x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7024 користувачів
Катя2016-07-10
Добрый день. В июне делала у Вас лапароскопию (Коробко К.В.), в сентябре планирую делать ЭКО. Как мне сейчас подготовиться к ЭКО? И еще вопрос, возможно странный) У меня частный дом и много котов (8!!!) могут ли коты влиять на результат отрицательно? избавиться не могу!
Катерино, перед ШЗ необхідно Вам буде здати перелік певних обстежень, попередньо звернувшись до лікаря-репродуктолога. Краще Вам планувати візит на 4-5, або 21 день місячного циклу. Вам доведеться здати аналіз крові на токсоплазмоз, джерелом інфекції якого являються екскременти домашніх кішок. Ви можете також в якійсь ліцензованій ветеринарній клініці обстежити своїх тварин на предмет токсоплазмозу, щоб бути впевненою, що Ваші киці не становлять для Вашої майбутньої вагітності (чи навпаки - становлять) загрози. При необхідності - тварин пролікувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ксения2016-07-10
У мене полікістоз яєчників,на УЗД яйники покрились яєчною шкарлупою на 40%.Чи маю я шанс завагітніти самостійно? Приймаю дюфастон10 5місяць. І скільки коштує лапароскопія яйників???
Так, Ксеніє, якщо в якомусь із місячних циклів у Вас пройде овуляція, то Ви цілком можете самостійно завагітніти. Операція при склерополікістозі яйників - дрилінг яйників, коштує близько 9 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-07-07
Доброго дня! Підкажіть будь ласка в мене подруга кормить груддю дитину і знову вагітна, що їй робити?
Тетяно, подрузі необхідно припинити годування груддю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-07-07
Підкажіть, будь ласка, чи необхідно робити гістероскопію ендометрію при його товщині до 14,8 мм на 17-тому дні МЦ, він трьохшаровий з нечіткими контурами. Чи проводите ви цю процедуру в суботу, і які необхідно здати для цього аналізи?
Ольго, для вирішення питання щодо доцільності проведення операції, необхідно прийти на огляд на 4-6 день місячного циклу. В суботу подібні операції не робимо. Необхідно здати розгорнутий аналіз крові, коагулограму, кров на інфекції (гепатит В, С), група-резус, мазки на ступінь чистоти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-07-07
Доброго дня.Ми з чоловіком запланували дитинку. Старшій уже 6. Та після статевого акту пройшло декілька днів і почалася слабка менструація(3 дні).Після цього ми з чоловіком не були близькі,але місячних в цьому місяці немає уже більше 15 днів.Чи можу я бути вагітна?Мені 28 років.
Оксано, зробіть тест на вагітність. При негативному тесті необхідно пройти обстеження з приводу затримки місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2016-07-07
Доброго вечора, Вам іще потрібні догори сперми. І скільки коштує порція?
Андрію, для вирішення питання донорства сперми для нашого центру, спочатку необхідно здати спермограму, щоб визначити наскільки у Вас сперма фертильна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-07-05
Добрый день! Скажите проверка маточных труб на какой день цикла проводится. Делается ли перед этим обезваливающее? Спасибо.
Оксано, процедура проводиться в 1-ій фазі циклу, знеболення не роблять, здійснюють лише седативну премедикацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-06-29
доброго дня! мені прописали пити регулон 42 дні підряд,але вже тиждень виділяються мізерні кровянисто -коричневі виділення.,закінчила 1 пластинку ,почала 2......що порадите,
Оксано, це - нормально. Приводу для хвилювання немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-06-29
Доброго дня! Мені 33 роки. При першій вагітності поставили діагноз омфалоцелє, друга - простий міхурцевий занесок. Які можуть бути причини? Чи є шанси на нормальну вагітність? Чи є шанс народити дитину, якщо виявиться, що з каріотипом якісь проблеми? Дякую
Оксано, важко сказати, що могло бути першопричинами, їх може бути безліч: від інфекційних агентів до гормонального збою. Шанси на нормальну вагітність, безсумнівно, є, проте попередньо необхідно обстежитися. Зміни в каріотипі можна коментувати після отримання результатів обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Николай2016-06-28
Добрый день! мне 35 лет. Жене 30 лет. В браке 5 лет. За этот период была одна единственная беременность через 2,5 года стараний, которая закончилась экстренным кесаревым сечением на 5,5 месяце из за отслойки плаценты по вине врачей нашего славного роддома на пр.Грушевского. - механическое воздействие на стуле для осмотра.. . К сожалению ребенок умер. После этого сказали год не беременнеть и вот с января 2015 года наши попытки забеременнеть НОЛЬ. Пошли сдавать анализы. У жены по УЗИ фуликул лопнул, было видно желтое тело, сказали овуляция была, если у мужа хорошая сперма должно все получиться, хотя тесты на овуляцию которые мы покупали почему то не полосатились. Потом я сдал спермограму, ( К-чество: 4,5 мл, вязкость - повышенная, количество - 63 млн в 1 мл, общее количество - 288 млн.Живые сперм. - 71%, мертвые - 29%, Нормокинезис - 52%, гипокинезис - 11%, акинезис - 37% , нормальные формы - 83%, юные формы - 2%, дегенеративные формы -15%, с них - патология головки 6%, хвоста 3%, паталогия тела 6%, клетки сперматогинезу+ , агглютинация +++ (!!!) все в норме, за исключением Агглютинации +++. Сказали пересдать. Жену уговариваю ехать к Вам но после того всего пережитого она боится врачей, но без помощи чувствую нам не обойтись. Уговорил ее пойти в Оксфорд медикал, но всеравно все пути ведут к ВАМ. У вас делают Внутриматочную инсеминацию, каков шанс на ЭКО, уже мы не верим что у нас естевственным путем что то выйдет, до этого 2,5 года не получалось, а после екстренного кесарева вообще НОЛЬ а нам уже 35 мне и жене 30... И у меня эта агглютинация. Хочу пересдавать. Уже не верим что у нас что то получиться. Время летит. Помогите! Куда идти, с чего начать.
Миколо, не впадайте у відчай. Враховуючи Ваш сімейний анамнез, ми можемо Вам порекомендувати прийти разом із дружиню до нас на обстеження, не гаючи часу. Візьміть із собою результати останніх обстежень (дійсні в межах цього року). Ми постараємось Вам допомогти досягнути успішного результату. Первинна консультація репродуктолога - безкоштовна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (194)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх