x
Подписаться на статьи

Марищук Ореста Владимировна

Врач акушер-гинеколог, врач первой категории
 • Опыт работы: 17 лет
 • количество отзывов: 2
история

Образование:

Окончила в 1998 Ивано-Франковский государственную медицинскую академию, прошла интернатуру по специальности акушерство и гинекология на базе факультета последипломного образования Львовского национального медицинского университета имени Даниила Галицкого.

Научная деятельность, публикации:

Многочисленные публикации в СМИ (районные газеты, научно - популярные журналы).

Профессиональный опыт:

С 2000 года работает врачом акушер-гинекологом в Киверцивский центральной районной больнице. К 2014 году по совместительству работала преподавателем Киверцовского медицинского колледжа. С 2014 года работает в должности врача гинеколога-репродуктолога в медицинском центре «Боголюбы»

Стажировка за границей, конференции и семинары:

Принимала участие в многочисленных конференциях и тренингах, международных симпозиумах по репродуктологии в Киеве (2014) и Харькове (2016).

Членство в профессиональных обществах:

Является членом Украинской ассоциации репродуктивной медицины

 • Таня
2018-05-20
У мене хронічне запалення лівого яєчника, вагітностей та пологів не було. Чи можна в такому випадку поставити спіраль?
Тетяно, протипоказами до ВМС являються: - гіперчутливість до металевого складу спіралі; - злоякісні пухлини тіла або шийки матки; - захворювання шийки матки (ерозія, дисплазія, цервіцит); - маткові кровотечі неясної етіології; - позаматкова вагітність в анамнезі; - запальні захворювання матки і придатків.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Ярослава
2018-05-16
У доньки завмерла вагітність на строці 8 тижнів, визначило планове обстеження УДЗ Чи небезпечне висколблювання, яке призначив лікар?(кровотеча....)?
Ярославо, вискоблювання при завмерлій вагітності - необхідне втручання. Якщо завмерла вагітність підтвердилася, слід рятувати жінку, бо коли плодове яйце залишиться в матці, дуже скоро почнуться ускладнення - від найсильніших запальних процесів до загального зараження крові - сепсису. Тому в першу чергу необхідно видалити плідне яйце з порожнини матки.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Нікіта
2018-05-14
Чи лікуєте ви гінекомастіюу чоловікив?
Так, лікуємо. Ви можете записатися на прийом до мамолога за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Мар'яна
2018-03-31
Доброго дня. Мені 26 років. Ми з чоловіком плануємо діток вже більше року, але не виходить, хочемо пройти обстеження. Але в мене не регулярні місячні, для прикладу останній раз були в середині січня, сьогодні вже кінець березня, але ще не має. Зараз час від часу відчуваю біль в низу живота (збоку) Скажіть, будь ласка, в який період нам краще записатись на прийом?
Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Лілія
2018-02-09
Доброго дня! У мене опущення задньої та передньої стінок матки. Хотіла б дізнатися чи проводиться у вас лікування та чи оперуєте ви ? Зокрема, мені розповідали що матку підшивають
Ліліє, операції при випадінні та опущенні внутрішніх статевих органів у нас проводять. Метод хірургічного втручання обирається оперуючим хірургом після огляду.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олеся
2017-12-12
Доброго дня! Чи приймають Утрожестан вагінально при ІЦН або коли є ризик передчасних пологів на 22-36 тижні вагітності? Дякую
Так, Олесю.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Аня
2017-12-02
Доброго дня!Хочу записатися до вас на прийом.Коли,тобто на який день місячного циклу краще записуватись і приїзджати.
Ганно, Вам краще планувати візит до гінеколога на 21 день місячного циклу, щоб можна було відразу здати аналізи на гормони. Приходьте у центр зранку натще. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Анастасія
2017-12-01
Добрий вечір,мені 26років у мене 2 діток,у мене виявили дисплазію ш.м 1ступеня,сказали робити конізацію ш.м електроножем,але я чула що це застарілий метод і небезпечний якщо хочеш ще дітей в майбутньому,скажіть будь ласка чи ви це лікуєте і яким найкраще способом це зробити ?
Анастасіє, найкраще застосовувати у Вашому випадку радіохвильову терапію або лазерну вапоризацію. На рахунок конізації - Ви праві.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Рита
2017-11-08
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи варто хвилюватись... Два місяці тому був викидень на 5 тижнях. Зараз приймаю протизаплідні 2 місяці для нормалізації гормонів та Достінекс для зниження пролактину. Почалися місячні не рясні, не дуже болючі, без згустків але вийшла якась тканина наче плівка. Що це може бути, чи варто звертатись до лікаря?На огляді була 2 тижні тому, здавала мазки та цитологію, наче нічого страшного.
Рито, щоб розвіяти чи підтвердити свої побоювання, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми Вас продіагностувати на можемо.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Олеся
2017-10-10
Доброго дня! У мене вагітність, що настала після проведення екз. До якого тижня приймають Утрожестан? В мене 17 тиждень вагітності, але його мені ще не відміняють
Олеся, цей препарат призначається у тому випадку, коли у майбутньої мами знижений рівень прогестерону, що являється загрозою переривання вагітності. Цей лікарський засіб при ЕКЗ призначають до 20 тижня вагітності.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Марина
2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • Оля
2017-06-09
Доброго дня, мене останніх три місяці постійно болить та пече в низу живота. Місячні йдуть регулярно. Що це може бути?
Ольго, для того, щоб виянити причину Вашої проблеми, необхідно пройти огляд у гінеколога та певні обстеження, які після прийому Вам призначить лікар.
Была ли полезна Вам эта информация?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Катерина
2018-01-08
Доброго дня всім читачам та відвідувачам Мц Боголюби. Хочу привітати весь колектив особливо Оресту Володимирівну зі святами. Хай кожен день для Вас буде свято хай Бог оберігає всю Вашу родину. Дякую за подароване життя моєму довго очікуваному сину. Лікувалися в трьох містах в декількох лікарів. Втратили з чоловіком надію і зміст життя. Просили допомоги навіть у ворожок. Проте надію та результат за довгі десять років отримала саме від неї лікаря від Бога. Хай за кожне подароване Вами життя здійснюється Ваше бажання. Хто втратив надію , за власним досвідом рекомендую звертатися до Марищук О. В. З її допомогою насолоджуюся материнством уже майже три місяці. Дивлячись на свою радість синочка не можу підібрати слів вдячності. Хочеться стільки багато сказати але просто не вистачає слів. Сльози радості переповнюють очі. Хотілось щоб Ви знали що в нашому серці назавжди.
 • Інна
2017-07-17
Дуже вдячна чудовому лікарю Марищук Оресті Володимирівні! Я мала 3 невдалі вагітності (завмирання, викидень, позаматкова). Лікарі клініки Боголюби зробили УЗІ - вчасно виявили позаматкову і зробили лапороскопію, цим самим врятували труби. Я самостійно завагітніла вже через 2 місяці і родила без ускладнень. Ми дуже вдячні та щасливі!
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх