними на сайті, на зручний для Вас час.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (338)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх