x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Роман2015-06-17
Доброго вечора.В мене виявили безпліддя. ми з дружиною хочемо спробувати інсемінацію спермою донора, я у вас здавав усі аналізи, був на прийомі у вашого лікаря.причина в мені, що ж нам ще потрібно пройти щоб зробити дану ісемінацію,якщо у дружини проблем немає? Ще хочемо знати скільки це буде коштувати,щоб розрахувати свій бюджет і скільки займе часу така процедура? Щиро дякуємо!!!!
Цена инсеминации спермой мужа - 2000 грн. Обратитесь на очную консультацию к репродуктологу с тем, что Вы с женой решили пройти инсеминацию и вам призначат необходимые перед процедурой исследования. (Возьмите с собой все имеющиеся анализы свои и жены, если таковые имеются.) Процедура проводится в амбулаторном порядке, в естественном овуляционном цикле и много времени не занимает.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2015-06-16
Добрий день!Скажіть, будьласка, чи можна з діагнозом "киста молочної залози" вагітніти? І скільки буде коштувати у вашій клініці операція по її видаленню?
Зверніться на очну консультацію до мамолога. У нашому центрі не роблять операцій з приводу захворювань молочних залоз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2015-06-15
Доброго дня.я здала аналз крові на пролактин і він у мене підвищений 35,63.лікар відразу приписав таблетки Досилінекс по пів таблетки два рази в тиждень.чи не треба мені пройти якесь додаткове обстеження?
Зазвичай виявлення гіперпролактинемії в крові достатньо для призначення подібних препаратів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2015-06-09
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка коли краще приїхати до Вас на обстеження жінки і чоловіка (не наступає вагітність). До кого це можна звернутися. скільки приблизно коштуватиме?
Сначала Вам необходимо приехать на первичную консультацию к нашему репродуктологу вместе с мужем. Первичная консультация БЕСПЛАТНА. С собой необходимо иметь результаты ранее пройденных обследований, если таковые имеются (срок действительности анализов от 3 до 6 месяцев). При желании в день первичной консультации репродуктолога пара может пройти следующие обследования: - мужчина должен подготовиться к сдаче спермограммы. Если Вы не местные, то в этот же день Вам будет удобно сдать анализы на гормоны репродукции (ФСГ и ЛГ). Для этого необходимо приехать натощак и планировать консультацию на 21 день месячного цикла, т.е. 21 день от первого дня последней менструации; - в день консультации рекомендуется пройти вагинальное УЗИ для определения овариального резерва и состояния органов малого таза; - мазки на флору и атипичные клетки; - кольпоскопию. Ориентировочно стоимость всех необходимых обследований колеблется от 1500 до 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2015-06-08
Доброго дня. У мене діагноз ендометріоз, 2 роки тому у Вас робили лапароскопію, потім лікувалась візаном - 6 місяців, жаніном - ще 4 місяці. Завагітніти так і не вдається. Скажіть будь-ласка чи можна спробувати у Вас стимулювання або інсемінацію ( аналізи чоловіка добрі, здавав у Вас). Наперед вдячна за відповідь.
Зверніться на очну консультацію з цього приводу до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2015-06-08
обррго дня..скажіть пожалуста я і мій хлопець здавали кров на аналіз на генетику "каріотип+АЗФ" 18.05.15 казали зателефонують як будуть результати від двох до трьох тижнів вже минуло три тижні так ніхто і не телефонує,....вони готові чи ні.. дякую...
Передзвоніть самі у центр за телефоном, що вказаний на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тарас2015-06-06
добрий день.Ми з жінкою 10 місяців разом, і ніяк незавагітнієм, може бути прична шо я хворів на кір??? Дякую.
Для визначення можливих причин Вам варто прийти із дружиною на очну консультацію до репродуктолога (безкоштовна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2015-06-04
доброго дня..чи впливає алкоголь на овуляцію..і чи варто вживати спиртне,якщо проблеми з овуляцією???
Якщо Вы плануєте вагітність, не варто вживати спиртне.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2015-06-03
Добрий день! В минулому році в березні місяці у мене була позаматкова вагітність, мені видалили трубу, на сьогоднішній день я не можу завагітніти. Чи можна приїхати до Вас на інсемінацію спермою чоловіка? скільки це буде коштувати? і коли краще приїхати? Дякую
Сначала Вам необходимо приехать на первичную консультацию к нашему репродуктологу вместе с мужем. С собой необходимо иметь результаты ранее пройденных обследований, если таковые имеются (срок действительности анализов от 3 до 6 месяцев). При желании в день первичной консультации репродуктолога пара может пройти следующие обследования: - мужчина должен подготовиться к сдаче спермограммы ; - если Вы не местные, то в этот же день Вам будет удобно сдать анализы на гормоны репродукции (ФСГ и ЛГ). Для этого необходимо приехать натощак и планировать консультацию на 21 день месячного цикла, т.е. 21 день от первого дня последней менструации; - в день консультации рекомендуется пройти вагинальное УЗИ для определения овариального резерва и состояния органов малого таза; - мазки на флору и атипичные клетки; - кольпоскопию. Цена инсеминации спермой мужа - 2000 грн. (без стоимости медикаментов и обследований).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2015-06-03
Мені 45 років. Після останніх місячних на протязі 20 днів щодня є скудні кров'яні виділення. Перша УЗД в нормі, через тиждень на другому УЗД - поліп. Сказали робити чистку. Скажіть,будь ласка, чи можна зробити це у вашій клініці з використанням гістероскопу? Чи потрібно спочатку проконсультуватись з вашими спеціалістами? Чи є попередній запис?
Так, є попередній запис і можна спочатку проконсультуватися із спеціалістом. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх